Fiyatlar

Cenk Yazma Fiyatları ve Modelleri, Kampanya

Bu yazımızda sizlere 2023 yılında en çok tercih edilen cenk yazma modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca senenin moda renklerinden ve bayanlar tarafından en fazla satın alınan cenk yazmalardan bahsedeceğiz. Cenk Yazma Fiyatları 2023 yılında ne kadar arttı geçen yıl ne kadardı karşılaştırması yaparak toptan alımlarda ne kadar kar edeceğinizi hesaplayacağız. Son olarak alırken dikkat etmeniz gerekenleri de belirterek makalemizi sonlandıracağız.

Cenk yazma modeli ve fiyatı
Cenk yazma modeli ve fiyatı

Cenk Yazmalar

Cenk yazmalar özellikle bayanlar arasında oldukça popüler olan ürünlerdir. Bu yazmalar ülkemizde birçok çeşit ve desende üretiliyorlar. Kimileri iğne oyasıyla yapılan kimileri de fabrikasyon olan bu ürünlerin fiyatları da haliyle kalitesine göre değişiyor.  Ancak kesin olan bir şey var ki hangi fiyatta olursa olsun cenk yazmalar bayanlar tarafından oldukça seviliyor.

Cenk yazmaları günlük hayatta kullananlar kadar aksesuar olarak kullananların sayısının da bir hayli fazla olduğunu biliyoruz. Ayrıca bazılarının istedikleri oya örneklerini vererek talepleri doğrultusunda cenk yazmaları üreten sitelerde bulunuyor. Üretilen bu ürünlerin boyutları ise genellikle 90 cm ya da 100 cm oluyor.

2023 Cenk Yazma Fiyatları

2023 yılı itibariyle cenk yazmaların fiyatları da değişiklik göstermiş bulunuyor. Örneğin geçen sene 12-13 TL bandında satılan bir cenk yazmanın fiyatı 2023 yılında ortalama 20 TL civarına yükselmiş bulunuyor. Aynı şekilde gülkurusu, mor, mint, pembe ve sarı yazmalar en çok talep görenler olduğundan fiyatları da biraz daha farklılık gösteriyor.

Cenk düz yazma fiyatları ise işlemeli olanlara nazaran biraz daha ucuz seyrediyor. Düz yazma fiyatları ortalama 15 TL civarındadır. Düz yazmalarda ise en çok kahverengi, vişne, koyu Nil ve açık pudra renk seçenekleri tercih edilmektedir. Bu yüzden bunların 4’lü halde satılanlarını bulabilmek de mümkündür.

İğne oyası cenk yazma fiyatları ise içlerinde en pahalı olanlar olarak öne çıkıyor. Çünkü iğne oyasıyla işleniyor ve özel bir işçilik gerektiriyorlar. Normal bir cenk yazma fiyatı ortalama 15-25 TL arasında seyrederken bu rakam iğne oyası ile kenarları işlenen yazmalarda 75 TL’ye kadar çıkıyor. Hal böyle olunca 100*100 boyutlarında iğne oyası işlemeli bir cenk yazma satın almak isteyenlerin 75 ile 100 TL arasında bir tutarı gözden çıkarmaları gerekiyor.

Toptan Cenk Yazma Fiyatları

Cenk yazmalar türü ya da oyası her nasıl olursa olsun toptan alındığında biraz daha ucuza denk geliyorlar. Bu da kişileri alımlarını toplu yapmaya teşvik ediyor. Şimdi gelin hep birlikte toptan cenk yazma fiyatlarını inceleyelim;

                                    Normal Cenk Yazma Fiyatı                 Toptan Cenk Yazma Fiyatı(en az 30 adet)

Düz Cenk Yazma                              15 TL                                                9,5 TL

İşlemeli Oyasız Yazma                    25 TL                                                15 TL

İğne Oya İşlemeli Yazma               75 TL                                                65 TL

Görüldüğü gibi cenk yazmalar toptan olarak satın alındığında oldukça indirimli tutarlara denk gelebiliyor. Ayrıca toptan almanın bir diğer faydası da kargo ücreti ödemeyecek olmanızdır. Özellikle Ege bölgesinde hizmet veren firmalardan alım yaptığınızda uygun fiyatlara cenk yazmalar satın alabilmeniz mümkündür.

Bu yazımızda sizlere Cenk yazma fiyatları 2023 güncel rakamları hakkında bilgiler verdik. Siz de ister tekli olarak ister toplu olarak alım yapmak istiyorsanız yukarıda vermiş olduğumuz tavsiyeler eşliğinde tercihinizi yapabilirsiniz. Son olarak dilediğiniz çeşidi satın alacağınız sitenin güvenilirliğini kontrol etmeden alışveriş yapmamanızı öneriyor ve yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Ahmet Alp

Merhaba, ben Ahmet Alp. 30 yaşındayım. Kitap okumayı, merak ettiğim bir konuyu enine boyuna araştırmayı, kamp yapmayı ve gezmeyi çok seviyorum. 10 senedir makale yazarlığı yapıyorum. Yazdığım makalelerin çok sayıda insana ulaştığını görmek beni mutlu ediyor. Makale yazarken aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenmeyi ve bunları hayatıma katmayı çok seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu