Aktif Bank

Aktif Bank Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır

Aktif Bank telefon numarası güncelleme genellikle borç ödemesi yapmak zorunda kalanlar tarafından yakından tanınan isimlerden biridir.

Aktif Bank Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Banka, bu bağlamda borç sahiplerine erişim sağlamak adına farklı iletişim yöntemlerini kullanmaktadır. Ana borçlunun telefon numarası bu alanda ilk akla gelenlerden biridir. Aktif Bank, ana borçluya ulaşamaması durumunda borçlunun yakınlarına;

  • Cep telefonu,
  • Kısa mesaj gibi yöntemler üzerinden ulaşmaktadır.

Kişilerin iletişim bilgilerinin değişmesinden sonra bankaya gerekli bilgilendirmeleri yapmalarından sonra sıkıntı çıkmayacaktır. Peki hem cep telefonu hem de adres gibi bilgilerin güncellenmesi ne şekilde gerçekleştirilmektedir? Ayrıca, telefon numaranızı güncelledikten sonra Aktif Bank kredi ödeme seçeneklerini öğrenerek borçlarınızı ödemeye başlayabilirsiniz.

Aktif Bank telefon numarası güncelleme
Aktif Bank telefon numarası güncelleme

Aktif Bank Telefon Güncellemesi

Katılımcılar Aktif Bank telefon no güncelleme yapabilmek için birden farklı yöntem üzerinden değerleme yapabilmektedir.

  • Müşteri hizmetleri,
  • Resmi internet sitesi,
  • Dilekçe gönderimi yöntemler arasında en hızlı sonuç verenlerden biridir.
  • Aktif bank numara güncelleme dilekçe örneği göndererek güncelleyebilirsiniz.

Kişilerin iletişim bilgilerini güncellemek ve bilgi almak için arayacakları numara 0850 724 30 50 olarak açıklanmıştır. Müşteri hizmetleri numara güncellemesinin yapılmasına ek olarak bireysel bilgilendirmeler de yapabilmektedir. Özellikle farklı şehirlerde olanlar borç sorgulatmama ve ödeme bilgilerini edinebilmek adına aynı numarayı kullanabilmektedir.

Aktifbank telefon
Aktifbank telefon güncelleme çok kolay

Banka; iletişim bilgilerinin değişme taleplerini internet sitesinden de gönderebilmektedir. Resmi internet sitesinin ilgili bölümünde bir iletişim formu bulunmaktadır. Formda boş olan yerlerin doğru bir şekilde doldurulması çok önemlidir.

Böylelikle yetkililer gerçekleştirilen incelemeler neticesinde güncelleme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Telefon güncellemesi için kimlik bilgileri eşliğinde bir dilekçenin merkeze gönderilmesi de istenebilmektedir. Bu gibi istemlerin tümü müşteri hizmetlerinden bilgi alınarak temin edilebilmektedir.

Son zamanlarda Aktif Bank kullanıcıları, telefon numaralarını değiştirememekten şikayetçiler. Problemle karşılaşan Aktifbank müşterilerinin hangi aşamalarda problemle karşılaştıklarını aşağıdaki yorum kısmından belirtmelerini rica ediyoruz.

Ne gibi problemler yaşadın, takıldığın noktalarda Aktifbank müşteri hizmetlerini aradın mı? Müşteri hizmetlerini aradığın zaman sana aşamalar konusunda yardımcı oldular mı?

Telefon numaranızı güncelledikten sonra Aktif Bank anlaşmalı bayiler listesini tanıyarak güvenli alışveriş noktalarını öğrenebilirsiniz.

Dilekçe Yolu İle Güncelleme

Aktifbank müşterileri tarafından en çok kullanılan telefon güncelleme şekli: dilekçe ile olanıdır. Çünkü dilekçe ile yapılan başvurularda süreç çok daha hızlı gelişmektedir. HepKredi ailesi olarak sizlerin bu konu hakkındaki kıymetli görüşlerini duymak için sabırsızlanıyoruz.

Bu yazımızda Aktif Bank telefon numarası güncelleme yolları hakkında bilgi verdik. Eğer başarılı bir şekilde güncelleme yapamadıysanız, aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

21 Yorum

  1. Sistemde kayitli cep telefonu nosunu degistirmek istyrm.bankanizi aradim fakat form denildigi gibi sitenizde görünmüyor.yardimci olursaniz sevinirm

  2. 05324908471 numaralı telifonumu kayıtlatmak istiyorum bilgilerinize arz ederrim güller gündoğdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu