Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları Yapan Bankalar

Yeni senenin gelmesinin ardından bankalar emeklilere özel kredi kampanyaları 2021 duyurmaya başladılar. Avantajlı faiz oranları ve uzun vade imkanlarıyla kredinizi alabilirsiniz.

Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları 2021

Emekliye özel kredi 2021 kampanyalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda emeklilere araç kredisi imkanı sunan bankaları araştırdık. Bunun yanı sıra sizler için emeklilere araç kredisi kampanyası incelemelerinde bulunduk. Bankalar, bilindiği üzere kredi onayı verirken kişilerin hususi durumlarına, geçmiş ödemelerine, kredi notlarına ve gelir durumlarına bakmaktadır. Bankalar için düzenli bir geliri olan müşteri, güvenilir müşteridir. Özellikle emekliler, bankalar için eşsiz bir nimettir ve hiçbir banka tüketicisini kaybetmeyi istemez. Devlet garantisinde bir maaşı olan emeklilere has olarak birçok banka düzenli olarak kampanyalar gerçekleştirmektedir. Bizler de emeklilere taşıt kredisi söz konusu mu değil mi sizler için araştırdık. Ayrıca, emeklilere kredi 2021 yazımızı da incelemenizi öneririz.

Emeklilere Özel Kredi Veren Bankalar

SSK, Bağkur ve diğer kurumlardan emeklilere uygun tekliflerle kredi imkanı sunan birçok banka söz var. Her banka emeklilere kredi ve ürünlerini sunmaktadır. Fakat bazı bankalar kampanyalar düzenleyerek hem uzun vadelerde, hem araç yaşını uzatma kampanyalarıyla, ötv indirimleriyle veya faiz oranını azaltarak kampanyalar düzenlemektedir. Bizler de hepkredi.com ailesi olarak araştırmalarda bulunup, emeklilere dönük olarak yapılan taşıt kredisi kampanyalarına ulaştık.

 

Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları
Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları

 

Denizbank Emeklilere Özel Taşıt Kredisi

Ülkemizde faaliyet gösteren özel bankalardan bir tanesi de Denizbank’tır. Özellikle Denizbank, emeklilere özel olarak taşıt kredisi kampanyaları mevcuttur. Emekliler hayallerindeki aracı alabilsinler diye kredi kampanyaları düzenleyen Denizbank, 48 ayı bulan vade ve uygun faiz oranlarıyla kredisini piyasaya sürdü. Böylece kredi kampanyası neticesinde, kredi tahsis ücreti de talep edilmiyor. %1,86 faiz oranıyla bu taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Emekliye Özel Kredi

Ülkemizde en çok kullanılan bankalardan bir tanesi Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası’nda bütün emeklilere özel olarak kredi kampanyaları mevcuttur. Aynı zamanda maaşını Garanti Bankası’na aktaran emeklilere 450 TL’ye varan promosyon da sağlanmaktadır. %1,74’den başlayan faizlerle kredinizi alabilirsiniz. Yukarıdaki yazımızı inceleyerek de emeklilere öze taşıt kredisi kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda bankaların internet adreslerinden de mevcut kampanyaları görebilirsiniz. Emekli kredisi 2021 senesinde pek çok banka tarafından sunulmaktadır. Sizler de emeklilere özel kampanyalardan ve kredilerden güncel olarak haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Ziraat Bankası konut kredisi yapılandırma

Ziraat Bankası Konut Kredisi Yapılandırma 2021 Nasıl Yapılır?

Oldukça yüksek faiz oranlarıyla kredi alanları sevindirecek haber: Sizler de Ziraat Bankası konut kredisi yapılandırma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.