Vakıfbank Kredi Yapılandırma & Kredi Kartı Yapılandırma

Vakıfbank, Ekonomiye Destek Programı kapsamında tüm müşterilerine kredi yapılandırma fırsatı sunuyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredi türlerinin hepsi bu yapılandırmadan yararlanabilecek. İhtiyaçlarınızı karşılamak için çektiğiniz kredilerinizi öderken zorlanıyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Büyük bir heyecan ile ev sahibi olmak için çektiğiniz konut kredileri için ödeme planınızda aksama oldu ise kredi yapılandırma yapabilirsiniz.

Taşıt ve arsa kredileri ile birlikte çiftçi kredileri ve diğer esnaf kredileri de kredi yapılandırma yapabilecek. Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Vakıfbank bu fırsatı Pandemi döneminde ödemelerinde zorluk yaşayan herkese sunuyor. Bireysel kredi kullananlar ve ticari kredi kullananlar için farklı şartlar ile yapılandırma fırsatı sunuluyor.

Kredi yapılandırma yapılır iken kredi faizini ve kredi vadelerini düzenleme yapılıyor. Tüm kredi türlerine göre yapılandırma şartları ve oranları değişiklik gösteriyor. Krediler ile birlikte kredi kartı borcu olanlarda yapılandırma yapabilecek. Kredi kartı borçlarını ödeyemeyecek durumda iseniz Vakıfbank yapılandırma işlemini sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Yapılandırma Nedir, Kimler Faydalanabilir?

Vakıfbank tarafından gerçekleştirilen duyuru ile yapılandırma resmen başladı. Özellikle 2021 yılında Covid-19 nedeni ile işini kaybedenler ve maddi yetersizlik çekenlerin borçlarını rahat ödemesi planlanıyor. Bu plan içerisinde kredi kartı borçları ve kredilerin aylık taksitlerini ödeyemeyenler yararlanabilir. Aynı zamanda ödemelerinizde sorun olmasa bile rahatlamak ve daha iyi bir ödeme planı için yapılandırmadan faydalanabilirsiniz.

Kredi ve kredi kartı yapılandırma işleminde mevcut borçlarınız yeniden vade düzenlemesine girmekte ve kredi faizini düzenlemektedir. Bununla ilgili tüm kredi çeşitleri ve kredi kartları için detaylı bilgi yer alıyor.

Vakıfbank kredi ve kredi kartı yapılandırma avantajından bireysel ve kurumsal tüm müşteriler faydalanabiliyor. Bireysel müşteriler için kredi yapılandırmasında 3 ay taksit erteleme, ticareti müşteriler için 6 ay taksit erteleme bulunuyor.

Vakıfbank kredi yapılandırmasında vade sayısı 12 ay olan müşteriler için 36 aya kadar çıkartma seçeneği yer alacak. Faiz oranları değişmeden 36 ay vadeye çıkartılması ile birlikte aylık ödeyeceğiniz taksit tutarları düşecek.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma
Vakıfbank Kredi Yapılandırma

Vakıfbank Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi yapılandırma işlemi için farklı başvuru yöntemleri yer alıyor. Kredileriniz ve kredi kartlarınızın borçları için aşağıdaki şekilde başvuru yapabilirsiniz.

  • Vakıfbank İnternet Şubesi
  • Vakıfbank Mobil Bankacılık
  • Vakıfbank Şubeleri
  • Vakıfbank Telefon Bankacılığı

Ayrıca, kredi borcu yapılandırma 2021 adlı içeriğimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma İnternetten Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi yapılandırmaya başvuru için öncelikle internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi borçlarını yapılandırma yapmak için öncelikle https://www.vakifbank.com.tr/ adresindeki sağ üst alandan İnternet Bankacılığı bölümünden giriş yapın.

Müşteri hesabınıza giriş yaptıktan sonra Krediler sekmesi altında yer alan Kredi Yapılandırma butonuna tıklamanız yeterli. İlgili alanda kredinizi nasıl yapılandırma yapacağınız ve faiz oranları ile vade bilgileri yer alıyor. İlgili ekranda tüm incelemeleri yaptıktan sonra onayla demeniz yeterlidir. Kredi yapılandırma işlemi anında işleme alınmakta ve 24 saat içerisinde SMS ile sonucu bildirilmektedir.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma Mobil Bankacılıktan Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi yapılandırmak için mobil bankacılık üzerinden hızlı işlem yapabilirsiniz. Ana menüde yer almakta olan Krediler sekmesinden kredi detayına girdikten sonra yapılandırma talebi iletebilirsiniz. Kredi yapılandırmak için talep ettiğiniz erteleme ay sayısı ile birlikte ödeme vadesini de seçebilirsiniz.

Faiz oranları ve vade seçeneklerini inceledikten sonra onayla demeniz yeterli oluyor. Bu şekilde kredi yapılandırma başvurusu yaparak 24 saat içerisinde SMS ile sonuç bildirimi alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma Şubeden Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi yapılandırma işlemi için tüm şubeleri tercih edebilirsiniz. Türkiye’ni bir numaralı kamu bankası olan ve aynı zamanda şube sayısı bakımından da 4. En büyük şubesi olan Vakıfbank’ın Türkiye genelindeki 932 şubesinden birine gidebilirsiniz.

İlgili şubeden müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede kredi veya kredileriniz için yapılandırma talebi yapabilirsiniz. Yapılandırma talebi sonrasında ilgili seçimler sizlere çıktı olarak verilecek ve ıslak imzalı onay istenecektir. Gerçekleştirilen kredi yapılandırılma talebi merkeze gönderileceği için yine 24 saat beklemeniz gerekiyor. Covid-19 önlemleri kapsamında şubelerde bekleme sürelerinin fazla olduğunu da ek olarak belirtelim.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma Telefondan Nasıl Yapılır?

Kredileriniz için yapılandırma taleplerinizi daha yavaş olsa da müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0 (850) 222 0 724’i arayarak sesli telesekretere kredi yapılandırması yapmak istiyorum demeniz yeterlidir.

Telefona bağlanacak olan müşteri temsilcisi aktif ve yapılandırmadan yararlanacağınız kredileri listeledikten sonra seçimlerinize göre işlemleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştiriyor. Telefon üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi yapılandırma başvurusu için SMS ile sonucu alabileceksiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma
Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Nereden Nasıl Yapılır?

Yeni kampanya ile birlikte yapılandırma fırsatı sunan Vakıfbank kredi kartı borcu olanlarının da faydalanmasını sağlıyor. Eğer sizde kredi kartı borcunuzu ödeyemiyorsanız aşağıdaki yollar ile başvuru yapabilirsiniz.

  • Vakıfbank İnternet Şubesi: vakifbank.com.tr
  • Vakıfbank Mobil Uygulama: Android & iOS
  • Vakıfbank Telefon Bankacılığı: 0 (850) 222 0 724
  • Vakıfbank Şubeleri: Türkiye Geneli Tüm Şubeler

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Ziraat altın hesabı ne kadar kazandırır

Ziraat Altın Hesabı Ne Kadar Kazandırır 2021

Ziraat altın hesabı ne kadar kazandırır? Sorularının gündeme gelmesiyle, altın hesaplarının özellikleri ve nasıl kullanıldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.