Aktif Bank Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır

Aktif Bank telefon numarası güncelleme genellikle borç ödemesi yapmak zorunda kalanlar tarafından yakından tanınan isimlerden biridir.

Aktif Bank Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Banka, bu bağlamda borç sahiplerine erişim sağlamak adına farklı iletişim yöntemlerini kullanmaktadır. Ana borçlunun telefon numarası bu alanda ilk akla gelenlerden biridir. Aktif Bank, ana borçluya ulaşamaması durumunda borçlunun yakınlarına;

 • Cep telefonu,
 • Kısa mesaj gibi yöntemler üzerinden ulaşmaktadır.

Kişilerin iletişim bilgilerinin değişmesinden sonra bankaya gerekli bilgilendirmeleri yapmalarından sonra sıkıntı çıkmayacaktır. Peki hem cep telefonu hem de adres gibi bilgilerin güncellenmesi ne şekilde gerçekleştirilmektedir? Ayrıca, Aktif Bank kredi ödeme seçeneklerini öğrenmeniz için linkteki sayfayı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Aktif Bank telefon numarası güncelleme
Aktif Bank telefon numarası güncelleme

Aktif Bank Telefon Güncellemesi

Katılımcılar Aktif Bank telefon no güncelleme yapabilmek için birden farklı yöntem üzerinden değerleme yapabilmektedir.

 • Müşteri hizmetleri,
 • Resmi internet sitesi,
 • Dilekçe gönderimi yöntemler arasında en hızlı sonuç verenlerden biridir.
 • Aktif bank numara güncelleme dilekçe örneği göndererek güncelleyebilirsiniz.

Kişilerin iletişim bilgilerini güncellemek ve bilgi almak için arayacakları numara 0850 724 30 50 olarak açıklanmıştır. Müşteri hizmetleri numara güncellemesinin yapılmasına ek olarak bireysel bilgilendirmeler de yapabilmektedir. Özellikle farklı şehirlerde olanlar borç sorgulatmama ve ödeme bilgilerini edinebilmek adına aynı numarayı kullanabilmektedir.

Aktifbank telefon
Aktifbank telefon güncelleme çok kolay

Banka; iletişim bilgilerinin değişme taleplerini internet sitesinden de gönderebilmektedir. Resmi internet sitesinin ilgili bölümünde bir iletişim formu bulunmaktadır. Formda boş olan yerlerin doğru bir şekilde doldurulması çok önemlidir.

Böylelikle yetkililer gerçekleştirilen incelemeler neticesinde güncelleme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Telefon güncellemesi için kimlik bilgileri eşliğinde bir dilekçenin merkeze gönderilmesi de istenebilmektedir. Bu gibi istemlerin tümü müşteri hizmetlerinden bilgi alınarak temin edilebilmektedir.

Ayrıca, bu sayfamızdan da Aktif Bank anlaşmalı bayiler listesine ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda Aktif Bank kullanıcıları, telefon numaralarını değiştirememekten şikayetçiler. Problemle karşılaşan Aktifbank müşterilerinin hangi aşamalarda problemle karşılaştıklarını aşağıdaki yorum kısmından belirtmelerini rica ediyoruz.

Ne gibi problemler yaşadın, takıldığın noktalarda Aktifbank müşteri hizmetlerini aradın mı? Müşteri hizmetlerini aradığın zaman sana aşamalar konusunda yardımcı oldular mı?

Dilekçe Yolu İle Güncelleme

Aktifbank müşterileri tarafından en çok kullanılan telefon güncelleme şekli: dilekçe ile olanıdır. Çünkü dilekçe ile yapılan başvurularda süreç çok daha hızlı gelişmektedir. Hepkredi ailesi olarak sizlerin bu konu hakkındaki kıymetli görüşlerini duymak için sabırsızlanıyoruz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

17 Yorumlar

 1. açıklama için teşekkürler Aktif Bank

 2. harika açıklamışsınız çok teşekkürler

 3. aktif bank ta telefon numarası güncellenince ne oluyor ki

 4. birazdan arayıp güncelleyim

 5. Aktif Bank’ı aradım ama telefon numarası güncelleme için kimseye ulaşamadım

 6. Aktif bank telefon numarası güncelleme işlemi yaptırdım sayfada yazanlar harfien doğru

 7. Aktif Bank’ın telefon numarasını bilen var mı?

 8. aktif bank telefonu neydi bilen var mı

 9. Sistemde kayitli cep telefonu nosunu degistirmek istyrm.bankanizi aradim fakat form denildigi gibi sitenizde görünmüyor.yardimci olursaniz sevinirm

 10. Fatmagül Bektaş

  Sistemde kayıtlı cep telefonu mu güncellemek istiyorum

 11. mehmet fahri gundogdu

  açıklamalar yeterli numarayi değiştirdim çok teşekkürler

 12. SEBAHATTİN ÖKTEN

  NUMARAMI DEĞİŞTİRMEK İSTİYOM ŞİMDİKİ NUMARAM 0530 068 24 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.