Bim Fiyat Listesi

Bim Ağda Fiyatları ve Ağda Bandı

Kişisel bakım seansının olmazsa olmazı Bim ağda fiyatları ve Bim ağda bandı fiyatı araştırmasıdır. Ülkedeki tüm Bim mağazaların raflarında bulabileceğiniz Epi markası imdadınıza koşuyor. Epi sayesinde bu işi ağrısız sancısız halledebileceksiniz 🙂

Eğer Bim marketlerden ağda ürünlerini kullandıysanız, aşağıdaki yorum bölümünden fikirlerinizi belirterek tüm takipçilerimizin sorularına ışık tutabilirsiniz. Yorumlarda asla kişisel bilgileriniz paylaşılmaz.

Bim Ağda Fiyatları ve Ağda Bandı 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Bugün Bim’de ağda fiyatları araştırması yapıyorsanız, alışveriş listesi hazırlıyorsunuz demektir. Peki hangi ağda çeşidini tercih edeceksiniz? Sir ağda, çam sakızı, kartuş ağda ve boncuk ağda çeşitleri en fazla tercih edilenlerdir. Ağda seçimini istenmeyen tüylerinizin olduğu bölgeye ve cilt tipinize göre yapmanızda fayda var.

Örnek olarak hassas cilde sahip olanların Bim ılık ağda tercih etmelerini öneririz. Öncelikle Dilara Duman tarafından hazırlanan kullanış videosunu izlemenizi öneriyoruz. Kendisinin kanalına abone olabilirsiniz 🙂

Tüm ağda çeşitlerinin kutusunda kullanma kılavuzu bulunuyor. Örnek vermek gerekirse kartuş ağda çeşidi sadece bacaklar için uygundur, bikini bölgesinde kullanılması önerilmez. Yapılan araştırmalara göre ağdalar vücutta iz bırakmıyor ama tahriş olan ve yaraların olduğu yerlere uygulanmamalı.

Aynı zamanda Bim Sesu ağda da en çok tercih edilenler arasında. Bim ılık ağda denildiğinde aklınıza Sesu gelmeli. Kutu üzerindeki açıklamaya uyduğunuzda; ağda eridikten sonra ıspatula yardımı ile uygulayarak tüylerin üzerine ince bir katman halinde sürmeniz gerektiğini anlıyorsunuz.

Sonrasında ağda bandını elinizle bastırıp hızlıca çekip bol su ile duruluyorsunuz. Bitti, işte bu kadar J Aşağıda belirttiğimiz Bim’deki ağda fiyatları sayesinde bu işlemleri oldukça basit bir şekilde halledebileceksiniz.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: A101 ağda fiyatı çok uygun seviyelere geriledi!

Bim ağda fiyatları
Bim ağda fiyatları

Bim Ağda Fiyatları 2023 Ne Kadar Oldu?

Bim marketlerdeki [2023] ağda fiyatları konusunda aşağıda bilgi verdik. Tüm markalar arasında karşılaştırma yaparak kararınızı verebilirsiniz.

ÜRÜNFİYAT
Bim Epi Ilık Ağda 350 Gram₺18,85
Bim Epi Sir Ağda Bandı 41 adet₺20,60
Gratis Sesu Ağda Bandı 24 Adet₺26,60
Gratis Sesu Ilık Ağda Turuncu 250 Gram₺17,85
Watsons Sesu Roll-On Sir Ağda 100 ML₺20,60

Ağdayı bitirdiğimize göre sıra saç boyasına geldi. Şimdi de Bim saç boyası fiyatları adlı yazımızı okuyabilirsiniz.
Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar 07.01.2022 tarihinde güncellenmiştir.

Eğer bilgimiz dışında ani fiyat artışı veya indirimi olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizleri bilgilendirebilirsiniz. Akabinde hemen sayfamızdaki fiyatları güncelleyeceğiz. Peki sizin ağda tercihiniz hangisinden yana?

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 6 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu