Bim Fiyat Listesi

Bim Köfte Fiyatları

Ucuzluk marketlerde satılan diğer bir ürün olan Bim köfte fiyatları ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık. Yoğun iş temposu yüzünden eve erkenden gidip güzel yemekler hazırlama fırsatı bulamayabiliyorsunuz.

Fakat burada imdadımıza paketlenmiş gıdalar yetişiyor. Bim köftesinin markasının bilinirliği düşüktür ama aslında lezzetinin tutkunu olacaksınız. Eğer alışveriş listenizi oluşturuyorsanız mutlaka deneme amaçlı satın almalısınız. Bim marketlerde köfte fiyatının gayet uygun olmasıyla birlikte ve tek çeşit ürün satılıyor.

bim köfte fiyatı, hazır köfte, burger köfte
bim köfte fiyatı, hazır köfte, burger köfte

Bim Köfte Fiyatları 2023 Güncel

Köfte yapımında kıymanın kalitesi çok önemlidir. Genelde kıymayı kasaptan alıp evimizde içimiz rahat bir şekilde yemek hazırlayabiliyoruz. Peki Bim’deki köfteler sağlıksız mı? Elbette. hayır. Çünkü Bim’de satılan köfteler helal sertifikasına sahiptir. Ayrıca hayvanlar kesilmeden önce çeşitli testler yapılıyor ve tüm işlemler İslami şartlara göre gerçekleşiyor. Daha sonrasında etler işlenmek üzere tesislere gönderiliyor ve yıkama ile dezenfekte işlemleri yapılıyor.

En sonunda da paketleme aşamasına geçiliyor ve son kullanıcı olarak sizlerin mutfağına girmek üzere hazırlanıyor. Bize sorarsanız, bu kadar büyük özen göstererek satışa sundukları bu ürünün fiyatı çok uygun. Hatta şöyle bir küçük detay vermek gerekirse, baharat karışımlarına bayılıyorum 🙂 Çünkü Bim köfte fiyatları her keseye uygundur:

ÜRÜNFİYAT
Bim Mutfağım Donuk Hamburger Köfte 225 Gr₺11,95
Bim Emin Kuru Köfte 400 Gr₺20,40
Bim İnegöl Köfte 400 Gr₺20,40
Bim Emin Satır Köfte 400 Gr₺21,90
Bim Izgara Köfte 400 Gr₺21,90

Aynı zamanda, yemek yapmak için yeteri kadar vakit bulamayıp paketlenmiş gıda çeşitleri arıyorsanız, Bim mantı tam size göre.

bim köfte fiyatları
bim köfte fiyatları ne kadar

Ülkemizde en çok tüketilen köfte çeşitleri; Tekirdağ, Kasap ve İnegöl olarak sıralanabilir. Bu çeşitlerin tatları, şekilleri ve hazırlanma şekilleri farklıdır. Köfte çeşitlerinin hepsini Bim marketlerde bulabilirsiniz. Yani İnegöl köfte yemek için Bursa’ya gitmek zorunda değilsiniz, uyandırayım. Ayrıca, kendine hamburger mi hazırlamak istiyorsun? Hemen gidip Amerikan uşaklarına (Burger King vb.) sipariş vermeden önce bir defalık evde kendiniz hazırlamaya çalışabilirsiniz.

Bunun için Bim’den hamburger köftesi alabilirsiniz. Yanında da patates kızartması yaparsınız, mis. Daha ne olsun? Bir de beni arayıp yemeğe davet ederseniz çok mutlu olurum 🙂 Unutmadan söyleyim, Bim marketlerden bu övgü dolu satırları yazmak için ödeme almadım, reklam yapmıyorum. Zaten köfte ürünlerinin reklama ihtiyaç bile duymadığına eminim.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 4 Anlık Puan: 3.3]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu