Fiyatlar

Eskiyi Getir Yeniyi Al Beyaz Eşya Kampanyaları

Eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları 2023 yılı fırsatları ile devam ediyor. En gözde ve popüler beyaz eşya markalarının 2023 yılına özel kampanya fırsatlarını sizler için derledik. Hemen içeriğimizin devamından bu güncel kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz.

Eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları nelerdir
Eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları nelerdir

Eskiyi Getir Yeniyi Al Beyaz Eşya Kampanyaları 2023 Nelerdir?

Eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları 2023 yılı kampanyaları için reklamlar yapılmaya başladı. Çeşitli markalar tarafından yapılan bu kampanya detaylarını derledik. Aktaracağımız tüm kampanyalı ürünleri yetkili satış noktalarından kolayca satın alabilirsiniz. Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yapan beyaz eşya firmaları kısaca şunlardır;

  • Bosch Markası
  • Arçelik Markası
  • Samsung Markası
  • Siemens Markası

Bosch Eskiyi Getir Yeniyi Al Beyaz Eşya Kampanyaları

Dünyanın en büyük beyaz eşya markalarından biri olan Bosch eskiyi getir yeniyi götür kampanyası sunuyor. Bu kampanya süreci eski beyaz eşyalarınızın adresinizden alınması ve yeni alacağınız Bosch beyaz eşyalara indirim tutarı olarak yansıma şeklinde ilerliyor. Söz konusu kampanyaya katılım sağlamak için en yakın Bosch yetkili bayisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Belirtilen bu kampanyaya 18 yaşından büyük herkes katılım sağlayabilir. Bunun dışında herhangi bir kampanya katılım koşulu aranmıyor. Daha fazla bilgi almak üzere yetkili bayileri ziyaret edebilirsiniz.

Eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları markaları
Eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları markaları

Arçelik Eskiyi Getir Yeniyi Al

Arçelik markası da dev şirketlerden biri olarak eskiyi getir yeniyi götür kampanya seçeneği sunuyor. Uzman servisi ve müşteri memnuniyeti ile adından söz ettiren Arçelik’in bu kampanyasına da direk yetkili satış noktaları aracığıyla katılım sağlayabilirsiniz. Vereceğiniz eski beyaz eşya modellerinin ve indirim oranlarının detayları yetkili bayiler tarafından belirlenerek sunuluyor.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha nice ev aletleri ve beyaz eşya gurubunda geçerliliği olan bir kampanyadır. Belirtilen bu kampanya geçtiğimiz 28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerliydi. 2023 yılı için Arçelik tarafından henüz eskiyi getir yeniyi götür kampanya bilgisi verilmemiştir.

İlginizi çekebilir: beyaz eşya kredisi veren bankalar listesi.

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al

Samsung eskiyi getir yeniyi al kampanyası özelikle mobil cihaz satın almayı düşünenler için büyük bir fırsat sunuyor. Seçili Samsung marka ve model cep telefonları için geçerli olan bu kampanyanın detaylarını hemen aktaralım;

  • Bu kampanya eski telefon modellerinin tümü için geçerlidir.
  • Eski cihazlarınızı verip yeni cihazı seçmeniz gerekiyor. Kampanya dahilindeki modeller ise Samsung Galaxy
  • İlk adımda Samsung web sitesi üzerinden formu doldurmanız gerekiyor. Bu formda istediğiniz cep telefonu modelini de seçerek belirtin.
  • Ardından siparişiniz onay alınca seçtiğiniz telefon adresinize gönderilir.
  • Yeni cihazı teslim aldıktan sonra eski cihazınızı Samsung’a göndermeniz gerekiyor.
  • Son adımda Samsung tarafından incelenen eski cihazınızın değeri size geri ödeme olarak verilir.

Bu kampanya da tüketici tarafından teslim edilecek ürünün şarj olabilmesi cihazın ekranında açılmasını engelleyecek bir durum olmaması gibi şartlar aranıyor. Sadece ekranında sorun olmaması ürünün açılıp kapanıyor olabilmesi aranan temel şartlar arasındadır.

Kampanyaya ilişkin sorularınızın yanıtları, telefon modellerinin ve indirim, detaylı bilgi ayrıntıları için Samsung yetkili bayileri ile de görüşebilirsiniz. Geçtiğimiz yılın en sevilen kampanyalarından biri olarak dikkat çeken bu kampanya 2023 yılı uzatma kampanya koşullarında herhangi bir değişiklik de belirtilmemiştir.

İlginizi çekebilir: A101 ankastre set, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, ve Bim aspiratör fiyatları nasıldır?

Hangi Beyaz Eşyada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Var?

Arçelik markasında %50’ye varan eskiyi getir yeniyi götür kampanyaları sunuluyor. Bunun yanı sıra Samsung gibi teknoloji devi markalarda da mobil cihazlar için geçerli eskiyi getir yeniyi götür kampanya seçeneği mevcuttur. Ancak bu kampanyaların süreleri ve koşulları her an değişiklik gösterebiliyor.

Eskiyi Getir Yeniyi Al Nedir?

Eskiyi getir yeniyi al kampanyaları çeşitli beyaz eşya, teknoloji ve benzeri markalar tarafından sunuluyor. Tüketicilerin eski ürünlerini değerinde verip alacakları yeni ürünlere indirim olarak yansıtılması şeklinde de tanımlanıyor. Bu kampanyada indirim oranlarının belirlenmesinde hiçbir unsur tüketici tarafından belirlenemez. Kampanyayı sunan markalar bu hakkı saklı tutar.

Beyaz Eşyada Hangi Marka Daha İyi?

Beyaz eşya markaları arasında kullanıcı deneyimleri sonucuna göre en iyileri Arçelik , Samsung, Beko, Bosch, Vestel ve Profilo ön plana çıkıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 3 Anlık Puan: 1.3]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu