Bim Fiyat Listesi

Bim Ped Fiyatları 2022 Kaç TL, Scarlett Günlük Ped

Kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden bir tanesi olan Bim ped fiyatları hakkında bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Hijyenik ped veya kadın pedleri; 1886 yılında ilk defa ABD’de kullanılmaya başlanmış ve daha sonra dünya geneline yayılmıştır.

Gün içinde 6-8 saat kullanılmaya uygun olan söz konusu ürünler, kadınların temel ihtiyaçlarından birisine cevap vermektedir. Bu ihtiyacın en hızlı karşılanacağı noktalardan birisi ise hiç şüphesiz Bim marketleridir. Peki, Bim ped fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? Bim’de hangi marka pedler var? Kadınların en özel ihtiyaçları olan pedlere ilişkin bu soruların cevaplarını ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

Bim Ped Fiyatları ve Çeşitleri 2022 – Hijyenik Pedler

Kullanımı esnasında rahatlığı sağlamak ve kadınların hareket imkanlarını sınırlandırmamak için söz konusu ürünler esnek ve yumuşak olacak şekilde üretilir. Bim mağazalarında satışa sunulan ürünler bu noktada kalite beklentisini genel olarak karşılamaktadır. Buna karşın Bim’de günlük ped fiyatları diğer marketlere göre daha uygun seviyededir.

Bim ped fiyatları
Bim ped fiyatları nasıldır

Birçok üründe olduğu gibi Bim, ped konusunda da kendi markası ile satış yapmaktadır. Tüketicilere Lal ve Scarlett marka pedler sunulmaktadır. Bunların özelliklerine ve kalitesine göre tüketiciler kendileri için uygun olan seçenekleri tercih edebiliyor.

Ayrıca farklı ped markası noktasında Bim orkid satışı da yapmaktadır. Dönemsel olarak bu politikasında değişiklikler olabilmekte ve sadece kendi markalarının satışı yapılabilmektedir. Ancak genel olarak kendi markasının fiyatları Bim orkid fiyatlarına göre daha avantajlı seviyededir.

Hareket kolaylığı sağlayan pedlerin içerisinde, insan sağlığı için tehlikeli olabilecek maddeler yer almamaktadır. Paraben, parfüm ve klor gibi kimyasalların insan sağlığı için tehdit oluşturduğu bilinen bir durumdur. Bim marketlerinden satılan ürünlerin içerisinde bu türden maddeler yer almaz. Bütün bunlara karşın Bim ped fiyatları oldukça avantajlı seviyededir.

İlginizi çekebilir: A101 ped fiyatları ve çeşitleri nelerdir?

Bim Günlük Ped Özellikleri Nelerdir?

Bim zincir marketlerinde farklı marka pedler vardır. Bim günlük ped konusunda farklı seçenekler sunarak kadınlara adeta tercih hakkı vermektedir. Regl dönemi veya bilinen diğer adıyla adet döneminde kadınların kullandığı bu ürünler, sahip olduğu özelliklerle beklentileri karşılayacak özelliklerdedir.

Günlük pedlerin üretimi genellikle pamuk veya emiciliği yüksek olan benzeri maddelerden yapılır. Söz konusu maddeler ayrıca kadınların cildine herhangi bir zarar vermez. Bu yönleri, belki de en önemli özellikleridir.

Günlük pedler, emicilik kadar sızdırmazlık özellikleri ile de öne çıkar. Sıvıyı emen pedler, iç bölgelerine bunları hapseder ve dışarı taşmalarını engeller. Böylece hem cilt yüzeyinin tahriş olmasının önüne geçilmiş olunur, hem de sıvının diğer olumsuz etkileri önlenir. Bim ped fiyatları ile burada bahsedilen özellikler arasında direkt bir ilişki vardır. Bilindiği gibi kalite arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Ancak fiyatlar Bim market mağazalarında uygun seviyededir ve bütçenizi zorlamaz.

Üretilen pedler, cilt ile mükemmel bir uyum içindedir. Bu uyum ve yüksek emicilik sayesinde diğer kıyafetlerin kirlenmesinin ve lekelenmesinin önüne geçer. Ayrıca günlük pedlerde bulunan özel kanatlar, hem pedlerin çamaşıra tutunmasını sağlar, hem de sızıntılara karşı ek bir önlem görevi görür.

Bilindiği gibi regl düzeni veya adet düzeni, her kadında farklılık gösterir. Bundan dolayı da üretilen günlük pedlerin, farklılaşan ihtiyaçlara cevap verecek özellikte olmasına odaklanılır. Bim ped fiyatları ve markalarını inceleyen kadınlar, önceliği kendilerine uygun olan ürünü bulmaya verirler. Ayrıca kullanılan pedlerin yüksek emicilik ve sızdırmazlığın yanında olabildiğince ince olması istenir. Böylece gün içinde kadınlar çok daha rahat hareket edebilir. Ve ped kullandıkları dışarıdan fark edilmez.

Bim ped fiyatları ve çeşitleri
Bim ped fiyatları ve çeşitleri

Bim Ped Fiyatları 20221

Bim ped fiyatları 2022 yılında da merak edilen konulardan birisidir. Bim marka olarak Lal, Orkid ve Scarlett markalarını tüketicilere sunmaktadır. Bim Lal ped, en uygun fiyata sahiptir. Diğer en uygun fiyatlı seçenek Bim in kendi markası olan Scarlett marka pedlerdir. Orkid ped ise en yüksek fiyata sahip seçenektir. Ped fiyatı 2020 Bim Scarlett markasında çok fazla değişmemiştir. Ancak diğer markalarda bir miktar değişim yaşanmıştır.

Bim ped fiyatları; ürünün markasına, içindeki ped sayısına ve özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Bundan dolayı her marka içinde dahi fiyatlar değişkendir. Bu noktada öncelikle ihtiyacınız olan ped türünü belirlemeli ve onun fiyatını araştırmalısınız. Ayrıca Bim ağda fiyatları adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ürünleri almak istiyorsanız, içerisinde ped sayısı fazla olan seçenekleri tercih etmeniz daha doğru olabilir. Örneğin; Scarlett markasına ait pedler incelediğinizde, 20’li paketin fiyat olarak çok daha avantajlı olduğu net şekilde görebilirsiniz.

Bim ped fiyatı konusunda bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta ise gece kullanımı için geliştirilen ürünlerin daha pahalı olmasıdır. Bu noktada gece için ayrı, gündüz için ayrı ürün alabilir ve böylece gece kullanımına uygun ped kullanımını azaltabilirsiniz. Bim’de satılan pedlerin fiyatları şu şekildedir:

Bim Ped Fiyatları 2022
Ürün Adı Miktar Fiyat
Scarlett (Ultra Hijyenik Normal) 10 Adet 5.25
Scarlett (Ultra Hijyenik Gece) 7 Adet 5.25
Scarlett ( Günlük Tek Sargılı) 20 Adet 4,9
Lal (Hijyenik Normal) 10 Adet 5.25
Orkid (Ultra Extra Normal) 12 Adet 8,95
Orkid (Platinum Ultra Normal) 10 Adet 7,95
Molped 12.50

Sizler için yaptığımız Bim ped fiyatları araştırması, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlarda dalgalanmaların yaşanabileceğini unutmayın. Dolayısıyla en doğru fiyatları, en yakın Bim mağazalarından öğrenebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu