BitTorrent Coin Geleceği 2021, 2022 (BTT) Yorumlar

Bu yazımızda adından sıkça söz ettiren kripto para birimleri içerisinde olan Bittorrent ile ilgili BitTorrent Coin geleceği hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer yatırımlarınızda tercihlerinizi BTT Coin’den yana kullanmak istiyor anca bu coinin gelecekte ne olacağını kestiremiyorsanız yazımızı son noktasına kadar okumalısınız.

BitTorrent Coin Geleceği 2021 Nasıldır, Yükselir Mi?

BitTorrent ilk kurulduğunda bir dosya paylaşım platformu olarak kullanılıyordu. Yaklaşık 20 yıl kadar insanların birbirleri ile dosya paylaşmak ve dosya indirmek amacıyla kullanıldığı bu platform daha sonra 2018 senesinde bir blok zincir teknolojisi platformu olan Tron tarafından satın alındı.

bittorrent coin geleceği nasıl
bittorrent coin geleceği nasıl

Bilgisayar ile haşır neşir olan birçok kişi BitTorrent’i yalnızca bir dosya paylaşım platformu olarak biliyordu. Ancak Justin Sun önderliğindeki Tron bu platform aracılığı ile ses getirecek bir girişime başlamış ve BitTorrent BTT kripto para birimini kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

BitTorrent Coin geleceği gayet parlak görünüyor ama çok fazla hacme sahip olduğu için ilk piyasaya sürüldüğünde birim başı fiyatı çok çok düşük seviyelerdeydi. Hal böyle olunca birçok kişi bu dijital varlığa yatırım yapmanın riskli olduğunu düşündü.

Bu durum bir süre devam etse de özellikle balina olarak nitelendirilen kripto para yatırımcıları tarafından kısa sürede büyük rağbet gördü ve 2020- 21 yılını büyük bir değer artışıyla geçirdi. Şu an BTT Coin kripto para yatırımcılarının en çok dile getirdiği ve piyasalarda büyük ses getiren dijital para birimlerinden biri olarak görülüyor.

BitTorrent Coin her ne kadar Tron platformunun kendi fikri olarak biliniyor olsa da bu kripto para biriminin asıl fikir sahibi Bram Cohen’dir diyebiliriz. Bram Cohen yapılan röportajlarda bu kripto parayla eğlence sektörüne bir ses getirmeyi amaçladığını ifade etmiştir.

Şu an merkeziyetsiz bir kripto para birimi olan ancak arkasında BitTorrent ve Tron gibi önemli platformlar olan BTT Coin yıl içerisinde birçok dalgalanma yaşamış olsa da en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biridir. Gelin bu performansa bu coinin piyasa değeri ve diğer verileri inceleyerek göz atalım.

İlginizi çekebilir: Holo (HOT) coin geleceği nasıldır, yükselir mi?

BitTorrent Coin Piyasa Değeri, BitTorrent Coin Ne Kadar 2021

BitTorrent fiyat şimdilerde 0.02 TL seviyelerinde dolaşmakta. 2020 sonu 2021 başları 0.11 USD gibi yüksek seviyelere çıkmış olan BTT Coin geçtiğimiz aylarda yaşanan ve halen etkisini gösteren ayı piyasası etkisi nedeniyle büyük oranda değer kaybı yaşamıştır. Ancak hacmi ve mevcut coin fiyatı göz önünde bulundurulduğunda bu kripto para biriminin halen en tercih edilebilir coinler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

BitTorrent Coini’nin önemli kripto para borsalarındaki fiyat ve hacim bilgileri şu tablodaki gibidir;

Kripto Para Borsası Fiyat (TL) Piyasa Hacmi (TL)
Huobi Global 0.02898 964,466,856
Binance 0.02898 186,952,603
OKEx 0.02899 123,366,702
DigiFinex 0.02895 96,217,599
Changelly PRO 0.02897 39,477,113
Bitrue 0.02897 32,565,574
Bitay 0.02895 30,116,635

BTT Coin en çok bu borsalarda hacme sahiptir. Eğer BTT Coin satın almak istiyorsanız bu borsalardaki fiyatlara ve hacme göre bir yatırım planı oluşturabilirsiniz.

BTT Coin üretilirken toplam 990 milyar adet olacak şekilde bir arz miktarı belirlenmiştir. Şimdi bu sayının yüzde 60’ından fazlası aktif olarak piyasalarda dolaşımdadır. Oldukça fazla arz miktarına sahip olması birim başına fiyatın çok olmasına neden olmuştur.

BitTorrent Coin Fiyat Tahmini, BitTorrent Coin Geleceği Ne Olur?

BitTorrent Coin ile ilgili genel bilgilere değindiğimize göre yazımızın ana konusu olan BitTorrent geleceği ve fiyat tahminleri hakkında konuşabiliriz.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki herhangi bir coinin ilerleyen süreçlerde ne gibi seviyelere yükseleceği konusunda kesin konuşmak çok da mümkün değildir. Gerek devletlerin aldığı kararlar gerek yatırımcıların sergilediği psikoloji bu tahminlerin yersiz çıkmasına neden olabilir.

Ancak yine de BTT Coin geleceği hakkında bazı coin yorum ve tahminleri yapılabilir. Kripto para analistlerine göre 2025 yılına kadar 1 Dolar seviyelerine kadar yükselebilir. Bu fiyat şimdiki coin fiyatının birkaç katı olarak görülüyor olsa da kripto para birimlerinde meydana gelen ani yükselişlerin yaşanması bu tahminlerin de gerçekleşebileceğini gösterir.

Eğer BTT Coin için bir yatırım planlıyorsanız ve bu coinde bir gelecek görüyorsanız kademe kademe satın alma işlemi yaparak ve gerekli zamanlarda yatırımdan çıkarak bir strateji oluşturabilirsiniz.

Hep Kredi olarak bu yazıda BTT Coin için birçok bilgi vermeye çalıştık. Eğer yazı içerisinde verilen bilgiler sizin için yeterli değilse bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Uyarı: Bu yazıda verilen hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto paralar gibi aşırı oynak yatırım araçlarında dikkatli olmanızı öneriyoruz.

BitTorrent En Yüksek Kaçı Gördü?

BitTorrent en yüksek 0.11 USD seviyelerini görmüştür.

BitTorrent Coin Nedir Ne İşe Yarar?

BitTorrent Coin para transferlerinde ve yatırımlarda kullanılabilen bir dijital varlıktır.

BitTorrent Kurucusu Kim?

BitTorrent Bram Cohen tarafından geliştirilen ancak Tron platformu bünyesinde bulunan bir kripto para birimidir.

BTT İlk Çıktığında Ne Kadardı?

BTT ilk çıktığında 0.0003 USD seviyelerindeydi.

BitTorrent Hangi Ülkeye Ait?

BTT Coin herhangi bir merkeziyete sahip değil. Dolayısıyla herhangi bir ülkeye ait değildir.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

chiliz coin geleceği nasıldır

Chiliz Coin Geleceği 2021, 2022 (CHZ) Yorumlar

Bu yazımızda taraftar tokenlerinden biri olan Chiliz ile ilgili olarak Chiliz Coin geleceği hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.