Bim Fiyat Listesi

Bim Makarna Fiyatları

Bim makarna fiyatı 2022 yılında çok uygun fiyatlara satılıyor. Temel gıda ihtiyacı olan vatandaşlarımız Bim marketlerden rahatlıkla alışveriş yapabiliyorlar. Özellikle pandemi dönemindeki kemer sıkma politikası sebebiyle daha uygun ürün arayan vatandaşlarımız için idealdir. Bim’de satılan makarna markaları Cardella, Pastaveneta ve Ekmecik olarak geçiyor.

Besin zincirlerimizde önemli bir yere sahip olan makarna, pesto sosu ile çok lezzetli oluyor. Bim makarnaları, lezzeti ve uygun fiyatları sebebiyle neredeyse tüm müşterilerinin sipariş sepetinde yerini alıyor. Hatta bu yazıyı okuyan sen, eğer henüz tadına bakmadıysan çok şey kaybettiğinin farkında değilsin. Aslında bizim ziyaretçilerimiz damak tatlarını bilirler.

Bim Makarna Fiyatları 2022 Ne Kadar Oldu?

Bim marketlerdeki makarna reyonda 3 farklı markaya ait ürünler bulunuyor.  Makarnaların tek ortak yönü ise, hepsinin 500 Gr’lık paketler halinde satılıyor olmasıdır. Bim makarnaları pişirince hamurlaşmaz ve min %11 miktarda protein barındırır. Üstelik, makarna hazırlamak çok kolay. Diğer markalar pandemi döneminde fiyat artışına giderken, 12.06.21 tarihinde fark ettik ki Bim makarnalarında fiyat aynı.

Bim Makarna Ürünleri ve Fiyatları
MarkasıAdetFiyatı
Bim Pastaveneta (Tümü)500 Gr3,95 TL
Bim Tagliatelle500 Gr9,95 TL
Bim Tagliatelle Spagetti500 Gr3,95 TL
Cardella (Tümü)500 Gr3,90 TL
Filiz500 Gr4,90 TL
Cardella Arpa Şehriye500 Gr3,90 TL
Cardella Tel Şehriye500 Gr3,35 TL
Ekmecik Erişte Yumurtalı500 Gr5,50 TL
Ekmecik Fırınlanmış Mantı500 Gr4,90 TL
Pesto Sos305 Gr11,90 TL

İlginizi çekebilir: A101 makarna fiyatları ve ürün çeşitleri


bim rigatoni makarna

Pasta Veneta Bim makarna fiyatları ve tadım notlarıAyrıca, diğer temel gıda ürünleri olan Bim un ve Bim sıvı yağ içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Bazı insanlarda makarna konusunda marka takıntısı olduğunu gördüm. Çok sayıda makarna takıntının hiç sağlıklı olmadığını düşünüyorum. Asıl önemli olan şey hamurlaşmaması ve sert kalmaması, yani dengeyi mutlaka sağlamalı. Yukarıdaki fiyatlar yakın geçmiş tarihte yazıldı. Fiyatlarla ani ve bilgimiz dışında bir değişiklik yaşanırsa aşağıdaki yorum kısmından bizi bilgilendirebilirsiniz 🙂

Yukarıdaki Bim makarna fiyatları listesini 3 gün önce hazırladım ve buraya girişini yaptım. Şuan internet ortamındaki en güncel fiyatlar yukarıdaki gibidir. Fakat son zamanlardaki döviz kurunda yaşanan dalgalanma sebebiyle fiyatlarda küçük hareketlilik olabiliyor. Bu yüzden buradaki fiyatlarla market fiyatları arasında çok ufak oynamalar olabilir. Pastaveneta, Tagliatelle ve Cardella marka Bim makarna fiyatları ile ilgili görüşlerinizi aşağıda belirtebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu