İnşaat

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Otomatik garaj kapısı fiyatları ne kadar merak eden ziyaretçilerimiz için bilgilendirme yaptık. Sayfamızda otomatik garaj kapısı özellikleri, kullanım alanları ve fiyatlarına dair birçok bilgiyi bulabilirsiniz.

Otomatik Garaj Kapısı Çeşitleri

Çağımızda kullanım ihtiyacı ortaya çıkmış son sistem ürünlerden biri otomatik garaj kapılarıdır. Otomatik garaj kapısı pek çok farklı çeşitlere sahiptir. Otomatik garaj kapılarının geniş kullanım yelpazesi olmasından dolayı istediğiniz yerde güvenle kullanmaya başlamanız mümkündür. Garaj kapıları, otomatik ve manuel olmak üzere iki farklı tipte çalışma potansiyeline sahiptir. Garaj kapılarının otomatik özelliğe sahip olanlarını kullandığınızda, kendiliğinden açılıp kapanma fonksiyona sahip olduğunu fark edeceksiniz. Garaj kapısının ergonomik bir kullanım rahatlığı sunmasından dolayı tercih edebilirsiniz.

otomatik garaj kapısı
otomatik garaj kapısı

Garaj kapılarının çeşitlerinin neler olduğunu öğrenmek isteyen kişiler içinde sıralama yapmaya başlayabiliriz;

 • Fotoselli garaj kapıları
 • Otomatik garaj kapıları
 • Otomatik kepenk
 • Endüstriyel kapı sistemleri

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları, Motoru ve Kumandası 

Otomatik garaj kapısı fiyatları merak edenlerin şaşıracakları en güncel rakamları sizler için sunuyoruz;

 • 3 metrekare sekizgenboru – 80 nm Redüktörlü Tüp Motor- 2.780.85 TL
 • 4 metrekare sekizgenboru – 80 nm Redüktörlü Tüp Motor3.0006 TL
 • 5 metrekare sekizgenboru – 80 nm Redüktörlü Tüp Motor- 3.189.70 TL
 • 6 metrekare sekizgenboru – 80 nm Redüktörlü Tüp Motor – ₺3.398,45
 • 7 metrekare sekizgen boru 102x2mm motor- 3.478 TL
 • 8 metrekare sekizgen boru 120 nm Redüktörlü Tüp Motor3.966,25 TL
 • 9 metrekare sekizgen boru 102x2mm Boru 120 nm Redüktörlü Tüp Motor ₺4.225,10
 • 10 metrekare 120 nm Redüktörlü Tüp Motor  ₺4.509,00 TL

Garaj kapısı motoru minimum 1600 TL civarında rakamlarla bulabileceğiniz gibi garaj kapısı kumandası fiyatları 150-170 TL arasında satılır. Garaj kapısı sensörü fiyatları ise 400-500 TL arasındadır.

Garaj kapıları ile artık yaşam alanını daha güvenli hale dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Garaj kapısı, uygulanacak olan yerin ölçülerine göre hazırlanır. Bu sebepten dolayıdır ki garaj kapılarının ölçülerinin değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Güvenilirliği üst safhada tutmaya yardımcı olan garaj kapılarıyla giriş ve çıkış denetimlerinizi daha kontrollü yapabilirsiniz.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: katlanır araba garajı fiyatları ne kadar?

Fotoselli Kapı Kullanımı

Fotoselli kapılarda son dönemde memnun kalınarak kullanılır hale gelmiştir. Fotoselli kapı özelliklerinden en önemlisi, bir saniye gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde açılıp kapanma görevini yerine getirmesi denebilir. Fotoselli kapıların tek bir kanadının ağırlık seviyesi 80 kg olurken çift kanatlı olduğundan dolayı toplam ağırlığı 160 kg ulaşır. Fotoselli kapıların açık kalma zamanını kendiniz sorunsuz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Fotoselli kapı sistemlerini de uzaktan kumanda aracılığıyla yönetebilmeniz mümkündür. Otomatik kapı sistemleri, otomasyon ihtiyaçlarının en güzel şekilde karşılanması adına hazırlanmıştır.  Fotoselli kapılar otomatik şekilde çalışabilir bir kapısına sahip olmasından dolayı sıkça tercih edilir.

otomatik garaj kapısı fiyatları
otomatik garaj kapısı fiyatları

Garaj Kapısı Sistemlerinin Avantajları

Garaj kapı sistemleri pek çok avantajları ile öne çıkmayı başarır. Garajınızın daha güvenli hale gelmesi için garaj kapı sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle garajınıza hırsız girme riskini önlemiş olur ve daha sorunsuz bir şekilde kullanılmasına yardımcı olursunuz. Günümüzde garaj kapıları da artık insanlara çağdaş ve modern çözümler sunmaya yardımcı olur. Otomatik kapı isteyenler artık diledikleri her yerlerde çeşitlerini kullanabilir.

Alışveriş merkezleri, iş yerleri, bahçe girişleri, otopark, garaj gibi birçok yerde artık otomatik kapı sistemlerine başvurulur. Kapının otomatiği fiyat konusunda bir değişkenlik oluşturmasına neden olur. Çünkü otomatik kapılar, manuel kapı sistemlerindeki gibi değildir.

Uzaktan Kumandalı Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel kapı sistemleri de uzaktan kumandalı şekilde hazırlanır. Böylece endüstriyel kapıları elle açmak zorunda kalmazsınız. Endüstriyel kapıların kullanımları son derece pratik şekilde olduğundan dolayı sorunsuz şekilde kullanımlarını yapabilmeniz mümkün olacaktır. Kapı sistemlerine dair detaylı bilgi almak isteyenler için sıkça sorulan sorulara yer verdik.

Otomatik garaj kapısı fiyatları ve diğer kapı çeşitlerine dair bilgileri Hepkredi sayfamızda sunduk. Beğendiyseniz görüşlerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli olacaktır.

Garaj Kapısı Elektrik Yokken Nasıl Açılır?

Garaj kapıları, elektrik gücüyle her ne kadar çalışarak otomatik kullanım sunsa da elektriğin olmadığı durumlarda el ile açma kapama yapılabilir. Garaj kapıları manuel kullanıma uygun şekilde ayarlanmıştır.

Otomatik Garaj Kapısı Kumandasız Nasıl Açılır?

Otomatik garaj kapısı, kumandasız elle açılabilir. Garaj kapınızı ister uzaktan kumanda sistemiyle isterseniz de elle açabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Neden Açılmaz?

Otomatik kepenk açılabilmesi için uzaktan kumanda sistemini kullanmalısınız. Kumanda aracılığıyla aç tuşuna basarak kepenklerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Kendiliğinden Açılır Mı?

Otomatik kepenk, kendi kendine açma kapama yapıyorsa o zaman uzman bir servisten yardım alabilirsiniz. Yaşam alanlarının güvenliği için otomatik kepenk sistemleri komut yardımıyla çalıştırılır.

Otomatik Kepenk Yağlanır Mı?

Otomatik kepenk sistemlerinin bakımı kolaydır. Kullanıcılar dilerse otomatik kepenk yağlama işlemi yapabilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu