Bim Makarna Fiyatları 2021 Kaç TL Oldu? Çeşitleri

Bim makarna fiyatı 2021 yılında çok uygun fiyatlara satılıyor. Temel gıda ihtiyacı olan vatandaşlarımız Bim marketlerden rahatlıkla alışveriş yapabiliyorlar. Özellikle pandemi dönemindeki kemer sıkma politikası sebebiyle daha uygun ürün arayan vatandaşlarımız için idealdir. Bim’de satılan makarna markaları Cardella, Pastaveneta ve Ekmecik olarak geçiyor.

Besin zincirlerimizde önemli bir yere sahip olan makarna, pesto sosu ile çok lezzetli oluyor. Bim makarnaları, lezzeti ve uygun fiyatları sebebiyle neredeyse tüm müşterilerinin sipariş sepetinde yerini alıyor. Hatta bu yazıyı okuyan sen, eğer henüz tadına bakmadıysan çok şey kaybettiğinin farkında değilsin. Aslında bizim ziyaretçilerimiz damak tatlarını bilirler.

Bim Makarna Fiyatları 2021 Ne Kadar Oldu?

Bim marketlerdeki makarna reyonda 3 farklı markaya ait ürünler bulunuyor.  Makarnaların tek ortak yönü ise, hepsinin 500 Gr’lık paketler halinde satılıyor olmasıdır. Bim makarnaları pişirince hamurlaşmaz ve min %11 miktarda protein barındırır. Üstelik, makarna hazırlamak çok kolay. Diğer markalar pandemi döneminde fiyat artışına giderken, 12.06.21 tarihinde fark ettik ki Bim makarnalarında fiyat aynı.

Bim Makarna Ürünleri ve Fiyatları
Markası Adet Fiyatı
Bim Cardella Makarna 500 1,95 ₺
Bim Pastaveneta 500 3,45 ₺
Bim Ekmecik Erişte 500 4,10 ₺

İlginizi çekebilir: A101 makarna fiyatları ve ürün çeşitleri

bim rigatoni makarna
Rigatoni Bim makarna fiyatları ve tadım notları

Ayrıca, diğer temel gıda ürünleri olan Bim un ve Bim sıvı yağ içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Bazı insanlarda makarna konusunda marka takıntısı olduğunu gördüm. Çok sayıda makarna takıntının hiç sağlıklı olmadığını düşünüyorum. Asıl önemli olan şey hamurlaşmaması ve sert kalmaması, yani dengeyi mutlaka sağlamalı. Yukarıdaki fiyatlar yakın geçmiş tarihte yazıldı. Fiyatlarla ani ve bilgimiz dışında bir değişiklik yaşanırsa aşağıdaki yorum kısmından bizi bilgilendirebilirsiniz 🙂

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

bim yumuşatıcı fiyatı

Bim Yumuşatıcı Fiyatı 2021, Bim Bulut Yumuşatıcı

Bim yumuşatıcı fiyatı 2021, merak edilen temizlik malzemelerinin başında geliyor. Türkiye’nin önde gelen mağazalarından biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.