Kripto Borsası

BTT BitTorrent Coin Geleceği 2023-2030 ve Yorumlar

Bu yazımızda adından sıkça söz ettiren kripto para birimleri içerisinde olan Bittorrent ile ilgili BitTorrent Coin geleceği hakkında 2022, 2023, 2025 ve 2030 yılları için bilgiler vereceğiz. Eğer yatırımlarınızda tercihlerinizi BTT Coin’den yana kullanmak istiyor anca bu coinin gelecekte ne olacağını kestiremiyorsanız yazımızı son noktasına kadar okumalısınız.

bittorrent
BitTorrent
$0.000001006.18% 24H
bittorrent
BitTorrent
$ 0.00000100
Arz951,421,714,286,000.00 BTT
hacim$26,164,036.00
Piyasa değeri $716,801,725.00
Değişiklik 6.18%

BitTorrent Coin Geleceği 2023 Nasıldır, Yükselir Mi?

BitTorrent ilk kurulduğunda bir dosya paylaşım platformu olarak kullanılıyordu. Yaklaşık 20 yıl kadar insanların birbirleri ile dosya paylaşmak ve dosya indirmek amacıyla kullanıldığı bu platform daha sonra 2018 senesinde bir blok zincir teknolojisi platformu olan Tron tarafından satın alındı.

bittorrent coin geleceği nasıl
bittorrent coin geleceği nasıl

Bilgisayar ile haşır neşir olan birçok kişi BitTorrent’i yalnızca bir dosya paylaşım platformu olarak biliyordu. Ancak Justin Sun önderliğindeki Tron bu platform aracılığı ile ses getirecek bir girişime başlamış ve BitTorrent BTT kripto para birimini kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

BitTorrent Coin geleceği gayet parlak görünüyor ama çok fazla hacme sahip olduğu için ilk piyasaya sürüldüğünde birim başı fiyatı çok çok düşük seviyelerdeydi. Hal böyle olunca birçok kişi bu dijital varlığa yatırım yapmanın riskli olduğunu düşündü.

Bu durum bir süre devam etse de özellikle balina olarak nitelendirilen kripto para yatırımcıları tarafından kısa sürede büyük rağbet gördü ve 2020- 21 yılını büyük bir değer artışıyla geçirdi. Şu an BTT Coin kripto para yatırımcılarının en çok dile getirdiği ve piyasalarda büyük ses getiren dijital para birimlerinden biri olarak görülüyor.

BitTorrent Coin her ne kadar Tron platformunun kendi fikri olarak biliniyor olsa da bu kripto para biriminin asıl fikir sahibi Bram Cohen’dir diyebiliriz. Bram Cohen yapılan röportajlarda bu kripto parayla eğlence sektörüne bir ses getirmeyi amaçladığını ifade etmiştir.

BTT Bittorrent coin geleceği yükselir mi
BTT bittorrent coin geleceği yükselir mi

Şu an merkeziyetsiz bir kripto para birimi olan ancak arkasında BitTorrent ve Tron gibi önemli platformlar olan BTT Coin yıl içerisinde birçok dalgalanma yaşamış olsa da en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biridir. Gelin bu performansa bu coinin piyasa değeri ve diğer verileri inceleyerek göz atalım.

İlginizi çekebilir: Holo (HOT) coin geleceği nasıldır, yükselir mi?

BitTorrent Coin Piyasa Değeri, BitTorrent Coin Ne Kadar 2023

BitTorrent fiyat şimdilerde 0.02 TL seviyelerinde dolaşmakta. 2020 sonu 2023 başları 0.11 USD gibi yüksek seviyelere çıkmış olan BTT Coin geçtiğimiz aylarda yaşanan ve halen etkisini gösteren ayı piyasası etkisi nedeniyle büyük oranda değer kaybı yaşamıştır. Ancak hacmi ve mevcut coin fiyatı göz önünde bulundurulduğunda bu kripto para biriminin halen en tercih edilebilir coinler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

BitTorrent Coini’nin önemli kripto para borsalarındaki fiyat ve hacim bilgileri şu tablodaki gibidir;

BTT Coin en çok bu borsalarda hacme sahiptir. Eğer BTT Coin satın almak istiyorsanız bu borsalardaki fiyatlara ve hacme göre bir yatırım planı oluşturabilirsiniz.

BTT Coin üretilirken toplam 990 milyar adet olacak şekilde bir arz miktarı belirlenmiştir. Şimdi bu sayının yüzde 60’ından fazlası aktif olarak piyasalarda dolaşımdadır. Oldukça fazla arz miktarına sahip olması birim başına fiyatın çok olmasına neden olmuştur.

İlginizi çekebilir: ADA coin geleceği

BitTorrent Coin Fiyat Tahmini, BitTorrent Coin Geleceği Ne Olur?

BitTorrent Coin ile ilgili genel bilgilere değindiğimize göre yazımızın ana konusu olan BitTorrent geleceği ve fiyat tahminleri hakkında konuşabiliriz.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki herhangi bir coinin ilerleyen süreçlerde ne gibi seviyelere yükseleceği konusunda kesin konuşmak çok da mümkün değildir. Gerek devletlerin aldığı kararlar gerek yatırımcıların sergilediği psikoloji bu tahminlerin yersiz çıkmasına neden olabilir.

Ancak yine de BTT Coin geleceği hakkında bazı coin yorum ve tahminleri yapılabilir. Kripto para analistlerine göre 2025 yılına kadar 1 Dolar seviyelerine kadar yükselebilir. Bu fiyat şimdiki coin fiyatının birkaç katı olarak görülüyor olsa da kripto para birimlerinde meydana gelen ani yükselişlerin yaşanması bu tahminlerin de gerçekleşebileceğini gösterir.

Eğer BTT Coin için bir yatırım planlıyorsanız ve bu coinde bir gelecek görüyorsanız kademe kademe satın alma işlemi yaparak ve gerekli zamanlarda yatırımdan çıkarak bir strateji oluşturabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Avax coin geleceği

BitTorrent Coin Fiyat Tahmini 2022, 2023, 2025, 2030

Aşağıdaki başlıklarda yıllara göre yapılmış olan BitTorrent fiyat tahminlerine yer verdik. BTT Coin’in teknik ve temel analiz sonuçlarına göre paylaşılmış olan bu fiyat tahminleri yerli ve yabancı yatırımcıların yapmış oldukları fiyat tahminleri olup Hep Kredi ile hiçbir ilgisi yoktur.

Uzmanların BitTorrent Coin fiyat tahmini 2023 sonrası için şu şekilde;

BitTorrent Coin Geleceği 2023

Kripto para uzmanlarına göre BTT Coin 2023 yılında da yükselişine devam edecek. Uzmanların BitTorrent Coin fiyat tahmini 2023 senesi için 0.0075 dolar civarında.

BitTorrent Coin Geleceği 2024

2024 yılında BTT Coin’in bir miktar düzeltme hareketi göstereceği düşünülüyor. Bu nedenle uzmanların BitTorrent Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 0.005 dolar civarında.

BitTorrent Coin Geleceği 2025

BTT Coin’in 2025 yılında tekrardan yükseliş hareketine geçeceği öngörülüyor. Bu bağlamda uzmanların BitTorrent Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.0062 dolar seviyelerinde.

BitTorrent Coin Geleceği 2026

Uzmanlara göre BTT Coin 2026 yılında da yükselişine devam edecek. BitTorrent Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 0.0085 dolar.

BitTorrent Coin Geleceği 2027

2027 yılında BTT Coin yükselişinin yavaşlaması ancak yine de bir miktar değer kazanması bekleniyor. BitTorrent Coin fiyat tahmini 2027 yılı geneli için 0.0095 dolar.

BitTorrent Coin Geleceği 2028

Uzmanların BitTorrent Coin fiyat tahmini 2028 yılı için 0.01 dolar.

BitTorrent Coin Geleceği 2029

Kripto para uzmanlarına göre BTT Coin 2029 yılında da yükselişine devam edecek. BitTorrent Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 0.022 dolar.

BitTorrent Coin Geleceği 2030

Kripto para uzmanlarına göre BTT Coin 2030 yılında muazzam bir yükselişe imza atacak. BitTorrent Coin fiyat tahmini 2030 senesi için 0.045 dolar.

HepKredi olarak bu yazıda BTT Coin için birçok bilgi vermeye çalıştık. Eğer yazı içerisinde verilen bilgiler sizin için yeterli değilse bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Uyarı: Bu yazıda BitTorrent coin geleceği ile ilgili verilen hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto paralar gibi aşırı oynak yatırım araçlarında dikkatli olmanızı öneriyoruz.

BitTorrent En Yüksek Kaçı Gördü?

BitTorrent en yüksek 0.11 USD seviyelerini görmüştür.

BitTorrent Coin Nedir Ne İşe Yarar?

BitTorrent Coin para transferlerinde ve yatırımlarda kullanılabilen bir dijital varlıktır.

BitTorrent Kurucusu Kim?

BitTorrent Bram Cohen tarafından geliştirilen ancak Tron platformu bünyesinde bulunan bir kripto para birimidir.

BTT İlk Çıktığında Ne Kadardı?

BTT ilk çıktığında 0.0003 USD seviyelerindeydi.

BitTorrent Hangi Ülkeye Ait?

BTT Coin herhangi bir merkeziyete sahip değil. Dolayısıyla herhangi bir ülkeye ait değildir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 8 Anlık Puan: 4.1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu