Kripto Borsası

Shiba Coin Geleceği 2023-2030 Yorumlar

SHIBA Coin geleceği nasıl, SHIBA Coin kaç dolar olur vb. sorularınız varsa bu içeriğimiz tam size göre. Bu yazıda kripto para borsalarının en popüler coinlerinden biri olan SHIBA hakkında önemli bilgiler verdik.

shiba-inu
Shiba Inu
$0.0000142.73% 24H
shiba-inu
Shiba Inu
$ 0.000014
Arz589,367,428,457,856.38 SHIB
hacim$561,321,269.00
Piyasa değeri $8,527,569,715.00

Shiba Coin Nedir? SHIBA Coin Geleceği, Yükselir Mi?

SHIBA Coin meme coin projelerinden biridir. Hayvan figürlü kripto para birimlerinin DOGE Coin ile birlikte popülerleşmesi sonucunda üretilen SHIBA token kısa süre içerisinde yatırımcılarını zengin etmiştir.

İlk kez Ağustos 2020 tarihinde üretilen bu kripto para 1 yıl olmadan yatırımcılarına 1’e 111.000 kar gelir sağlamıştır. Yani bu kripto paraya ilk kez çıktığında 1 dolar yatıran bir kişi 1 senenin sonunda 111 bin dolara sahip olmuştur.

Shiba Inu Shib projesinin bu denli değer kazanması ve en değerli kripto coinleri arasında yer alması kısa sürede yatırımcıların ilgisini çekti. İlerleyen süreçlerde önemli borsalarda listelenmesi sonucunda Shib Coin kripto para yatırımlarında önemli bir seçenek haline geldi.

Yatırımlarında SHIBA INU’yu kullanmak isteyen kişiler tarafından SHIBA coin geleceği çok merak ediliyor. Bu da SHIBA Coin kaç dolar olur, SHIBA Coin yükselir mi ve SHIBA Coin’in piyasa değeri ne kadar olur gibi soruların doğmasına neden oluyor.

shiba coin geleceği ve yorumlar
shiba coin geleceği ve yorumlar

İlginizi çekebilir: Dent coin geleceği ve yorumlar

SHIBA Coin Kimin Projesi?

SHIBA Coin’in kim tarafından oluşturulduğu tam olarak bilinmiyor. Ryoshi lakabında anonim bir girişimci tarafından 2020 yılının ortalarında piyasaya sürülen bu kripto para birimi merkeziyetsiz bir DeFi projesidir.

SHIBA Coin Amacı Nedir?

SHIBA ile ilgili olarak en çok merak edilenlerden biri de bu projenin amacıdır. Aslında bu kripto para projesinin belirli bir amacının olduğunu söyleyemeyiz.

Çünkü bazı kaynaklarda SHIBA’nın DOGE Coin’i etkisiz bırakmak için üretilen bir para birimi olduğu söylenirken bazı kaynaklarda Shiba cinsi köpeklere yardım amaçlı üretildiği de söyleniyor.

Yani kısaca bu kripto paranın temel amacının ne olduğu bilinmiyor. Hem meme token olması hem de kurucusunun anonim olması hedeflerin bilinmesinde bir engel oluşturuyor.

SHIBA Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

SHIBA Coin inanılmaz bir yükseliş yakaladıktan sonra kripto para yatırımcıları ve ilk kez piyasaya girecek kişiler SHIBA Coin nasıl alınır şeklinde sorular yöneltmeye başladı.

SHIBA Coin’i almak için bu kripto parayı listeleyen bir borsada üyeliğinizin bulunması yeterlidir. Eğer bu borsalara üyeliğiniz varsa başta SHIB/USDT ve SHIB/USDT olmak üzere birçok pariteden alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda SHIBA Coin listeleyen borsalar hakkında bilgi verdik. Tablo içerisinde son 24 saatte gerçekleşen değişimler ve kripto paraların hacimleri de dahil olmak üzere birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Paribu’dan Binance’ye coin transfer

SHIBA Coin Yorum

Daha önce de belirttiğimiz üzere SHIBA Coin geleceği merak ediliyor. Bu nedenle SHIBA coin yorum ve fikirleri yatırımcılar için özel bir yere sahip. Peki SHIBA Coin hakkında ne yorum yapılmış gelin bir bakalım.

SHBA Coin ilk aylarda muhteşem bir yükseliş yakalamıştı. Bu süreçte birçok yatırımcı SHIBA’nın kısa süre içerisinde piyasa değeri açısından en değerli kripto paralar arasında yer alacağını düşünüyordu.

Her ne kadar arzının çok yüksek olması yatırımcıları endişelendirse de bu yorumların gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

shiba coin geleceği nasıldır yükselir mi
shiba coin geleceği nasıldır yükselir mi

 

İlginizi çekebilir: HOLO Hot coin geleceği

SHIBA Coin Geleceği Nasıldır, Yükselir Mi?

Son günlerde kripto para piyasalarında en çok soruların sorulardan birinin SHIBA Coin geleceği ne olur sorusunun olduğunu söyleyebiliriz. Peki SHIBA yükselecek mi SHIBA kaç dolar olacak? Yıllara göre SHIBA fiyat beklentilerini şu şekilde sıralayabiliriz;

SHIBA Coin Geleceği 2023

2023 yılında SHIBA’nın 0.0002 dolardan işlem görmesi ve bir sıfır daha atması bekleniyor.

SHIBA Coin Geleceği 2024

2024 yılında SHIBA’nın yaklaşık 0.00035 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SHIBA Coin Geleceği 2025

SHIBA için 2025 yılında beklenen fiyat tahmini yaklaşık 0.00055 dolar civarındadır.

SHIBA Coin Geleceği 2026

2026 yılında SHIBA’nın birim başına 0.0007 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SHIBA Coin Geleceği 2027

2027 yılı için beklenen fiyat yaklaşık 0.00075 dolar civarı. Bu rakam olası bir SHIBA Coin yakımı sonrasında 0.002 dolara kadar çıkabilir.

SHIBA Coin Geleceği 2028

SHIBA’nın 2028 yılında 0.002 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SHIBA Coin Geleceği 2029

2029 yılı için beklenen fiyat 0.0035 dolar civarındadır.

SHIBA Coin Geleceği 2030

2030 yılının SHIBA açısından rekorlar yılı olarak geçmesi öngörülüyor. SHIBA Coin uzmanlara göre 2030 senesinde 0.004 dolardan işlem görebilir.

Bu içerikteki yazılan bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu sayfada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmemelidir. Aksi durumda meydana gelebilecek zararlardan sitemiz yasal sorumluluk kabul etmez.

Shiba Coin Hangi Borsada Listelenecek?

SHIBA Coin son olarak Paribu borsasında listelenmiştir.

Shiba Paribu'ya Gelecek Mi?

SHIBA 26 Ekim tarihinde Paribu borsasında listelenmeye başlamıştır.

Hangi Coin Kazandırır?

Hangi kripto para biriminin kazandıracağı konusunda bilgi vermek mümkün değildir. Bir kripto paranın geleceği hakkında yorum yapabilmek için o coinin temel ve teknik analiz verilerine hâkim olunmalıdır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu