Fiyatlar

Katlanır Araba Garajı Fiyatları

Katlanır araba garajı fiyatları 2023 yılında ne kadar, katlanır araba garajı nedir, katlanır araba garajı nasıl kullanılır? Aradığınız soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Katlanır Araba Garajı Nedir?

Ülkemizdeki iklim şartları zaman zaman araçlarımız için sakıncalı olabiliyor. Özellikle dolu şeklinde yağan yağmurlar arabaların dışardan hasar almasına ve maddi kayıpların ortaya çıkmasına neden olabiliyor.

katlanır araba garaj çadırı
katlanır araba garaj çadırı

Araç sahipleri bu hasarlar ile karşılaşmamak için araçlarını evlerinin garajlarına çekebiliyor. Ancak ne yazık ki her araç sahibi bu imkana sahip değil.

İyi haber şu ki bundan sonra evinizin yanında garaj yoksa ya da aracınızı otoparklara bırakmıyorsanız portatif araba garajlarını kullanabilirsiniz. Katlanır araba garajı olarak da bilinen bu araçlar araçlarınızın dışarıdaki iklim koşullarına karşı korunmasını sağlayacaktır.

Katlanır araba garajları sağlam çatısı ve kumaşıyla arabanızın her türlü hava muhalefetine karşı korunmasını sağlayacaktır. Darbelere ve yırtılmaya karşı dirençli kumaşlardan oluşturulan bu portatif garajlar aynı zamanda aracınızın güneşten korunmasını da sağlayacaktır.

Katlanır Araba Garajı Ne İşe Yarar?

Katlanır araba garajları pek çok özelliği ve işlevi olan eşyalardır. Katlanır araba garajlarının işlevlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Sert yapısı sayesinde dolu gibi hava olaylarına karşı aracınızı koruyacaktır. Dolu büyüklüğü fark etmeksizin kumaştan geri sekecek ve aracınıza zarar vermeyecektir.
  • Katlanır araba garajları aynı zamanda güneş ışınlarından da koruyacaktır. Özellikle Adana ve Antalya gibi güneş ışınlarının araçlar için sorun olduğu şehirlerde aracınızın boyasını korumada etkili olacaktır.
  • Katlanır araba garajları çok fazla yer kaplamaz. Aynı zamanda kurulumu da çok kolaydır. Bu nedenle bir noktadan başka bir noktaya giderken yanınızda götürebilirsiniz.
  • Bu ekipmanları yere sabitleyebilirsiniz. Bu şekilde çalınma ya da yerinden oynama gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.
  • Katlanır araba garajları üretilirken sert kumaş ve dayanıklı yapı malzemeleri kullanılır. Bu nedenle uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Katlanır araba garajlarının genel özellikleri bu şekildeydi. Gelin bir de bu ekipmanların nasıl kullanıldığına göz atalım.

Katlanır Araba Garajı Nasıl Kullanılır?

Katlanır araba garajları arabanızın boyutuna göre uygun boyutlarda üretilir. Aracınızın arkasında yere sabitledikten sonra diğer ucunu aracınızın ön tarafına doğru çekerseniz bir çadır gibi açılacaktır.

Son hali çadır görünümünde olan katlanır araba garajlarını son aşamada yere sabitleyebilirsiniz. Eğer aracınızı bir noktadan bir noktaya taşıyacaksanız tekerlekli yapısından faydalanabilirsiniz.

katlanır araba garaj fiyatları
katlanır araba garajı fiyatları

Katlanır Araba Garajı Fiyatları 2023

Son yıllarda kullanımının artması ve birçok sokakta görülmesi nedeniyle portatif garaj fiyatları merak edilmeye başlandı. Biz de bu nedenle sizler için bahçede araba garajı fiyatları hakkında araştırma yaptık.

Katlanır araba garajlarının fiyatları ortalama 10 bin TL civarında. Eğer yurtdışından sipariş vermek isterseniz 9 bin TL’ye de bulabilirsiniz.

Katlanır araba garajı fiyatları 2023 yılında bu şekildeydi. Eğer siz de katlanır araba garajı almak istiyorsanız öncesinde kumaş ve kullanılan yapı malzemesi hakkında bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 8 Anlık Puan: 3]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu