Fiyatlar

Toptan Cüzdan Fiyatları

Toptan cüzdan alıp satmak için fiyat ve model araştırıyorsanız sayfamızı detaylıca incelemelisiniz.

Toptan cüzdan modelleri ve fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Erkek ve kadın cüzdanları için 2023 yılında sunulan en güncel fiyatları merak edenler için hazırladık. Eğer siz de toptan cüzdan fiyatlarını, markalarını ve satış noktalarını merak ediyorsanız hemen içeriğimizin devamındaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Toptan Cüzdan Fiyatları

Toptan cüzdan modelleri kadın ve erkekler için farklılık gösteriyor. Kadınlar için piyasada sunulan cüzdan seçenekleri renk ve model açısından erkeklerin cüdan modellerine oranla daha fazladır. Şık, spor ya da günlük kullanım için sunulan cüzdanların kalitesi de A kalite replika ve ucuz gurup olarak ikiye ayrılıyor. Hangi ürün modellerini satacağınıza karar vererek fiyat aralığını buna göre analiz edebilirsiniz. Genel olarak A kalite replika ve ucuz gurup cüzdan toptan fiyatları 2023 yılında şöyledir;

 • A kalite replika kadın cüzdanları:10 TL+
 • Ucuz gurup kadın cüzdanları:60 TL+
 • A kalite replika erkek cüzdanları: 50 TL+
 • Ucuz gurup erkek cüzdanları: 8 TL+

Belirttiğimiz fiyatlar sunduğumuz ürün guruplarının taban fiyatlarıdır. Başlangıç fiyatlarını referans alırsak markaya, kaliteye göre toptan fiyatlarının ivmelendiğini söylemek mümkündür. Toptan satış yapan firmanın fiyat politikası da toptan fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir.

toptan cüzdan fiyatları
toptan cüzdan fiyatları

Toptan Erkek Cüzdan Fiyatları

Toptan erkek cüzdan modelleri için sunulan fiyatlar oldukça merak ediliyor. Erkek cüzdan modellerinde sunulan fiyat aralığı ucuz gurup ya da replika gurup olmasına göre değişiyor. Bu noktada piyasada en çok satışa sunulan toptan erkek cüzdan modellerinin fiyatları 2023 yılında şöyle yansıyor;

 • 15’li klasik kumaş erkek cüzdan fiyatı: 150 TL
 • 10’lu paket erkek mekanizmalı cüzdan toptan fiyatı: 250 TL
 • 15 adet standart kumaş erkek cüzdan fiyatı: 160 TL
 • 6’lı paket erkek deri cüzdan fiyatı: 200 TL
 • 6’lı paket erkek kartlık cüzdan toptan fiyatı: 120 TL

Bu fiyat aralıklı toptancıya, markaya, model ve cüzdanın kalitesine göre değişiyor. Ancak piyasadaki toptan erkek cüzdanları için sunulan taban fiyatların listede yer verdiğimiz şekilde olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: toptan spor ayakkabı

İlginizi çekebilir: toptan bayan çanta

Toptan Kadın Cüzdan Fiyatları

Toptan kadın cüzdan modelleri için sayısız alternatif mevcuttur. Kadın cüzdanlarında fiyatları cüzdanın boyu, modeli, markası ve malzeme kalitesi belirliyor. Bunun yanı sıra toptan satışını üstlenen firmanın fiyat politikası da fiyatlarda oldukça belirleyicidir. Toptan cüzdan modellerini satışa sunan bazı firmaların 2023 yılı toptan fiyat aralığı şöyledir;

 • Toptan klasik bayan cüzdan: 8 TL
 • Toptan renkli askılı abiye bayan cüzdan fiyatı: 30 TL
 • Mini kadın cüzdan toptan fiyatı: 10 TL
 • Etnik desenli toptan bayan cüzdan fiyatı: 27 TL
 • Pullu toptan bayan cüzdan: 7,5 TL
 • Dior replika bayan cüzdan toptan fiyatı: 95 TL
 • Çift fermuarlı bayan toptan cüzdan fiyatları:25 TL
 • Kadın kredi kartlık cüzdan toptan fiyatları: 18 TL

Bu fiyat aralıkları her toptan cüzdan satıcısında farklı yansıyabilir. Alım yaparken adet sayısı arttıkça toptancıların fiyat indirimleri de artış gösteriyor.

Toptan cüzdan
Toptan cüzdan

Toptan Cüzdan Nereden Alınır?

Toptan kartlık cüzdan ya da standart cüzdan modellerini çeşitli cüzdan imalatçılardan tedarik edebilirsiniz. Bayan ya da erkek cüzdan ustası dendiği zaman akla direk İstanbul ili geliyor. Çünkü sektörün öncü cüzdan ustalarının tamamı İstanbul ilinde üretim yapıyor.

İstanbul mercan yokuşunda bu toptancılara kolayca ulaşabilirsiniz. Toptan cüzdan modelleri satın alabileceğiniz bir diğer adres ise Tahtakale toptan cüzdan olarak yansıyor. Özellikle de ucuz gurup cüzdanlar almak istiyorsanız tercihinizi Tahtakale’den yana kullanabilirsiniz.

Toptan cüzdan model, fiyat ve satış noktalarına dair en güncel bilgilere içeriğimizde yer verdik. Yer verdiğimiz bilgileri eksik buluyorsanız yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak toptan cüzdanlar hakkında merak ettiğiniz farklı sorular varsa da yorum alanında bunları bizimle paylaşarak geri bildirim alabilirsiniz.

SSS

Replika Cüzdan Ne Demek?

Replika cüzdan; orijinal markaların ürünlerinin birebir aynısının kopyalanmasıdır. Kopyalanan bu cüzdan modelleri orijinal markaya en yakın A kalite ürün gurubunda yer alır. Orijinalinden ayırt etmek ise neredeyse mümkün değildir.

Orijinal Cüzdan Nasıl Anlaşılır?

Orijinal be kaliteli cüzdanları malzeme yapısından kolayca ayırt edebilirsiniz. Deri cüzdan modellerinde kumaş gözenekli ve kusurlu bir yapıda olduğu için anlayabilirsiniz. Doku, koku ve cüzdandaki işçilik kalitesine bakarak da ayırt etmeniz mümkündür.

Toptan Cüzdan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Toptan cüzdan modelleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en temel husus arızalı olmamasıdır. Cüzdanların fermuar kısımlarına ve kullanılan aksesuarların arızalı olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra fiyat ortalamasını da araştırarak satın almanız tavsiye edilir.

Gucci Cüzdan Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarız?

Gucci markasının orijinal çanta ve cüzdan modelleri Controllato adı verilen küçük kartlar ise satışa sunuluyor. Bu kartların mevcut olmadığı cüzdanlar replikadır. Bu kartın üzerinde ise 1234567890 kodu yer almalıdır. Bu detaylara bakarak orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu