Başvuru

Aileler Yarışıyor Başvuru

Aileler Yarışıyor başvuru formu nasıl doldurulur, Aileler Yarışıyor program formu nedir, başvuru formunda nelere dikkat edilir? Merak ettiğiniz bütün soruların cevabı bu yazımızda mevcut.

aileler yarışıyor başvuru
Aileler Yarışıyor başvuru

Aileler Yarışıyor Programı

Aileler Yarışıyor programı ülkemizdeki en eski yarışmalardan biridir. Daha önce Kanal D ve TRT 1 ekranlarında da sıkça gördüğümüz Aileler Yarışıyor yarışması Ufuk Özkan, Atalay Demirci, Alp Kırşan ve Beyazıt Öztürk gibi isimler tarafından 1998 yılından bu yana sunuldu.

Geçmişi ABD’ye dayanan bu program şimdilerde 360 TV ekranlarında Asuman Krause tarafından sunuluyor. Bu programda yarışmak ise oldukça basit.

Bu yarışma formatında sorulara doğru cevap vermek değil mantıklı ve popüler cevaplar vermek gerekiyor. Yarışma öncesinde ekip tarafından 100 kişiye soru soruluyor ve bu sorulan sorularda hangi cevaplar verildiği kayıt ediliyor.

Daha sonra program esnasında bu sorulan sorularda en fazla hangi cevap verildiyse o cevap verilmeye çalışılıyor ve puan kazanılıyor. 100 kişi tarafından en çok verilen cevabı bilen grup daha yüksek puan kazanıyor.

Aileler Yarışıyor yarışma programı bu şekilde finale kadar devam ediliyor ve hangi aile daha fazla puan kazandıysa o yarışmayı kazanıyor ve büyük ödülü alıyor.

Programın hem bilgi düzeyini ölçmesi nedeniyle hem de yarışma esnasında eğlenceli anlar yaşanması nedeniyle birçok kişi kendi grubuyla bu yarışmaya katılmak istiyor. Gelin bu yarışmaya başvuru nasıl yapılır onu öğrenelim.

Aileler Yarışıyor yarışmasına başvuru
Aileler Yarışıyor yarışmasına başvuru

Aileler Yarışıyor Başvuru

Aileler Yarışıyor yarışmasının katılımcısı olmak istiyorsanız 360 Tv televizyon kanalının internet sitesine girmeniz gerekiyor. Burada yer alan Aileler Yarışıyor seçeneği ile doğrudan başvuru formuna yönlendirileceksiniz.

Aileler Yarışıyor yarışma programında yarışmacı olmak isteyen kişiler bu başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurması gerekiyor. Bu başvuru formunda sizden istenen bilgiler şu şekildedir;

  • Ekibin kaptanı
  • Her yarışmacının adı, soyadı, mesleği, doğum yılı, hobileri, ekip lideri ile ilişkisi, iletişim bilgileri, fotoğrafı ve cinsiyeti
  • 4 adet yarışmacı ve 1 adet yedek yarışmacı
  • Programa katılma sebebi
  • Ekip içi iletişim
  • Daha önce bu programa katılıp katılmadığınız
  • Daha önce herhangi bir televizyon kanalına katılıp katılmadığınız

Aileler Yarışıyor programına katılacaksanız bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Programın telefon numarası yerine bu başvuru formu ile başvuru yapmanız gerekiyor.

Unutmadan şunu da söylemek istiyoruz. Yarışmanın adı her ne kadar Aileler Yarışıyor olsa da yarışmaya katılırken bir aile olmanıza ya da aynı soyadı taşımanıza gerek yok. Burada arkadaşlarınızla da katılım sağlayabilirsiniz. Yarışmada önemli olan ekip içi iletişimin ve iş birliğinin olmasıdır.

Aileler Yarışıyor başvuru detayları bu şekildeydi. Eğer program hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz programa özel oluşturulan Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Aileler Yarışıyor ne zaman?

Aileler Yarışıyor programı hafta içi her gün 21.00’da 360 TV’de yayımlanıyor.

Aileler Yarışıyor hangi şehirde?

Aileler Yarışıyor programı İstanbul’da çekiliyor.

Aileler Yarışıyor bitti mi?

Aileler Yarışıyor programı aktif olarak devam ediyor.

Aileler Yarışıyor ne zaman başladı?

Aileler Yarışıyor ilk kez 1998 yılında başlamıştır. Şu an devam eden program ise 2021 yılında başlamıştır.

Aileler Yarışıyor hangi kanalda?

Aileler Yarışıyor programı 360 TV ekranlarında yayımlanıyor.

Asuman Krause Aileler Yarışıyor ne zaman?

Asuman Krause’nin sunduğu Aileler Yarışıyor yarışma programı hafta içi her gün 21.00’da 360 TV’de seyircilerle buluşuyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu