Medikal

Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları

Devlet hastanesinde silikon fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, nereden ve nasıl uygulanır gibi sorular sıklıkla araştırılıyor. Özellikle de son dönemin en sık tercih edilen estetik ameliyatları arasında yer alan meme silikon ameliyatları ve fiyatları hakkında tüm detaylara içeriğimizin devamından erişim sağlayabilirsiniz.

Devlet Hastanesinde Silikon Fiyatları 2023

Devlet hastanesinde silikon fiyatları 2023 yılında güncellendi. Özellikle de pandemi döneminde silikonların temini konusunda ciddi sorunlar yaşandığı için zaten fiyatlarında artış olmuştu. 2023 yılı itibariyle de silikon ameliyatlarının fiyatlarında yeni bir güncelleme yapıldı.

Genel olarak silikon ameliyatlarının fiyatları doktorun popülerliği ve işlemin detayına göre belirleniyor. Aynı zamanda devlet hastanesi ve özel hastanelerde de sunulan fiyatlar farklılık gösteriyor. Güncel fiyatlar genel olarak 10.000 TL ile 50.000 TL arasında farklılık gösteriyor.

Devlet hastanesinde silikon fiyatları
Devlet hastanesinde silikon fiyatları

Meme Büyütme Ameliyatı Nedir?

Meme büyütme operasyonları plastik cerraha yaptırılır. Plastik cerrahlar tarafından yapılan bu ameliyatlar tamamen cerrahi işlemlerdir. Bu nedenle ameliyat ortamında yapılır. Meme büyütme ameliyatları genel olarak göğüs ölçüsünden şikayetçi olan ve göğüslerini istediği büyüklüğe getirmek isteyen kadınlara uygulanır.

Estetik cerrahi alanında yer alan meme büyütme operasyonları özel hastanede ya da devlet hastanesi ortamında yapılabilir. Ameliyatların başarılı olmasının en öneli faktörü doktor seçimi olarak yansıyor. Eğer meme estetiği için karar verdim diyorsanız ameliyat öncesindeki süreçte ayrıntılı bir araştırma sonucunda doktor seçimi yapmanız tavsiye edilir.

Meme Estetiği Fiyatları neye Göre Belirlenir?

Meme estetiği ameliyatlarında fiyatları belirleyen birden fazla unsur bulunuyor. Meme estetiği ameliyatlarının farklı yöntem ve teknikleri bulunuyor. Hasta ameliyatlarında hangi yöntem ve tekniğin kullanılacağı fiyatların belirlenmesinde etkin rol oynuyor. Bunun yanı sıra meme estetiği yapan plastik cerrahların popülerliği ve başarısı da fiyatların oluşmasında etkin rol oynuyor.

Hastanın göğsüne takılacak silikon boyutu, protez türü ve benzeri ayrıntılar da yine fiyatların netlik kazanmasında son derece etkin rol oynar. Net fiyat tekliflerini öğrenmek için tercih edeceğiniz doktor ve hastane ile irtibata geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Devlet hastanesinde silikon fiyatları ne kadar
Devlet hastanesinde silikon fiyatları ne kadar

Özel Hastanede Meme Estetiği Fiyatları

Göğüs büyütme ameliyatı şekil bozukluğu durumlarında plastik cerrahları tarafından uygulanır. Türkiye’de bu alanda hizmet veren alanının en iyi doktorları yer alıyor. Genel olarak meme estetiği ameliyatlarını yapan doktorlar bu alanda gelişim göstermiştir. Gelişim gösteren ve bu alanda tecrübeli olan plastik cerrahlar genelde bağımsız çalışırlar.

Ya da özel hastanelerle anlaşmalı olarak hizmet verirler. Eğer özel hastanede meme protezleri taktırmak istiyorsanız fiyatlar tercih edeceğiniz doktorun başarısı ve popülerliğine göre değişkenlik gösterecektir. Alanında en iyi doktorlar genelde özel hastanelerde hizmet verdiği için özel hastanelerde en sık tercih edilen estetik operasyonlar meme büyütme ameliyatlarıdır.

İlginizi çekebilir: masseter botoksu fiyatları ne kadar oldu?

Devlet Hastanesinde Meme Estetiği Fiyatları

Silikon taktırmak üzere uygulanan meme estetiği operasyonları özel değil de devlet hastanelerinde olmasına rağmen oldukça yüksek fiyatlardır. Özel hastanelerde daha pahalı olsa bile devlet hastanelerindeki rakamlar da bunun çok altında değildir. Silikon fiyatları, meme estetiği ameliyatı fiyatları devlet hastanelerinde direk 1000 TL’den başlıyor.

Devlet hastanelerinde yapılan meme estetiği ameliyat fiyatları şu an en yüksek 7000 TL olarak yansıyor. Bu fiyatlar hastanın talebine, mevcut göğüs yapısına ve doktorun ameliyatı hangi yöntemle yapacağına göre değişir. Değişen fiyatlar hakkında bilgileri doğrudan hastanelerden alabilirsiniz.

Meme Estetiği Devlet Hastanesinde Yapılır Mı?

Meme estetiği ameliyatları hem özel hem de devlet hastanelerinde yapılabilir. Genelde pek çok kişi devlet hastanesinde çeşitli estetik operasyonlarının yapıldığını bilmiyor. Bilenler ise buna rağmen – genel olarak özel hastanelerde meme estetiği operasyonu yaptırmayı tercih ediyor.

Devlet Hastanesinde Estetik Cerrahi Operasyonları Ücretli Mi?

Devlet hastanelerinde yapılan estetik cerrahi operasyonlar ücretlidir. Ancak devlet hastanesinde yapılan estetik fiyatları özel hastanelere göre daha cazip olarak sunuluyor. Bu nedenle pek çok kişi estetik operasyonlar için devlet hastanelerini tercih ediyor.

Devlet Hastanelerinde Hangi Estetik Operasyonlar Yapılır?

Pek çok kişi devlet hastanelerinde estetik operasyonlar yapılmadığını düşünüyor. Ancak devlet hastanelerinde pek çok estetik ameliyatı yapılmaktadır. Bunun için ilgili devlet hastanelerinin plastik cerrahi bölümünden randevu almanız gerekiyor. Meme estetiği, burun estetiği ve benzeri diğer estetik operasyonlarının neredeyse tamamı devlet hastanelerinde uygulanıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 6 Anlık Puan: 3.8]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu