Dua

24 Saat İçinde Aratan Dua (KESİN)

24 Saat içinde aratan dua hakkında dilimiz döndüğünce bilgi vermeye çalışacağız. Bu yazımızda pek çok sevdalının imdadına yetişen anında mesaj attıran duayı paylaşacağız.

24 Saat İçinde Arattıran Dua

24 saat içinde aratan dua aşağıdaki gibidir;

Bismillahirrahmanirrahim

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin nuriz-zati ve sırrış-şerri fi cemiıl esmai ves-sıfati ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

——————————-

Yer ve gök dua üzerine kurulmuştur. ALLAHÜ TEALA” Bana dua edin ben de kabul edeyim” diye buyurmaktadır. Öyle insanlar var ki çok sevdikleri halde sevdikleri kişilerden olumlu yanıt alamıyorlar. Keşke arasa diye dert çekenler var.

Bu duanın okunması neticesinde sevdiğiniz kişinin sizi en kısa sürede aradığını fark edeceksiniz. Bu dua sayesinde büyü yapmak gibi günah işlere bulaşmadan helal yollar ile dua ile amacınıza ulaşacaksınız.

Bu duayı yapmadan önce bazı kurallara da uymanız gerekmektedir. Kurallara uygun davrandığınız taktirde hedefinize 24 saat içerisinde ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

24 Saat İçinde Arattıran Dua
24 Saat İçinde Arattıran Dua

İşte aratma duası için uymanız gereken kurallar ise şöyle:

Öncelikle güzel bir abdest alınmalıdır. Ardından bir gece süresince hiç uykuya dalmadan 24 saat dolmadan duanın okunması gereklidir. Duayı okuyorken aynı zamanda sizi aramasını istediğiniz kişinin adını da söylemeniz gerekli ve onunla ilgili düşündüğünüz hayalleri de aklınızdan geçirmelisiniz.

Bu şekilde bir uygulama yaptıktan sonra dua 1 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Anında mesaj attıran duanın uygulaması şöyledir:

Duaya başlamadan önce abdest alarak 2 rekatlık hacet namazı kılınmalıdır. Ardından belirtilen duayı bir gece süresince okumak gerekir.

Aramasını istediğin kişi için dua uygulamasını herkes yapabilir mi?

24 Saat İçinde Aratan Dua
24 Saat İçinde Aratan Dua

24 saat içinde aratan dua isteyen herkes uygulayabilir. Dua belirtildiği özellikler dahilinde yapıldığı taktirde karşılıksız aşk yaşayan kişiler de bu duanın bereketiyle aşklarına karşılık bularak aranabilirler.

Bunun haricinde evli olan çiftler bu duanın bereketi vesilesiyle birbirlerine daha çok bağlanıp birbirlerini asla tükenmek bilmeyen bir sevgiyle severler.

Ayrıca yine aynı şekilde aralarında soğukluk, kavga ve anlaşmazlıklar olan çiftler de bu duanın etkisiyle birbirlerine karşı büyük bir sevgi ve saygı duyarak aralarındaki tüm problemler yok olur.

Aramasını istediğin kişi için dua uygulamasını yaparak amacınıza en kısa sürede ulaşacaksınız.

Bu yazımızda siz çok kıymetli ziyaretçilerimize 24 saatte aratan dua uygulamasını anlattık. Bu duayı inanarak içtenlik ve temiz bir kalple okuduğunuzda istediğiniz şeyin olması için hiçbir engel kalmayacaktır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu