Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır (Taahhütlü Telefon)

Son dönemlerde sık sorulan sorulardan biri olan faturalı hatta kredi nasıl alınır sorusunun cevabını araştırdık. Faturalı hat aracılığıyla kredi almak nasıl olur? Herhangi bir operatörden satın alınan faturaya ek telefon üzerinden nasıl kredi çekebileceğinizi anlattık.

Faturalı Hat Üzerine Kredi Nasıl Alabilirsiniz 2021

Reklamlarda da oldukça sık karşılaştığımız faturalı hatlara kredi kampanyaları ile birlikte bizler de HepKredi ailesi olarak bu konuyu ziyaretçilerimiz için araştırdık. Peki faturalı hattım üzerinden kredi nasıl alınır ve hat üzerine kredi almanın koşulları nelerdir? 2021 senesi için bu yazımızı sizlere derledik. İşte bu konu hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için derledik.

Taahhütlü Telefon Üzerinden Kredi Alabilir Miyim?

Acele olarak nakite ihtiyaç duyup kredi çekemeyen müşterilerin izlediği yeni bir yöntemdir. Operatörlerden taahhütlü telefon satın alarak, telefonu satarak para temin edebiliyorlar. Son dönemlerde pek çok tüketicinin başvurduğu bu yöntem ile kişiler kredi alabilirler. 1000 TL ile 6000 TL arasında faturalı hat üzerine başvurulan gün içerisinde kredi verilir tarzında reklamlar müşterilerin dikkatini çekmektedir. Bankalardan kredi çekmekte zorlanan müşteriler için aslında bu bir tuzak olabilir. Kredi kartı sahibi değilseniz ve faturalı hattınız varsa, bu tarz reklamları inanmamanızı öneriyoruz.

Ayrıca, cep telefonu almak için kredi çekilir mi adlı içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Faturalı Hatta Kredi Almak İstiyorum

Acele olarak para lazım fakat bankalar kredi vermiyor diyen müşteriler bu yöntemden yararlanabilirler. Fakat bu yöntemi incelemeden bir adım atmanız çok doğru olmayacaktır. Çünkü bu yol aracılığıyla pek çok kişi dolandırılmakta ve kredi adı altındaki paralarını alamamaktadırlar. Peki bu yöntem nasıl işler? Bu yöntem ile maalesef kredi alabilmeniz mümkün değildir. Fakat bir takım kişiler kredi verebileceklerini söylüyorlar. Faturalı hat üzerinde kredi çekmeniz için yaşadığınız yerde bulunan ve bu işlerle ilgilenen birilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere ön bilgi sunmak maksadıyla bu yazımızı hazırladık. Örnek verecek olursak faturalı hattınız üzerinden paketinize özel cihaz kampanyalarıyla birlikte temin edebileceğiniz en pahalı telefonu satın alıp, faturanıza yansıtıyorlar. faturalı hat üzerine kredi nasıl alınır sorusunun cevabı aslında tam olarak burada saklı.

“6000 TL’lik bir telefon faturanıza yansıtarak temin edersiniz ve ardından telefon sizlerin eline geçmeden bu işle ilgilenen kişi komisyonunu da aldıktan sonra size telefonu aldığını gösteren para ödemesini yapıyor. Bu yöntem faturalı hattım üzerinden kredi adıyla anılıyor. 6000 TL’lik bir telefonu siz telefon bayisine yeniden 5500 TL’ye kutusunu dahi açmadan satıyorsunuz ve o an 500 TL zarar etmiş oluyorsunuz. Bu telefonu 36 aya böldürme olanağınız oluyor ve yine faiz olmadan ödeme yapıyorsunuz. Ancak Faizi zaten ilk anda toplu bir şekilde vermiş oluyorsunuz. Ancak bir de bu işin yasallık durumunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Faturalı hatta kredi alma olayı tam olarak bu şekilde gerçekleşiyor. Fakat herhangi bir şikayet olmadığı için bu yönteme karşı herhangi bir işlem yapılamıyor.”

 

 

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Çekebilirim?

Bankalardan kredi çekemiyorsanız son olarak bu yönteme başvurabilirsiniz. Bu işle ilgilenen kişiler reklamlardan, sosyal medya aracılığıyla veya belli başlı sosyal ağlardan ve çevrenizden de bulabilirsiniz. 6000 TL’ye kadar olan para ihtiyaçlarınızı bu yolla giderebilirsiniz ve kredinizi alabilirsiniz. Öbür yandan faturanıza ek olarak temin edeceğiniz cihazı paketini açmadan internet aracılığıyla veya ikinci el telefon satan yerlere satabilirsiniz. Bu sayede bu tarz kurumlara gerek duymayın ve direkt olarak kendi kredinizi elde edin. Hattınıza kredi çekmek için kullandığınız operatörün şubesini ziyaret edip puanınızı sorgulayabilirsiniz. Puanınızın durumuna göre telefonunuzu paketinize ek olarak alabilirsiniz.

Faturaya Ek Cihaz Alma Şartları

En az 6 ay süreli olmak şartıyla faturalı hat müşterisi olmalısınız. Ve fatura ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmalısınız. Aynı zamanda ilgili telefonun kampanya paketinin içerisinde olması ya da tarifenizin telefon kampanyasında bulunması gerekir. Faturalı hat üzerine kredi almak başlıklı yazımızın burada sonuna geldik.

Aşağıda bir örnek firma videosu paylaşıyoruz. Fakat siz yine de temkinli yaklaşın.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

2. El Araç Kredisi Yüzde Kaç Veriliyor

2. El Araç Kredisi Yüzde Kaç Veriliyor 2021

2. el araç kredisi yüzde kaç veriliyor? İkinci el araç kredisi şartları nelerdir? Sıfır araçların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.