Bim Fiyat Listesi

Bim Salam Fiyatı

Bugün fiyat radarımıza Bim salam fiyatını ele alacağız. Bim salam fiyatı çok tüketildiğinden de çok merak edilmektedir. Severek tükettiğimiz ve kahvaltı ürünleri arasında vazgeçilmezlerden olan salam, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Birçok çeşidinin bulunması da ürünü kendine çekiyor. Peki Bim salam fiyatları 2023 yılında ne olmuş gelin bir bakalım.

Bim Salam Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Salam, kısacası dana etinin kıyılarak çeşitli baharatlar ve nişastanın harmanlanması ile elde edilen bir et mamulüdür. Türkiye’de oldukça tüketilmektedir. Buzdolabında kahvaltı malzemelerinin en çok aranan ürünleri arasında yer alan salam, hazır ve pratik şekilde de tüketilebiliyor. Bim dondurulmuş gıda grubunda bulunan salam, içeriğinin zenginliği ile de sağlık açısından tüketilmesi gerekilen bir ürün.

Bim Salam Çeşitleri Nelerdir?

Salam çeşitleri arasında dana, piliç ve hindi yer alıyor. Her ürünün fiyatları da farklıdır. Bim salam fiyatı ise bir o kadar uygundur. Bim mağazalarında satılan Pınar marka aç bitir salam ve yine diğer marka Namet dana macar salam gibi birçok alternatifi var. Bim tombik salam fiyatı 2023 ise aralarında en uygunu olarak yer alıyor.

Bim Salam Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Bim salam fiyatları konusunda bütçe dostu diyebilir miyiz? Tabii ki evet. Bim sunduğu alternatif ve kendi ürünleri ile diğer marketlerde ki kaliteli ürünleri gölgede bırakıyor. Geniş ürün yelpazesini en iyi şekilde kullanan Bim, salam fiyatları konusunda da bizleri yine düşünüyor. Aşağıda güncel Bim salam ve sosis fiyatlarını görebilirsiniz.

Bim Salam Fiyatları 2023
Ürün AdıBirimFiyat
Bim Tombik Piliç Salam850 gr₺11,80
Bim Tombik Piliç Kokteyl Sosis500 gr₺8,80
Pınar Hindi Kokteyl Sosis130 gr₺3,85
Namet Dana Kokteyl Sosis350 gr₺13,80

Salam birçok yerde pratik olarak kullanılmaktadır. Ekmek arasında sandviç olarak harika atıştırmalık bir ürün. Ara sıra ben de kendime yaparım ve çokta lezzetlidir. Uygun fiyatı nedeniyle de genellikle Bim salam tercih ederim. Pişirmeden direkt olarak ekmeğin arasına attığınız gibi yanına birde domates ile kombinlediğiniz zaman harika bir ürün ortaya çıkıyor. Domates demişken de Bim salça ürününü incelemeyi unutmayalım 🙂

bim salam fiyatı
bim salam fiyatı ne kadar

Salam Pişirmeden Yenir mi?

Sıklıkla sorulan bir sorudur bu salam pişirmeden yenir mi? Ya da salam pişmiş midir? Bu soruların en doğru cevabı burada. Salam, pişirilen etlerden üretildiğinden dolayı herhangi bir zararı yoktur. Sucuk ve pastırma gibi olmadığından dolayı normal şekilde tüketebilirsiniz. Sucuk ve pastırmayı ise mutlaka pişirmeniz gerekir.

Salam’ın diğer kardeşi ise sucuk sosis. Peki sucuk sosis farkı nedir? Sucuk genellikle sıfır yağlı etten, iç yağ ve kuyruk yağı karışımı ile yapılmaktadır. Sosis ise içeriğinde ayvan eti bulunan, genellikle baharatla yoğrulan hayvan bağırsağı içinde yarı ya da tam pişirilerek hazırlanan gıda maddesidir.

Sucuk epey lezzetlidir fakat pişirilmeden asla ve asla yenilmemelidir. Bim mağazalarında da dondurulmuş ürün kategorisinin en çok tüketilen ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Sosise göre az tehlikelidir. Sürekli tüketmemenizi öneririz.

Bim Sucuk Fiyatları

Bim sucuk fiyatları konusunda yine salam fiyatları konusunda olduğu gibi incelik gösteriyor. Bim sucuk fiyatları oldukça diğer marketlere göre uygun. https://www.hepkredi.com/bim-sucuk/ sayfamızdan sucuk fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Hem kaliteli hem de uyguna salam, sucuk ve sosis almak istiyorsanız mutlaka Bim mağazalarına uğrayın derim. Bim salam fiyatı her hafta aktüel ürün kataloglarında indirimde olduğunu da söyleyelim. Hafta sonları kahvaltılarınızda kendinizi ve ailenizi şımartmak için Bim marketlere uğrayabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu