Bim Eldiven Fiyatı 2021 – Pudralı Lateks MrGreen

Bim eldiven fiyatı, diğer ucuzluk marketlerden daha uygun rakamlarla reyonlarda sergileniyor. Özellikle Covid19 sebebiyle yaygınlaşan önlemler doğrultusunda sokakta bile eldiven kullanımı yaygınlaştı. Bu hijyen ürünlerinde hemşire eldiveni, lateks eldiven ve doktor eldiveni gibi tabirler kullanılıyor. Lateks eldivenler elinizi tam sarıyor ve terletmiyor. Bim’de satılan lateks eldivenler tüm testlerden geçtiği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bim marketlerde eldiven fiyatı gayet uygun olduğu için her zaman başlıca tercih sebebi oluyor.

Pandemi süresince dışarıdayken birçok yerle temas halinde olmak zorundasınız. Gezdiğiniz yerlerde, toplu taşımalarda ve yeme – içme alanlarında istemeden de olsa temas etmeniz gerekiyor. Bim eldivenleri %100 koruma sağlamasa da, virüs ve bakterilerden korunabilmeniz için en doğru seçenektir.

Bim Eldiven Fiyatı 2021 Güncel

En uygun eldiven fiyatları araştırması yapıyorsanız en doğru adreslerden birinin Bim olduğunu söylemek mümkün. Ülkemizde görülen virüs salgını sebebiyle kolonya, maske ve eldiven ihtiyaçları arttığı için Bim marketler bu ürünlerde oldukça indirimli fiyatlara satış yapıyorlar. Bim’de rahatlık ve fiyat uygunluğu bakımından en çok pudralı lateks eldiven satılıyor.

ÜRÜN FİYAT
Mr Green Eldiven 50 AD ₺22,50

"<yoastmark

Bim Lateks Pudralı Eldiven Fiyatı

Bim lateks eldiven ve Bim pudralı eldiven olarak geçen Mr Green marka ürünlerdir. Eğer pudraya karşı bir alerjiniz yoksa kesinlikle tavsiye ederiz. Çünkü ellerinizi aktif kullanıyorsanız tam da size göre bir üründür. İçeriğindeki pudra sayesinde hareket halindeyken ellerinizin terlemesini önlerler. Aynı zamanda Bim tarafından yapılan aktüel kampanyalarında başka eldiven markalarını da bulabiliyorsunuz. Bim lateks eldiven fiyatı nedir?

ÜRÜN FİYAT
Mr Green Pudralı Lateks Eldiven 50 AD ₺22,50

Aynı zamanda, Bim’de satılan eldivenlerde bedenler olduğunu söyleyebiliriz. S,M,L ve XL bedenlerden birini tercih etmelisiniz. Örneğin; elleriniz küçükse S ya da M beden eldiven tercih etmenizi öneriyoruz. Düşünsene küçücük ellerin var ve XL beden eldiven giymeye çalışıyorsun 🙂 Öte yandan, araştırmaya devam ettiğinizde diğer marketlerde farklı marka ve fiyatlarla eldivenler bulabilirsiniz.

Ayrıca, kişisel bakımınıza önem veriyorsanız Bim ağda fiyatları içeriğimizi incelemelisiniz.

Yukarıda belirttiğimiz eldiven fiyatları 05.06.2021 tarihinde güncellenmiştir. Eğer ani fiyat değişiklikleri olursa bizleri aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Peki sizin favori eldiven markanız hangisi?

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

bim kağıt havlu

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.