Kripto Borsası

HoloChain HOT Coin Geleceği 2022-2030 Yorum, Hedef Fiyatlar

Bu yazıda kripto paralar içerisinde önemli bir yere sahip olan HOT coin ile ilgili olarak HOT Coin geleceği ve daha birçok konu hakkında bilgi vereceğiz.

holotoken
Holo
$0.002828.18% 24H
holotoken
Holo
$ 0.0028
Arz177,619,433,541.14 HOT
hacim$73,180,984.00
Piyasa değeri $504,011,376.00
Değişiklik 28.18%

HOT Coin Geleceği 2022 Nasıldır, Yükselir Mi?

Kripto paraların son birkaç yıl içerisinde en çok popülerleşen kavramlardan biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Dijital dünyanın gelişmesiyle birlikte adından daha çok söz ettirmeye başlayan kripto paralara her geçen gün yenisi eklenmeye devam ediyor.

Holo HOT Coin geleceği
Holo HOT Coin geleceği

İlk kez Bitcoin ile başlayan bu serüven daha sonraki süreçte birçok yeni projeyle daha kapsamlı bir hale gelmiştir. Bu yeni projelerden biri de HOT Coin’dir. Bu yazıda HOT Coin’e yatırım yapmak isteyen kişiler için birçok konu hakkında bilgi vereceğiz. Ancak öncesinde gelin bu projeye bir göz atalım.

Bir yatırım aracına uzun vadeli yatırım yapmak isteniyorsa öncelikle o yatırım aracının ne gibi bir projeye sahip olduğunun ve işleyişinin nasıl olduğunun bilinmesi gerekiyor. Özellikle bu yatırım kripto para piyasasında yapılacaksa biraz daha fazla dikkat edilmeli. Çünkü bu piyasalara eklenen yeni projelerin işleyişi diğer yatırım araçlarından daha farklıdır.

Hot Coin 2018 yılında Holo Coin adı altında kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Kurulduğu sistem Holochain olan bu kripto varlık, aynı diğer kripto paralarda olduğu gibi blokchain yani blok zinciri teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

Altyapısı ERC-20 olan bu kripto varlık herhangi bir merkeziyete sahip olmadan faaliyet gösteriyor. Merkeziyeti olmaması bu coinin güvensin olduğunu değil tam aksine diğer yatırım araçlarına göre kontrol edilememesi nedeniyle birçok konuda daha güvenli olmasını sağlamıştır.

İlginizi çekebilir: Avax coin geleceği

Holo nun ilk kez yatırımcılar ile buluştuğu 2018 yılı dijital varlıklar açısından önemli bir dönemdi. O dönemde başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto para sosyal medya platformlarının ve yatırımcıların etkisiyle birlikte herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştı.

Hal böyle olunca birçok yazılımcı blok zincir tabanını kullanarak piyasalarda yer alan coinlere rakip coinler üretmeye başladı. Ancak söz konusu bu coinler içerisinde daha çok HOT Coin gibi projesi sağlam kripto varlıklar ayakta kalmayı başardı ve uzun vadede yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Arthur Brock ve Erick Harris tarafından kripto para sektörünün en parlak dönemlerinden olan 2016-2018 yıllarında üretilen bu dijital varlık ilk etapta düşük maliyet ve hızlı transfer imkanları sunduğundan insanların uluslararası para transferlerini yapabilmeleri için kullanıldı.

Ancak daha sonraki süreçte büyük kripto para borsasında listelenmesi “HOT Coin geleceği var mı” sorularının sorulmasına neden oldu. Yazımızın devamında uzman kripto para yatırımcılarının HOT Coin fiyat tahmini vb. konularda bilgi vereceğiz ancak öncesinde bizlere ışık tutması adına gelin bu varlığın piyasa değeri ve arzı gibi konularda bilgi sahibi olalım.

İlginizi çekebilir: BitTorrent BTT coin geleceği

HOT Coin geleceği
HOT Coin geleceği

Holo HOT Coin Piyasa Değeri, HOT Coin Ne Kadar 2022

HOT Coin ilk üretildiğinde toplam 178 milyona yakın toplam arz ile üretilmiştir. Yani diğer kripto varlıklar da göz önünde bulundurulduğunda bu dijital varlığın oldukça fazla hacme sahip olduğunu düşünebiliriz.

Bu durum HOT Coin’in birim başına fiyatının çok düşük olmasına neden olmuştur. Öyle ki Ocak 2022 itibariye HOT Coin fiyat Türk Lirası karşılığıyla ortalama 7 kuruş seviyelerinde dolaşmakta.

İlk bakıldığında bu dijital varlığın birim başına değerinin çok düşük olması bu coinin değersiz olduğunu düşündürse de şu an için bütün piyasalardaki toplam HOT Coin miktarının piyasa değeri yaklaşık 12 milyar Türk Lirası değerindedir.

Bu kripto para bu yönüyle en değerli 74. kripto para olarak listedeki yerini almıştır. Yani özetle HOT Coin önemli bir piyasa değerine sahip diyebiliriz. Bu dijital paraya ait diğer piyasa verileri ise şu tablodaki gibidir;

HOT Coin’in en çok hacme sahip olduğu borsalardaki fiyatlar ve hacim bilgileri bu şekildedir. Görüldüğü üzere Holo Coin fiyatlarının ortalama 7 kuruş seviyelerinde dolaştığını söyleyebiliriz. Bu durum HOT Coin’in çok fazla yükselmeyeceğini gösteriyor.

Yani bu coinden 1 $ seviyelerini görmesini bekleyemeyiz. Gelin bu coin için fiyat tahminleri ve geleceğinin ne olduğu konusunda detaylı bilgi sahibi olalım.

İlginizi çekebilir: Shiba Inu coin geleceği

HOT Coin Fiyat Tahmini, HOT Coin Geleceği Ne Olur?

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bu başlık altında vereceğimiz hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu başlıkta yalnızca HOT Coin’in sergilediği performanslardan yolara çıkarak ve uzmanların yorumlarına değinerek fiyat tahminleri yapacağız.

Bu şekilde sizler de yatırım kararı almadan önce bu Hot coin geleceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

HOT Coin 2020- 2021 yıllarında yukarı yönlü bir ivme göstererek Nisan ayının ortalarında tarihinin en yüksek seviyesi olan 0.028 TL civarlarını görmüştü. Bu durum zaten birçok kripto para yatırımcısı tarafından bekleniyordu.

Çünkü yaklaşık 2 yıl kadar üzerinde çalışılan bu proje sağlam bir proje olarak görülmüş ve yatırımcılardan büyük talep görmüştü.

Her ne kadar birkaç ay önce yaşanan kısa süreli ayı piyasasında bu kripto varlığın değeri azalmış olsa da ilerleyen süreçte coinin daha yüksek seviyelere gelmesi bekleniyor. Öyle ki coin yorum yapan birçok teknik ve temel analiz uzmanı 2025 yılı itibariyle bu coinin 1 Türk Lirası’na kadar artmasını düşünüyor.

Tabi bu tamamen geçmiş verilere dayanılarak yapılan tahminlerdir. Eğer uzun süreli bir boğa piyasası söz konusu olursa uzmanlar bu dijital varlığın birkaç Türk Lirası’ndan değer görmesini bekliyor.

HOT Coin Fiyat Tahmini 2022, 2023, 2025, 2030

Aşağıda kripto para uzmanlarının HOT Coin geleceği ile ilgili yapmış olduğu fiyat tahminlerini paylaştık. Söz konusu bu tahminler kripto para uzmanlarının teknik ve temel analizler sonucunda yapmış olduğu fiyat tahminleridir. Bu HOT Coin fiyat tahminlerinin bizimle hiçbir ilgisi yoktur. Bu nedenle HOT Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız bu fiyat tahminlerinden etkilenmemenizi öneriyoruz.

Kripto para uzmanlarının HOT Coin fiyat tahmini 2022 yılı sonrası için şu şekilde;

HOT Coin Geleceği 2022

HOT Coin’in 2022 yılında bir sıfır daha atması bekleniyor. Uzmanların HOT Coin fiyat tahmini 2022 yılı için 0.01 dolar.

HOT Coin Geleceği 2023

HOT Coin’in 2023 yılında da yükselişine devam edeceği tahmin ediliyor. Kripto para uzmanlarının HOT Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 0.015 dolar seviyelerinde.

HOT Coin Geleceği 2024

2024 yılında diğer kripto para birimleri ile birlikte HOT Coin’e olan talebin de artması bekleniyor. Uzmanlar bu yıl içerisinde HOT Coin’in %100 civarında bir artış yaşayacağını öngörüyor. HOT Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 0.032 dolar seviyelerinde.

HOT Coin Geleceği 2025

HOT Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.045 dolar seviyelerinde. Bu rakamın yıl sonunda 0.040 dolara düşmesi bekleniyor.

HOT Coin Geleceği 2026

2026 yılında HOT Coin’in sabit kalacağı tahmin ediliyor. Kripto para uzmanlarının HOT Coin fiyat tahmini 2026 yılı için ortalama 0.042 dolar seviyelerinde. Tabi ki bu yıl içerisinde zaman zaman oynamalar da olabilir.

HOT Coin Geleceği 2027

HOT Coin’in 2027 yılında tekrardan yükseliş hareketine başlayacağı tahmin ediliyor. HOT Coin fiyat tahmini 2027 yılı için 0.065 dolar seviyelerinde.

HOT Coin Geleceği 2028

Uzmanların HOT Coin fiyat tahmini 2028 senesi için 0.09 dolar.

HOT Coin Geleceği 2029

HOT Coin’in 2029 yılında bir sıfır daha atması beklenmekte. Uzmanların HOT Coin fiyat tahmini 2029 yılı için ortalama 0.12 dolar civarında.

HOT Coin Geleceği 2030

HOT Coin’in 2030 yılında 0.2 doları geçeceği düşünülüyor. Kripto para uzmanlarının HOT Coin fiyat tahmini 2030 senesi için 0.2 ila 0.3 dolar aralığında.

Holochain Sistemi Nedir?

Holochain sistemi blok zincir teknolojisini ifade ermekte.

Holo Ne İş Yapar?

Holo Coin büyük miktardaki para transferlerinde ve kısa/uzun vadeli yatırımlarda kullanılıyor.

Holo 5 Yıl Sonra Ne Olur?

Holo mevcut ivmesine devam ederse 5 yıl sonra 1 TL’yi görmesi bekleniyor.

Holochain Ne Zaman 1 Dolar Olur?

Holochain teknolojisindeki HOT Coin’in hacmi sebebi ile bu seviyeyi görmesi beklenmiyor. İlerleyen zamanlarda yakılma işlemi olursa bu fiyatlara kadar yükselme söz konusu olabilir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 3]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu