BankalarKredi KartıPara Transferi

Banka Kartından İninal Karta Para Aktarma

Banka kartından Ininal karta para aktarma özelliği e-ticaret sektöründe resmen devrim yarattı. Bununla birlikte internet sitelerinin hız kesmeyen gelişimi, alışveriş yapmak isteyenleri de fazlasıyla etkilenmiştir.

Üstelik artık aradığınız her şeyi internet siteleri üzerinden bulmanız ve alışverişlerini yapmanız da mümkün hale getirilmiştir.

Banka Kartından Ininal Karta Para Aktarma

Alışverişleriniz esnasında kullandığınız banka ya da kredi kartları ise; ödemelerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. İnsanların her daim yanında bulundurabileceği ve istediği zaman kullanabilecekleri Ininal kartlar ise; hazır bir şekildedir.

Bu kartların asıl özelliği ise; ne kadar yükleme işlemi yaptıysanız, o kadar para harcayabiliyor olmanızdır. Bu özelliklerden faydalanmak isteyen birçok kişi ise; banka kartından Ininal karta para aktarma işleminin nasıl gerçekleştirildiğini merak etmeye devam etmektedir.

banka kartından ininal karta para aktarma
banka kartından ininal karta para aktarma

Ininal Kart Kullanımı

Ininal kart kullanımı özellikle de alışveriş bağımlısı olan insanların sık sık başvuru yaptığı yöntemlerden bir tanesi olmuştur. Bunun sebebi ise; karta ne kadar para yüklerseniz, o kadar harcama yapabiliyor oluşunuzdur.

Ancak kredi kartı kullananların tamamı, alışveriş yaparken de sanki o borcu hiç ödemeyecekmiş gibi bir davranış sergilemektedirler. Bu durum ise; birçok insanın bütçesini fazlasıyla olumsuz etkilemeye devam etmektedir. Ininal kartlar ise; söz konusu durumun önüne geçmeyi başarmış ve insanların ölçülü harcamalar yapmasına da büyük bir katkı sağlamıştır.

Aynı zamanda bu yazımızdan yurtdışından ibana para gönderme ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Ininal kart sahibi olmak için ise; 12 yaş sınırını geçmiş olmanız gerekmektedir. İninal kartlarınız, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz bütün alışverişlerinizde hem banka hem de kredi kartı yerine geçmektedir. Bu sayede alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır.

Ininal Kart Avantajları

Kendilerine ait bir Ininal kart çıkarttırmak isteyen ve yapacağı alışverişleri bu şekilde yapmayı planlayan birçok kişi Ininal kartın avantajları nelerdir? Konusunda araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Ininal kart çıkarttırdığınızda faydalanabileceğiniz özellikler şunlardır;

banka kartından ininal karta para yükleme
banka kartından ininal karta para aktarma ve yükleme
 • Ininal kart müşterilerine her dönem için; bazı fırsatlar sunulmaktadır.
 • Ininal kartın en güzel taraflarından bir tanesi de 12 yaş üstü kişilerin karttan faydalanabilmeleridir. Örneğin; 12 yaşında ya da üstünde bir çocuğunuz varsa, onaIninal kart çıkarttırabilir ve harcamalarını kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Ininal kart kullanımı, harcamalarınızın daha kontrollü bir şekilde gerçekleşmesine büyük bir katkı sağlayacaktır.
 • Ininal kartınızın toplam limiti yalnızca sizin belirlemiş olduğunuz ücret ile sınırlı kalacaktır. Bu nedenle, birçok insan Ininal kart kullanımına başvurmaya devam etmektedir.
 • Ininal kart kullanımına başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğu da oyun oynayanlardır. Böylece oyun konusunda birçok avantaj sağlamaya devam eden Ininal kart sayesinde, oynadığınız oyunlardan istediğiniz alışverişleri yapmanız da mümkün olacaktır.
 • Eğer kendinize ait bir banka hesabınız yoksa, Ininal kart çıkarttırabilmeniz mümkündür. Ininal kart sayesinde biriktirmek istediğiniz paraları hesabınıza yatırabilirsiniz.

Yurtdışı ile para alışverişiniz çok fazla ise, Western Union Garanti gönderme ve alma yollarını linkteki sayfadan inceleyebilirsiniz.

Banka Kartından Ininal Karta Nasıl Para Aktarımı Yapılır?

Ininal kart kullanan kişilerin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de banka kartından Ininal karta nasıl para aktarımı yapılır? Sorusu olmuştur. Bu işlemi gerçekleştirmeniz için; iki farklı yöntem izleyebilirsiniz.

Bunlardan bir tanesi havale yöntemi olurken bir diğeri ise; EFT ile para gönderme şeklidir. Böylelikle Ininal kartınıza diğer kartlarınız üzerinden EFT ya da havale işlemleri yapmak istiyorsanız; kartın üzerinde yer alan bilgileri ve barkod numarasını girmeniz gereklidir.

Aynı zamanda bu bilgileri girdiyseniz; işleminizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı işlemi havale yönteminde de kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda banka kartınızdan Ininal kartınıza para gönderirken herhangi bir ücret kesintisi de yapılmayacaktır.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız; internet üzerinden Ininal kart başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz ve kartınızı çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda bütün işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Çok güzel açıklanmış güzel yazı olmuş detaylıca anlatılmış banka kartı ininal karta aktarmak beğendim teşekkürler

  1. Benimde ininal kartım var banka hesabımdan ona nasıl para havale yapılacağını bilmiyordun bu makale sayesinde öğrendim çok teşekkürler

   1. İnin al kartı benden kullanıyorum gayet memnunum kart dan hem online işlemler,oyun içi alım ve dahavfazlasi var gayet Başarılı

  1. İnnial kartım var ama nasıl işlem yapcam bilmiyordum gayet güzel açıklamışlar teşekkür ediyorum 🙂

 2. Bu yazıyı okumadan önce banka kartından innial kartıma para mi nasıl cekecegimi bilmiyordum ama bu bilgilendirme ile öğrenmiş oldum çok teşekkür ederim

 3. Bu bilgilendirme yazısı sayesinde banka kartından innial ‘e nasıl para aktarımı yapacağımı öğrendim. Çok teşekkür ederim

 4. Çok güzel açıklanmış güzel yazı olmuş detaylıca anlatılmış
  Bende kullanıyorum gayet memnunum kart dan hem online işlemler hemde oyun içi alım da var çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu