Market

Getir Ramazan Kolisi Fiyatı

Getir ramazan kolisi ne kadar, Getir ramazan kolisinde ne var, Getir’den ramazan kolisi siparişi nasıl verilir? Getir ramazan erzak paketleri ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevapları bu yazımızda.

Getir Ramazan Kolisi Nedir?

Ülkemizde Ramazan aylarında yardımlaşmak maddi ve manevi olarak önemli bir yere sahip. Her yıl Ramazan ayı geldiğinde maddi durumu iyi olan kişiler maddi durumu iyi olmayan ihtiyaç sahibi ailelere çeşitli gıda maddelerinden oluşan gıda yardım paketlerini teslim eder.

getir ramazan kolisi içeriği nedir
Getir kurye ramazan kolisi içeriği nedir

Bu gelenek son yıllarda biraz değişiklik gösterdi. Artık maddi durumu iyi olan kişiler Ramazan ayı kolisi hazırlarken hazır erzak paketlerini satın almayı tercih ediyor. Bunu da Getir başta olmak üzere Ramazan kolisi hazırlayan işletmeler ile gerçekleştirebiliyorlar.

Maddi durumu iyi olan kişiler gıda ihtiyacı olan kişilere Getir’den Ramazan ayı yardım paketi söyleyerek bu geleneği yerine getiriyor. Bunun için Ramazan ayı geldiğinde Getir uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Getir uygulamasını indirdikten sonra Getir büyük bölümüne girerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermiş olduğunuz Ramazan kolileri belirttiğiniz adrese teslim ediliyor ve siz de bu yardımlaşmayı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Getir Ramazan Kolisinde Ne Var?

Getir tarafından hazırlanan Ramazan kolisinde bir ay boyunca gerekli olacak bütün gıda malzemeleri bulunuyor. Getir Ramazan kolisinde bulunan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Un
 • Yağ
 • Zeytin
 • Mercimek
 • Hazır çorba
 • Tuz
 • Domates salçası
 • Kola
 • Çay
 • Puding
 • Beyaz toz şeker
 • Pilavlık bulgur
getir ramazan kolisi
Getir market ramazan kolisi

Ayrıca, Metro ve A101 ramazan kolisi içeriklerini de inceleyebilirsiniz.

Getir Ramazan Kolisi Fiyatı 2023

Getir’in ramazan kolisinin fiyatı Nisan 2021 tarihinde 112,90 TL’ydi. Getir Büyük üzerinden satışı yapılan Getir Ramazan kolisi 2023 fiyatları 171,50 TL olarak belirlendi.

Bugüne kadar Ramazan kolisi satışında daha çok diğer işletmeleri gördüğümüz için Getir’in ramazan kolileri hakkında bilgimiz çok az. Ancak Getir projesi günden güne büyümeye devam ettiği için ilerleyen süreçte bu yardım kolileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabiliriz.

Getir ramazan kolisi hakkında vereceğimiz bilgiler bu şekildeydi. Önümüzdeki Ramazan aylarında paket içeriğinin ve fiyatlarının değişmesiyle birlikte içeriğimizi de güncelleyeceğiz.

Getir Ramazan Kolisi Nasıl Alınır?

Getir ramazan kolisini satın almak için Getir uygulamasını kullanabilirsiniz.

Getir Canlı Destek Nerede?

Getir canlı destek ekibine 0 850 532 5050 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Getir Nasıl Üye Olunur?

Getir’e üye olmak için Getir uygulamasını kullanabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu