Bim Balık Fiyatları, Bim Dondurulmuş Balık Ürünleri

Bim dondurulmuş balık, Bim marketlerde satılan dondurulmuş ürünler raflarında yer alıyor. Dondurulmuş ürünler günümüzde en çok tüketilen gıda ürünlerinden biri haline gelmiştir. Bu ürünlerin çok kullanılmasındaki en temel sebep kolay ulaşılabilir olmaları olsa da kullanım kolaylığı ve her ürüne her mevsimde kolayca ulaşma gibi nedenler de dondurulmuş ürünlerin çok sık tüketilmesini sağlıyor. Normalde gıdalar saf haliyle uzun bir süre dayanamadığı için bu dondurulma yöntemine başvurularak gıda maddelerinin uzunca bir süre dayanması sağlanıyor. Bu noktada en çok balık, bezelye, patates, et ürünleri ve diğer sebzeler dondurulmuş olarak satışa sunulmakta.

Bim Dondurulmuş Balık Fiyatı

Dondurulmuş ürünlerin bu kadar sık tüketiliyor olması büyük marketlerin dolaplarında dondurulmuş gıdalara yer vermesini sağlıyor. Özellikle dondurulmuş balıklar çok sık tüketildiğinden Bim dondurulmuş balık satışında en çok tercih edilen marketlerden biri olmakta. En sağlıklı balıkları doğal ortamlarında yakalayarak özel işlemlerden geçiren Bim en sağlıklı depolama yöntemlerini kullanarak bu balıkları müşterilerine ulaştırıyor.

Bim Dondurulmuş Balık Ürünleri
Bim Dondurulmuş Balık Ürünleri

Bim markası mağazasında dondurulmuş balık olarak çoğunlukla uskumru tercih ediyor. Ancak zaman zaman mezgit ve hamsi gibi balık türleri de dolaplarda yer alıyor. En sağlıklı ortamlarda yetişen balıkları anlaşmalı marka olan Mezzemarin markasından temin eden Bim her mağazasında bu ürünleri satışa sunuyor. Bu balıklar dondurulmadan önce kılçıklar da dahil olmak üzere tüm pisliklerinden arındırılarak fileto şeklinde satışa sunuluyor. Satışa hazır hale gelen fileto balıklar bir kez dondurulduktan sonra müşteriler tarafından çözülene kadar o şekilde kalıyor. Yani herhangi bir buz çözülmesi olmadığından Bim’in sattığı balıklarda bozulma gibi bir problem görülmemekte.

Bim Dondurulmuş Balık Ne Kadar?

Bim mağazalarında genellikle uskumru satmayı tercih ediyor. Bim’e gelen bu dondurulmuş uskumru filetolar Mezzemarin markasıyla satışa sunuluyor. Güncel haliyle Mezzemarin fileto uskumrunun satış fiyatı 16,90 ₺’dir. Bim fileto uskumru satarken balıkları 450 gramlık paketlerde satmayı tercih ediyor. Bununla birlikte Bim aktüel ürün olarak hamsi ve mezgit gibi balık türlerini de getirmekte. Bu ürünlerin fiyatı satışa sunulduğu aylara göre ve tercih edilen markaya göre değişiklik göstermekte.

Bim dondurulmuş balık fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bim Dondurulmuş Balık Fiyatı 2021
Ürün Adı Birim Fiyat
Mezzemarin Fileto Uskumru 450 gr 16,90TL

Bim Dondurulmuş Balık Fiyatı
Bim Dondurulmuş Balık Fiyatı

Bim Dondurulmuş Balık Müşteri Yorumları

Herhangi bir marketten alışveriş yapmak isteyen müşteriler kimi zaman o ürünü kullanan diğer müşterilerin yorumlarına dikkat eder. Özellikle dondurulmuş balık gibi hassas gıda ürünlerini satış alacak kişiler önceden müşterilerin yorumlarına bakar. Ayrıca Bim ton balığı sayfamızı da incelemenizi öneriyoruz.

Bim’in sattığı dondurulmuş balıkları tüketen müşterilerin pek çoğu bu ürün hakkında olumlu görüş bildirmekte. Öyle ki bazı müşterilere göre bu dondurulmuş balıklarda taze balık tadı var. Bim mağazasındaki fileto uskumruyu satın alan müşteriler bu balıkların çok lezzetli olduğunu, kızartma olarak tüketildiğinde çok daha lezzetli olduğunu ifade ediyor. Kılçık dahil olmak üzere her pislikten arındırılan bu balıklar tüketim kolaylığı nedeniyle de müşteriler tarafından çok sık tercih ediliyor.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

Bim kıyma fiyatı

Bim Kıyma Fiyatı 2021, Emin Kıyma Besin Değeri Yüksek Mi?

Bim kıyma fiyatı, et ürünlerinin arasında fiyatı en çok merak edilen ürünlerinden olarak karşımıza çıkıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.