Fiyatlar

TV Reklam Fiyatları

TV reklam fiyatları merak ediliyor. Özellikle de markalar televizyon reklamları vererek daha büyük müşteri kitlelerine ulaşmayı hedefliyor. Daha fazla müşteriye ulaşmanın en etkili yollarından biri olan TV reklamları için HepKredi olarak hizmet veriyoruz. Çeşitli kanallar için alabileceğiniz TV reklam hizmet ücretleri ve ayrıntılarına içeriğimizin devamından hemen ulaşabilirsiniz.

TV Reklam Fiyatları 2022

TV reklam fiyatları 2022 yılı içerisinde güncellendi. Hızlı bir şekilde daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak için tercih edebileceğiniz bu reklam hizmetini Hep Kredi olarak sunuyoruz. Oldukça cazip fiyatlarla verdiğimiz TV reklam ücretleri şu şekilde yansıyor;

TV reklam fiyatlarımız
TV reklam fiyatlarımız

HepKredi olarak sunduğumuz TV reklam hizmeti ücretleri yukarıda sıraladığımız gibidir. Eğer profesyonel olarak hizmet almak istiyorsanız hızlıca bizimle irtibata geçebilirsiniz. TV reklam süreleri, kanallarda reklam türleri ve daha fazla hizmet detayı için hemen mail ya da yorum üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hangi Kanalda Reklam Verilir?

Tüm TV kanalları reklam hizmeti sunuyor. Reklam aralarında firmanızın, verdiğiniz hizmetin reklamlarına yer verilmesini talep ediyorsanız TV kanallarından reklam paketleri satın almanız gerekiyor. Bu paketlerin türü ve içeriği ise değişkenlik gösteriyor. Bulunduğunuz sektöre bağlı olarak çocuk kanallarında, sabah programlarında ya da akşam haberi programlarında reklam verebilirsiniz.

Sizin sektörünüze hitap eden kitle hangi saat aralığında hangi TV programlarını izliyorsanız reklamınızın da buna göre düzenlenmesi verimliliği arttıracaktır. Bu gibi detaylar için profesyonel destek almak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bant ve spot reklamlar, reklam paketleri ve içerikleri, reklam ücretleri ve daha fazlası için hemen HepKredi ile irtibata geçmeyi unutmayın!

TV reklam ücretlerimiz
TV reklam ücretlerimiz

TV Reklamlarının Faydaları

TV reklamı vermek her anlamda markanıza, işletmenize büyük oranda fayda sağlar. Özellikle de TV reklamı vermenin ne gibi faydaları olur diyorsanız hızlıca verimliliğini anlatan faydalarını sıralayalım;

  • Daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlar.
  • Hedef kitlenizin sizi ve hizmetlerinizi net şekilde tanımasını sağlar.
  • Yeni müşteriler edinmenizi sağlar.
  • Marka bilinirliğinin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Firmanızın akılda kalmasını sağlar.
  • Yeni müşteriler kazanarak kar marjınızın artmasını sağlar.

TV reklam fiyatları ve reklam paketleri hakkında merak ettiğini ayrıntıları aktardık. Eğer siz de TV kanallarının reklam hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hep Kredi olarak en cazip fiyatlı reklam paketleri seçeneklerini sunuyoruz. Yorum kısmından ya da mail adresimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

TV Reklam Nasıl Verilir?

TV reklam vermek istiyorsanız TV kanalı ile kontak kuracak kaliteli bir ajans bulmanız gerekiyor. Bulacağınız ajans size hitap eden en iyi reklam paket seçeneklerini aktaracaktır. Hangi kanalda daha iyi verim alacağınızı, size uygun reklam paket seçeneklerini ve daha fazlasını sunarak danışmanlık edecektir. Ardından tercih ettiğiniz paket ile reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayacaktır.

Show TV Reklam Vermek Ne Kadar?

Show TV reklam ücretleri oldukça değişkendir. Reklamlar bant reklam, spor reklam, dizi reklamı ve benzeri şekilde gruplandırılıyor. Her reklamın içeriği, yayın süreci ve türüne bağlı olarak fiyat teklifleri sunuluyor. Genel olarak spor reklamlarda talep edilen tutar 8 saniye için 1000 TL civarındadır.

Reklam Süresi Ne Kadar?

RTÜK kurallarına göre reklamlar saat başı sadece 12 dakika boyunca gösterimde olabilir. Bu kural çerçevesinde reklamlar verilen 12 dakikalık süreye yayılır. Her reklam türü için reklam başı süre ise değişkenlik gösterir.

Show TV Reklam Ne Zaman?

Show TV reklam seçenekleri program önü ya da arkası olarak yayınlanır. Bu süre zarfı ise 6 dakika olarak belirlenmiştir. Reklamlarınızın ne zaman yayınlanacağına ise tercih ettiğiniz reklam paketi ile siz karar verebilirsiniz.

1 Saatte Kaç dk. Reklam Var?

RTÜK tarafından alınan son kararın detaylarına göre her kanalda reklamlar için 1 saatte 12 dakika süre verilmiştir. Yani her kanal saat başı sadece 12 dakika boyunca izleyiciye reklam izletme hakkında sahiptir.

Diziler Ne Zaman Reklama Girer?

RTÜK kararına göre dizilerin ilk 20 dakikası dolmadan reklam vermek yasaktır. Genel itibariyle her dizide ilk 20 dakika yeni bölüm ardından 5 dakika reklam ve yeniden dizi devamı gelir. Daha sonra dizi 30 dakika boyunca devam eder ve yeniden reklama girilir.

ATV Reklam Süresi Ne Kadar?

ATV reklam süresi RTÜK kuralları çerçevesinde düzenleniyor. RTÜK kararına göre reklam süreleri ilk 20 dakikadan sonra olmalıdır. Dizinin ilk 20 dakikası verilmeden yayınların reklama gitmesi RTÜK nezdinde yasaktır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu