Rüya Tabirleri

Rüyada Eşinin Cinsel Organını Ağzına Almak

Rüyada karısının cinsel organını ağzına almak, rüya sahibinin hayalindeki işi elde etmek için çok çalışmaya işaret eder.

Dostlar arasındaki tatsız olayların çözümlenmesi için arabuluculuk yapılacak ve dört duvar arasında yaşanan olaylardan fazla sır saklamayanlar unutulmaz ve harika bir gün geçirip mutluluk kazanarak büyük kazançlar elde edeceklerine işaret eder.

Rüyayı gören kişinin mülkü açılacak, çok geniş bir dinleyici kitlesine konuşma yapacak, dert ve sıkıntılarından hemen kurtulacak ve kazançların elde edilmesine alamet eder.

Rüya tabirleri açıklamalarına göre rüyada eşinin cinsel organını tutmak; düşmanlar yenilir, yeni girişimlere girmek için çeşitli tedbirler alınır, mevkii toplum sarsılmaz hale getirilmiş, insanı iş hayatına hazırlamış olduğunu ve ailesi için paranın hiç bitmediğine dair kendi deneyimini anlatıyor.

Akrabalarının sağladığı ortaklıklarla ticarete girerek hem maddi hem de manevi yönden zenginleşeceğini işaret etmektedir.

Rüyada Eşinin Cinsel Organını Emdiğini Görmek

Rüyada eşinin cinsel organını emdiğini görmek
Rüyada eşinin cinsel organını emdiğini görmek

Rüyada eşinin cinsel organını emdiğini görmek, o kimseyle olan ilişkinin giderek daha sevecen olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bundan iğrendiğini görmek, kocasıyla nedense sorunları olacağına delalet eder.

Rüyayı kadın görüyorsa; kocasının cinsel organını görmek, kişinin kocasıyla ilgili yaşadığı sorunları açıklayabilir. Eş özlemi de bu rüyanın bir başka yorumudur. Diğer bir yorum ise karı koca arasında sevgi bağı olduğudur.

Rüyada kocasının cinsel organını tutmak, arzunun bilinçsiz bir yansıması olarak görülür. Aynı zamanda rüyayı erkek görüyorsa eşi ile evlilik hayatında cinsel problemlere hasret kaldığı anlamına gelir.

İlginizi çekebilir: eczanelerde satılan cinsel gücü artırıcı ilaçlar

Rüyada Kocasının Penisini Görmek

Rüyada kocasının penisini görmek, rüya sahibini rahatsız ediyorsa, kocasıyla olan ilişkisinde bir şeyden hoşlanmadığı anlamına gelir.

Bir kadının rüyada eşinin cinsel organını yalamakta isteksiz olduğunu görmesi, bu, kendisi ile kocası arasında çeşitli sıkıntılara işaret eder. Bu rüyanın bir başka yorumu da kocasının ondan istediği şey karşısında kendisini rahatsız hissetmesidir.

Rüyada kocanın cinsel organı görmek ve cinsel ilişkiye girmek hayırlı bir şekilde yorumlanır. Eşlerin birbirini sevmesi, saygı duyması ve birlikte yaşamaktan mutlu olması demektir.

Rüyada gösterilen cinsel organ; bu ilişkide eşinizi mutlu görmek, hayırlı bir eş olacağınıza delalettir. İş hayatı ve kariyerinde yükseleceğini ima eder.

İlginizi çekebilir: erken boşalma tedavisi

Rüyada Kocasının Cinsel Organını Kopmuş Görmek

Bekar bir kadın için, rüyada kocasının cinsel organını kopmuş görmek; çocuk doğurma konusunda bir tür aksilik yaşayacağına ve gelecekte aşı, tüp bebek gibi yöntemler kullanarak, güzel günler geçirmeye, verilen fırsatları iyi değerlendirememeye, çabaların kesintiye uğramasına, kapıların ve dönemlerin kapanmasına, büyük değişimlerin gelmesine delalet eder.

Ayrıca rüyada kocanın cinsel organını kesmek, büyük bir servet getireceğine, kendinden uzaklaşabileceğine, aile bireyleri arasında çekişme ve kavgaların çıkmasına, sorunların çözülmesine, sıkıntılı günlerin devam etmesine yorumlanır. Sonu, büyük zorluklar ve sıkıntılar, rüya sahibini hüsrana uğratacaktır.

  • Ayrı olan kişiler için birçok ortak noktanın fark edilip evleneceğine,
  • Uğursuz kişiler ve aksiliklerle karşılaşılacağına,
  • Büyük bir tartışmanın ardından çok sevdiği birisiyle arasının bozulacağına,
  • Daha iyi gelir elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Eşinin Cinsel Organını Öpmek

Rüyada karısının cinsel organını ağzına almak
Rüyada karısının cinsel organını ağzına almak

Bir kadının kocasıyla seviştiğini görmesi, mutlu olduğu zaman, kocasının hayırlı bir eş olduğuna yorumlanır. Sorumluluklarından endişe duyan bir koca ile evlenmek, bu rüyaya tekabül eder.

Bir kimse rüyada eşinin cinsel organını öpmek veya sıkmak gibi hareketlerde bulunduğunu görmesi eşlerin birbirlerine güvendiğini gösterir.

Mutlu bir evliliğin olduğuna ve eşlerin duygusal olarak birbirlerine karşı hassas olduklarına tabir edilir. Rüyayı gören kişi sağlık sorunundan dolayı o an uzaktaysa yakın zamanda tekrar görüşecekleri şeklinde yorumlanır.

Rüyayı görenin eşi hakkındaki düşünceleri ve bilinçaltı da rüyanın anlamını büyük ölçüde değiştiren unsurlardır.

Özetle; rüyada eşinin cinsel organını ağzına almak, rüyayı gören kişinin hayırlı işlere vesile olacağını işaret etmektedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu