İnşaat

2. El Mafsallı Tente Fiyatları

2. el mafsallı tente fiyatları ne kadar, ikinci el mafsallı tente alırken nelere dikkat edilmeli, ikinci el mafsallı tente tamiri nasıl olur? Eğer siz de 2. el mafsallı tente alacaksanız ve aklınızda soru işaretleri varsa bu içeriğimiz tam size göre.

Mafsallı Tente Nedir?

Mafsallı tenteler daha çok iş yerlerinde kullanılan ve zaman zaman evlerin bahçelerinde de kullanılabilen bir ekipmandır. Mafsallı tenteler geniş kumaş yüzölçümü sayesinde güne, yağmur ve rüzgâr gibi doğa olaylarından korunmayı sağlar.

2. el mafsallı tente fiyatları
2. el mafsallı tente fiyatları

İş yerlerinde bulunan mafsallı tente sistemleri açılı kapanır olup güneş ve yağmurun durumuna göre açılır. Örneğin bir iş yeri kapısının önünde de ürün satıyor diyelim. Yağmur yağdığında bu ürünlere zarar gelecekse körüklü tente sistemini açar ve ürünlerin yağmurdan korunmasını sağlar.

Mafsallı tente modelleri birbirlerine benzerken kullanılan kumaşlar farklılık gösterir. Ancak açılır tente sistemlerinde kullanılabilen en kalitesiz kumaşlar dahi korunmayı sağlayacaktır. Eğer bulunduğunuz yerde çok sert rüzgarlar oluyor, dolu gibi hava olayları sık yaşanıyor ve güneş ışınları çok fazla geliyorsa kaliteli kumaşlardan üretilen tente sistemlerini tercih etmelisiniz.

Ayrıca, Egepen Panjur fiyat listesi de ilginizi çekebilir.

2. El Mafsallı Tente Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tente alırken ev ve iş yeri sahipleri 0 almayı tercih ediyor. Ancak bazı kişiler daha uygun olduğu gerekçesiyle 2. el olarak satın almayı tercih edebiliyor.

2. el mafsallı tenteler daha önceden kullanılmış olduğu için bazı hususlara dikkat etmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bu şekilde hem gereksiz tente tamiri masrafları ile karşı karşıya kalmayacak hem de iş yerlerinizi/evinizi koruyabileceksiniz.

2. el mafsallı tente satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekildedir;

  • el mafsallı tente alacaksanız ürünün açık halini görmenizi öneriyoruz. Eğer ürünü görmeye gittiğinizde yer yer açıklıklar ve hasarlar ile karşılaşıyorsanız almamalısınız.
  • Eğer 2. el açılır tente sistemi alırken online platformlardan alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız mümkünse kendi şehrinizden satın alın. Bu şekilde size yanlış ürün gönderilme riski ile karşı karşıya kalmazsınız.
  • el mafsallı tente alırken fiyatı 0 mafsallı tente fiyatları ile kıyaslayın. Metre başına yapılan bu hesapta arada çok fazla fark yoksa 0 ürünü almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Genel olarak tente alırken dikkat etmeniz gereken hususlar bu şekildeydi. Gelin bir de 2. el mafsallı tente sistemlerinin fiyatları hakkında konuşalım.

ikinci el mafsallı tente ücretleri
ikinci el mafsallı tente ücretleri

El Mafsallı Tente Fiyatları 2023

2. el mafsallı tentelerin satış fiyatları metreye ve kullanılma durumuna göre değişiklik gösteriyor. Orta kalitede bir mafsallı tentenin ikinci el satış fiyatı metre başına 200 TL civarında. Yüksek kalitede bu fiyat metre başına 250 TL’ye kadar çıkabiliyor.

2. el mafsallı tente fiyatları aynı zamanda şehre göre de değişiklik gösterebiliyor. Örnek verecek olursak İstanbul ile Van arasında metre başına 20 TL civarında oynama olabilir.

Tente fiyatı nasıl hesaplanır?

Tente fiyatı hesaplanırken en ve boyun uzunluğu ile kumaşın kalitesi göz önünde bulundurulur.

Mafsallı tente kaç metre açılır?

Mafsallı tenteler en fazla 6 metreye kadar açılır. Bu uzunluk tamamen sisteme bağlıdır.

Pergole fiyatları ne kadar?

Pergole fiyatları 10 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu