Mozzarella Peyniri Bim Fiyatı 2021 ve Özellikleri

Mozzarella peyniri Bim marketlerin rafında yer alıyor. Kahvaltınıza lezzet katan süt ürünleri arıyorsanız listenin en başına mozzarella peynirini yazabilirsiniz. Bim marketlerde bu peyniri rende ve stick çeşitleri ile bulabilirsiniz. Peki ucuzluk marketlerde mozzarella peyniri fiyatı ne kadar?

Mozzarella Peyniri Bim Fiyatı 2021 Yılında Ne Kadar

Bim marketlerde tek çeşit mozzarella peyniri satılıyor olsa da bir çok çeşidi satılıyor olsa da, ülkemizde en çok stick ve rende halleri meşhurdur. Zaman zaman Bim marketlerde rende mozzarella peynirini raflarda bulabilirsiniz. Şahsen ben, rende mozzarella peynirini makarnaya çok yakıştırıyorum. Ayrıca pizzalarda da genellikle rende mozzarella kullanılıyor. Öte yandan, stick olanını ise kızarttıktan sonra afiyetle yiyebilirsiniz 🙂
Akşam yemeği sofrasına peyniri eklemeyi hiç düşündünüz mü? Hayır mı? Gelin, size enfes bir fikir verelim. Stick mozzarella peynirini iyice kızarttıktan sonra aperatif olarak sofranızda yer verin. Eminim ki ev halkı bu değişikliğe hayran kalacak!

Aşağıda sizler için mozzarella peyniri Bim fiyatlarını açıklıyoruz. Eğer alışveriş listesini hazırlıyorsanız, belirttiğimiz fiyatlar üzerinden listenize ilave yapabilirsiniz.

Türü Fiyatı
Bahçıvan Top Mozzarella Peyniri 6,20 ₺
Bim Rende Mozzarella Peyniri 7,45 ₺
Bahçıvan Rende Mozzarella Peynir 8,20 ₺

Peki, sizin mozzarella kullanarak hazırladığınız yemek veya kahvaltı tarifleriniz var mı? Güzel tariflerinizi aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.  Örneğin biz sahanda yumurta yaparken rende mozzarella kullanıyoruz. Ayrıca ünlü şef Danilo‘nun harika mozzarella tarifini izlemeyi unutmayın.

Akşama aperatif mi arıyorsunuz? Hemen Bim cips fiyatları makalemizi okumanızı öneririz. Öte yandan, Bim un fiyatı içeriğimizi de unutmayın.

Sayfamızdaki fiyatlar 06.06.2021 tarihinde güncellenmiş olup, fiyat değişikliklerinde bilgileri güncelleyeceğiz. Şayet ani fiyat değişikliklerinden haberimiz olmamış ise, yorum kısmından bizimle paylaşmanız durumunda çok mutlu olacağız.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.