Kripto Borsası

Polygon Matic Coin Geleceği

Polygon olarak tanıdığımız Matic Coin geleceği ne olur, uzun vade yatırımlarda Matic Coin tercih edilmeli mi vb. soruların cevapları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Bu içerikte Matic Coin’e dair önemli bilgileri ve öngörülen fiyatları paylaştık.

matic-network
Polygon
$1.26-1.44% 24H
matic-network
Polygon
$ 1.26
Arz9,005,469,069.28 MATIC
hacim$1,103,317,320.00
Piyasa değeri $11,340,509,070.00

Polygon Matic Coin Nedir? Matic Coin Geleceği?

Matic Coin geleceği hakkında yorum yapabilmek için öncelikle bu coinin çalışma prensibini öğrenmemiz gerekiyor.

polygon matic coin geleceği ve yorumlar
polygon matic coin geleceği ve yorumlar

Matic Network olarak bilinen Matic Coin blok zincir teknolojisini bir üst seviyeye çıkarmaya çalışan bir projedir. Temel blok zincir teknolojisini düzenli olarak güncellemek yerine ikinci katmanları ölçeklendirmeye çalışan Matic Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir.

Ölçeklendirme çözümü gibi kripto paralarda çok karşılaşmadığımız bir teknolojiyi kullanan Matic in daha çok yatırım tarafında kullanıldığını söyleyebiliriz. Kullanıcılar bu kripto paranın Ethereum ölçeklendirme teknolojisinden daha çok gelecekteki konumuyla ilgilendiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu nedenle yatırımcılar Matic Coin yorum ve fiyat tahminlerine ilgi gösteriyor.

Şu sıralar Matic Coin her ne kadar Polygon Coin olarak adlandırılsa da kripto para kullanıcılarının aklında Matic olarak yerleşmesi nedeniyle yazı boyunca Polygon un yerine Matic kullanacağız. Yani piyasalardaki Matic’in sembolü olan Polygon yerine Matic ismini kullanacağız.

İlginizi çekebilir: Atom coin geleceği ve yorumlar nasıldır, yükselir mi?

Matic Coin Kimin Projesi?

Matic Coin Matic Network projesi kapsamında 2017 üretilen bir kripto para birimidir. Ekip blok zincir teknolojisi alanında uzman olan Jaynti Kanani, Sandeep Nailwai ve Anurag Arhun tarafından kurulmuştur. Ethereum ekosistemine büyük katkı sağlayan bu ekip bu kripto paranın kurucu ortaklarıdır.

Matic Coin Amacı Nedir?

Matic Coin’in kripto para teknolojisinde değişiklikler yapmak için oluşturulmuş bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Ekip klasikleşmiş blok zincir teknolojisini kullanmak yerine ikinci katman ölçeklendirmeyi tercih etmiştir. Bu teknolojide bir yan zincir başka bir blok zincire bağlı olan paralel bir zincirdir. Bu amaçla Ethereum teknolojisinden faydalanan Matic Network, finans uygulamalarını ve ekosistemleri kolaylaştırmayı hedeflemiştir.

Matic’in asıl amacının bu olduğunu bilsek de yatırım tarafında baktığımızda kripto para kullanıcılarının kısa ve uzun vade yatırımlarla daha çok ilgilendiğini görebiliriz. Bundan dolayı Matic’in önümüzdeki yıllarda yapacağı fiyat hareketleri Matic yatırımcılarını yakından ilgilendiriyor.

İlginizi çekebilir: WIN coin geleceği

Matic Coin Nasıl Alınır?

Matic Coin şu an pek çok kripto para borsasında listelenmiş durumda. Eğer bu kripto para borsalarına üyeliğiniz varsa nakit yatırımından sonra kısa süre içerisinde bu kripto parayı satın alabilirsiniz. Spot ve vadeli işlemler piyasasında yer alan bu kripto paranın hangi borsalarda listelendiğini yazının sonundaki tabloda görebilirsiniz.

Matic Coin Yorum

Matic Coin’in gelecekte ne gibi bir performans göstereceğini tahmin edebilmek için analistlerin ve büyük yatırımcıların bu coin hakkındaki yorumlarını dikkate almamız gerekiyor.

Uzmanların coin grafik ve temel verileri sonucunda yaptıkları araştırmalar neticesinde bu kripto para hakkında oldukça olumlu görüşler bildirdiğini söyleyebiliriz. Öte yandan balina olarak adlandırılan büyük kripto para yatırımcılarının da değerinden dolayı bu kripto para hakkında çok iyi yorumlar yaptığını görebiliriz.

İlginizi çekebilir: NPXS coin geleceği

polygon matic coin geleceği nasıldır
Polygon Matic coin geleceği nasıldır

Matic Coin Geleceği 2023, 2025 ve 2030 Yorumları

Matic yatırımcılarının en çok ilgilendirdiği konu şüphesiz bu coinin geleceğidir. Biz de bu nedenle Matic yatırımı yapmak isteyen kişiler için sağlam kaynaklardan edindiğimiz fiyat tahminlerini paylaşma kararı aldık. Yıllara göre Matic Coin’in fiyat tahminleri aşağıdaki gibidir;

Matic Coin Geleceği 2023

Matic Coin’in 2023 yılındaki beklenen fiyatı ortalama 3.70 dolar civarı. Bu rakam yıl sonunda 4 doları bulabilir.

Matic Coin Geleceği 2024

Matic Coin’in 2024 yılında ortalama 4.30 dolardan işlem görmesi bekleniyor. 2025 yılında rekorlar kırması beklenen Matic’e aşırı talep gelmesi durumunda bu rakam 4.70 seviyelerine kadar çıkabilir.

Matic Coin Geleceği 2025

Matic’in 2025 yılında ortalama 5.5 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. 2025 yılında meydana gelebilecek olası bir mega boğa sonrasında satış baskısının gelmesi Matic’in 5 dolara kadar düşmesine neden olabilir.

Matic Coin Geleceği 2026

2026 yılında Matic’in yaklaşık 5 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Matic Coin Geleceği 2027

2027 yılında Matic için beklenen fiyat yaklaşık 5.30 dolar civarındadır.

Matic Coin Geleceği 2028

2028 yılında Matic’in yaklaşık olarak 5.70 dolardan işlem görmesi ve yeni rekorlar kırması bekleniyor.

Matic Coin Geleceği 2029

Matic için 2020 yılı fiyat tahmini yaklaşık olarak 6.25 dolar civarındadır.

Matic Coin Geleceği 2030

Matic’in 2030 yılında büyük bir sıçrayış yakalaması bekleniyor. 2030 yılı için beklenen fiyat ortalama 7.5-8 dolar aralığında.

Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Buradaki bilgileri yatırım tavsiyesi olarak algılayıp zarar edilmesi durumunda doğacak sorunlar neticesinde sitemiz yasal sorumluluk kabul etmez. Yatırımcıların kendi analizleri ve risk yönetimiyle yatırım yapması olası kayıpları en aza indirecektir.

Önemli borsalardaki Matic Coin fiyat ve hacim bilgileri şu şekildedir;

Matic Coin Ne İçin Kullanılır

Matic Coin dijital ortamda ödeme yapabilmek için oluşturulmuş bir projedir. Ancak kullanıcıların önemli bir kısmı bu kripto parayı yatırım amaçlı tercih ediyor.

Matic Coin Rekoru Nedir

Matic Coin’in rekoru 20.2 dolardır. Bu rakam borsalarda farklılık gösterebilir.

Matic Coin 100 Dolar Olur Mu

Matic Coin kısa vadede olmasa dahi uzun vadede 100 dolar olma potansiyeline sahiptir.

Matic Coin Arzı Limitli Mi

Matic Coin 10 milyar adet limitli arza sahiptir.

Matic Coin'in Geleceği Var Mı?

Matic Coin geleceği olan popüler bir kripto para birimidir.

Matic Coin Etherium ile Mi çalışıyor

Matic Coin ERC-20 tabanlı olan yani Ethereum ile çalışan bir kripto para birimidir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 3]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu