Kripto Borsası

Verge XVG Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorum

XVG Coin geleceği 2022 yılından sonra nasıl, XVG Coin hangi borsalarda var, XVG Coin iyi bir yatırım aracı mı, XVG Coin güvenilir mi? Son zamanların popüler kripto para birimi ile ilgili merak ettiğiniz soruları yanıtladık.

verge
Verge
$0.0026-0.44% 24H

XVG Coin Nedir?

XVG Coin ya da bilinen diğer adıyla Verge Coin 2014 yılında hayata geçirilen bir projedir. İlk etapta farklı adlarla adlandırılan XVG Coin daha sonraki süreçte ekip üyeleri tarafından “yatırımcıların aklında daha kalıcı olması” amacıyla Verge (XVG) olarak adlandırılmaya başlanmıştır.

Bitcoin blok zincirini kullanan XVG Coin benzersiz bir finansal hizmet deneyimi sunmayı amaçlıyor. En çok gizliliğe önem veren XVG Coin ekipleri Bitcoin’in blockchain teknolojisini kullanarak bunu başarmıştır. Finansal işlemlerden kastettiğimiz ise tamamen benzersiz bir deneyim yaşatmaktır.

XVG coin nedir, arzı, nereden alınır
XVG coin nedir, arzı, nereden alınır

XVG Coin ekibi tarafından yatırımcılarına ve kullanıcılarına sağlamak istediği avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Gizli adreslere anonim kimlikler ile para transferi yapabilme
  • Diğer kripto paralardan daha hızlı ve daha uygun işlem ücretleri ile kripto para yatırımı yapma
  • Bir tür ödeme sistemi oluşturma
  • Kripto para piyasalarına arz edilerek yatırım amacıyla kullanılma
  • Diğer kripto para projeleri ile entegrasyon çalışmaları yapma

Diğer birçok kripto para biriminde olduğu gibi XVG Coin’de çok fazla talep toplayamamıştı. Bunun için çeşitli girişimlerde bulunan ekip üyeleri ilerleyen süreçlerde XVG Coin’in büyük oranda duyulmasını sağladı. Öyle ki kısa süre içerisinde XVG Coin değerini 10’a katladı ve kendine yatırım yapanları sevindirmeyi başardı.

Tabi ki her piyasada olduğu gibi kripto para piyasalarında da “her yükselişin bir düşüşü vardır” kavramı geçerli. Değerini 10’a katlayan XVG Coin daha sonraki süreçlerde satış baskısıyla karşılaştığı için ciddi düzeyde değer kaybetti. Ancak zaman içerisinde kendisini toparlamayı başaran XVG Coin popüler kripto paralar arasındaki yerini aldı.

Şu anda XVG Coin özellikle uzun vadeli kripto para yatırımcıları tarafından en çok tercih edilen coinler arasında yer alıyor. Eğer siz de kendinizi uzun vadeli XVG Coin yatırımcısı olarak görüyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. Bu arada kısa vadeli yatırımcılar için de çok önemli bilgilere yer verdik 😊

XVG Coin Arzı

verge
Verge
$ 0.0026
Arz16,514,567,487.82 XVG
hacim$455,750.00
Piyasa değeri $42,004,523.00

Verge XVG Coin arzı maksimum 16,555,000,000 adet olarak belirlenmiştir. Arz miktarı bir miktar fazla olduğu için coin fiyatları oldukça düşüktür.

XVG Coin Fiyat Tahmini

Daha önce de dediğimiz gibi XVG Coin’i uzun vadede değerlendirmek isteyen kişi sayısı çok fazla. Bu nedenle de Verge XVG Coin fiyat tahminleri kaç dolar sorusu son yıllarda sıkça sorulmaya başlanmıştır.

Sizler için yerli ve yabancı platformları araştırdık ve XVG Coin için yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre paylaşma kararı aldık. Eğer XVG Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız öncesinde temel ve teknik analiz becerileriniz ile kendiniz bir yol haritası çizebilir ve daha sonra bu fiyat tahminlerine göz atabilirsiniz

XVG Coin Yorum

XVG yaşadığı sert düşüşler ile zaman zaman olumsuz yorumlar almış olsa da son zamanlarda kendisine daha çok yatırımcı toplayıp tekrardan yukarı yönde hareket göstermeye başladığı için uzmanlar tarafından güzel yorumlar almaya başlamıştır.

Özellikle “balina” olarak tabir edilen yatırımcılara göre XVG Coin geleceğin en değerli kripto paralarından biri olacak.

XVG coin geleceği ile ilgili yorumlar
XVG coin geleceği ile ilgili yorumlar

XVG Coin Güvenilir Mi?

XVG Coin yatırım tarafında güven duyabileceğiniz bir projedir. Aynı zamanda teknik alanda da her türlü güvenlik çalışmasını yapan proje ekibi oldukça sağlam bir kripto para ağı çıkarmıştır. Alım satım yaptığınız borsa da güvenli ise XVG Coin’e “kendi analiz sonuçlarınız ile” yatırım yapabilirsiniz.

XVG Coin Hangi Ülkenin?

XVG Coin ekibi merkeziyetsiz bir proje yaratmaya çalışmıştır. Bu nedenle XVG Coin herhangi bir ülkeye ait değildir.

XVG Coin Nereden Alınır?

XVG Coin satın almak istiyorsanız bir adet kripto para borsası hesabına ihtiyacınız olacak. Tabi bu kripto para borsasının daha önceden XVG simgesiyle Verge XVG Coin’i listelemiş olması gerekiyor.

Eğer sizin de alım satım yaptığınız borsada XVG listelemesi yapıldıysa XVG/TRY, XVG/USDT, XVG/BTC vb. popüler işlem çiftlerinde yatırım yapabilirsiniz.

XVG Coin Kimin?

XVG Coin Justin Valo adındaki bir girişimci tarafından oluşturulmuştur. Justin Valo 2014 yılında farklı bir isimle çıkarttığı bu kripto parayı 2016 yılında Verge olarak değiştirip tekrardan tanıtmıştır.

XVG Coin Yakımı

Şu an için haberlerde XVG Coin yakımı ile ilgili bir bilgilendirme yok. İlerleyen süreçlerde XVG Coin’in yakılıp yakılmayacağını merak ediyorsanız Investing platformuna ara ara göz atabilirsiniz.

XVG coin geleceği
XVG coin geleceği

XVG Coin Geleceği Nasıldır?

Bu içerikte en çok merak edilen başlık şüphesiz XVG Coin’in geleceği ile ilgili olan bu başlıktı. Bu başlıktan itibaren XVG Coin yatırımcıları tarafından en çok yöneltilen soru olan XVG Coin kaç dolar olacak sorusuna yanıt vereceğiz.

Tabi ki belirtmemiz gerek ki söz konusu XVG Coin fiyat tahminleri bizim tarafımızdan değil de kripto paralarda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmıştır. Biz burada yalnızca güvenilir fiyat tahminlerini vererek yatırımcıların bir yol haritası çizmesine yardımcı olmak istiyoruz. Dolayısıyla herhangi bir maddi kayıp durumunda yasal olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

XVG Coin Geleceği 2022

XVG Coin Fiyat tahmini 2022 yılı için 0.015 dolar. Sene sonuna doğru bu rakamın 0.02 dolara kadar çıkacağı düşünülüyor.

XVG Coin Geleceği 2023

2023 yılında XVG Coin’in yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Uzmanların XVG Coin Fiyat tahmini 2023 yılı için 0.035 dolar.

XVG Coin Geleceği 2024

XVG Coin Fiyat tahmini 2024 için 0.04 dolar.

XVG Coin Geleceği 2025

2025 yılında XVG Coin’in bir miktar düşüş yaşaması öngörülüyor. XVG Coin Fiyat tahmini 2025 yılında 0.030 dolar.

XVG Coin Geleceği 2026

2026 yılında XVG Coin’in yatırımcılarını memnun edeceği ve neredeyse yüzde yüze yakın değer kazanacağı öngörülüyor. Bu fiyat tahmini her ne kadar iddialı olsa da geçmiş yıllarda XVG Coin’in bu yükselişleri yapması analistlerin tereddüt etmemesine neden olmuştur. XVG Coin Fiyat tahmini 2026 için 0.06 dolar.

XVG Coin Geleceği 2027

XVG Coin Fiyat tahmini 2027 için 0.075 dolar.

XVG Coin Geleceği 2028

2028 yılına geldiğimizde XVG Coin’in bir basamak daha sıfır atması bekleniyor. Yapılan analizler sonucunda ortaya çıkan XVG Coin Fiyat tahmini 2028 yılı için 0.11 dolar.

XVG Coin Geleceği 2029

XVG Coin Fiyat tahmini 2029 yılı için ortalama 0.14 dolar.

XVG Coin Geleceği 2030

2030 yılında XVG Coin’in değer kaybı yaşayacağı öngörülüyor. Çünkü bu yıl içerisinde daha popüler olan kripto paralara yatırımların artması ve XVG Coin’in satış baskısıyla karşı karşıya kalması bekleniyor. Uzmanlar tarafından yapılan XVG Coin Fiyat tahmini 2030 yılı için 0.085 dolar.

XVG Coin konulu bu içeriğimizde verdiğimiz bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Burada yer alan bilgilere dayanarak XVG Coin’e yatırım yapmanız durumunda maddi bir kayıp ile karşılaşırsanız web sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

XVG Coin geleceği 2022 yılı ve sonraki yıllar için bu şekildeydi. Dediğimiz gibi yalnızca tahminlere bağlı kalarak değil de daha çok kendi analizleriniz ile XVG Coin’e yatırım yapmalısınız. Bu sayede daha sağlam yatırım stratejileri belirleyebilirsiniz.

XVG USD nasıl alınır?

Kripto para borsalarını kullanarak dolar karşılığında XVG Coin satın alabilirsiniz.

XVG Coin iyi bir yatırım mı?

XVG Coin portföylere eklenmesi önerilen coinlerden biridir.

XVG Coin ne zaman çıktı?

XVG Coin 2014 yılında çıkarılmıştır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu