Kripto Borsası

Sun Coin Geleceği 2023-2030 Yorumlar, Fiyat Tahminleri

Sun Coin geleceği için yapılan uzman yorumları, bu kripto paranın son dönemlerde seyrettiği düşüş grafiği üzerine yoğunlaşmakta!.. Bu durum, yatırımcıların endişe etmesine yer verirken yüklü oranda Sun Coin yatırımı yapmış kişileri de riskte bıraktı.

Biz de bu yazımızda kripto dünyasının nabzını tutan bu dijital varlığın teknik açılımlarından analitik yorumlamalarına kadar farklı detayları bir araya getirdik! İşte Sun Coin alıcı ve satıcılarının adım adım okuması gereken coin yorum ve detayları!..

Sun coin geleceği
Sun coin geleceği

Sun Coin Nedir?

Akıllı sözleşmelerle ve sağlam bir altyapı platformunda piyasaya sürülen Sun Coin geleceği için doğru yorumlama yapabilmeniz, sizi doğru kâr-zarar grafiğine ulaştırması bakımından önemli! Bu yüzden öncelikle “Sun coin nedir?” sorusuna yanıt verelim.

Sun Coin birimi, defi kategorisi içinde kendini yönetme gücü olan ve merkezi olmayan platform yapısıyla beraber borç verme, likidite ve sigorta konularında hizmet veren Sun.io kuruluşuna ait yerel kripto para birimidir.

Altyapısını ise Tron ile sağlıyor. Bu kripto para, Tron altyapısında hisse madenciliği, stabil coin takası ve kendini yönetme amaçlı ilk entegre platform şeklinde piyasaya giriş yaptı. Buradaki amaç ise uzun zamanlı, merkezi bulunmayan tam bir topluluk öz yönetimini meydana getirmek düşüncesinden çıkış buldu.

Sun Coin Arzı

Kripto borsaların listelerinde olan Sun Coin geleceği için yaptığımız analizler kapsamında şunu görüyoruz ki; bu coin, Bitcoin’in hareketlerini takip etmekte… Son dönemde en sık yapılan yorum ise arzı yükseltip fiyat düşüşü yaptıkları yönünde. Dolayısıyla alım satım konusunda bugün için tavsiye notlarımıza bu coini alamıyoruz. Buna göre güncel grafiğimizde Sun Coin arzı şu şekilde detaylandırılıyor:

sun-token
Sun Token
$ 0.0061
Arz9,132,393,972.00 SUN
hacim$6,594,741.00
Piyasa değeri $55,953,857.00
Değişiklik -0.35%

Sun Coin Fiyat Tahmini

Sun coin kripto para biriminin düşüş yaşadığı son dönemlerde Sun Coin geleceği ve hesaplamaları da buna göre değişiyor. Bu coinin bugünkü piyasa değeri ve Sun USDT fiyat tutarı için güncel veriler ise alttaki tabloda yer almakta…

sun-token
Sun Token
$0.0061-0.35% 24H

Sun Coin Yorum

Sun Coin yorumları, güncel parametreler üzerinden yatırımcılara yol gösteriyor! Kripto para piyasası gerçeklerine baktığımızda; bu coinin, borsalarda tutunuş sağlaması için gerek duyacağı tüm bileşenleri reddettiğini görüyoruz.

Bugün için düşüş hareketleri içerisindeki Sun Coin, bununla birlikte gelecek günler için de henüz net bir hareketlilik göstermemekte… Neler yaşayacağı konusunda belirsizlik sürüyor!

Justin Sun’dan ismini alan Sun Coin, destekleyicisi çok sayıda olan bir coin! Ancak buna karşın cine dair çok ciddi eleştirilerin gündemde yer ettiği âşikâr. Ciddi bir kitlenin eleştiri odağı konumundaki Sun Coin, bu kitlenin görüşünce bugünlerde bir yatırım tavsiyesi değildir.

Söz konusu negatif yorumları yapanların başında ise piyasaya etki eden manipülasyonların tetikleyicisi gruplar ve illegal şekildeki coinleri destekleyenler geliyor. Olumsuz yorumcu kitlesinin aksine pozitif eleştiriciler, analizlerinde haklı çıkarsa kripto para dünyasında Sun Coin için yepyeni bir dönemin start alacağı da ortada!

Sun Coin Hangi Ülkenin?

“SUN” ismiyle kripto para borsasındaki yerini alan, blok zinciri ağı Tron’da geliştirilmesi tasarlanan SUN COIN, 2020 yılında Sun.io kuruluşunun piyasaya sürdüğü ÇİN/Singapur merkezli bir kripto para birimidir. Bugün (yazımızın devamında göreceğiniz gibi) pek çok farklı borsada listelerdeki yerini almaktadır.

Sun coin fiyat tahminleri
Sun coin fiyat tahminleri

Sun Coin Nereden Alınır?

Bugünkü piyasa yorumcularını negatif ve pozitif olmak üzere 2 kutba ayıran “Sun Coin geleceği” için belirsizlik hâkim! Ancak bu belirsizlik bir yana; yine de yüksek bir kitleyi peşinden sürükleyen bu coin türü, sizin de satın almak istediğiniz kripto para birimlerinden biriyse bu bilgi önemli.

Listelendiği borsalara geçmeden önce ek bir bilgiyle seslenelim; yerli borsalarda listelenmemiş olsa da Sun Coin Binance Türkiye kullanıma açık! İşte coin için alım satım yapabileceğiniz borsalar:

  • Binance,
  • Gate.io,
  • Bithumb,
  • Poloniex,
  • Okex,
  • Mexc,
  • Ftx,
  • Huobi,
  • Kucoin,
  • Bitfinex.

Sun Coin Kimin?

Sun Coin kripto para birimi, direkt olarak TRON ile dirsek temasındadır, diyebiliriz. Çünkü TRON’un kurucusu olan Justin Sun, “Sun Coin”in kurucu ismi olarak karşımıza çıkıyor. Bu coinin de

Tron altyapısında piyasaya sürüldüğünü görüyoruz. Sun, kripto para birimleri içerisinde ünlü bir figür olarak dikkat çekmiştir. Bu ün ise 4,5 milyon dolar ödeme yaptığı bir öğle öğünü sırasında Warren Buffett ile yaşadığı bir kripto para tartışması sonrasında yankı yapmıştır.

Sun Coin Neden Düştü?

Kripto para borsasının gerçekliği der ki; bir kripto para birimi sürekli yükseliş veya sürekli düşüş yaşamaz! Bu nedenle güncel grafikleri takip etmeden veya uzun vadeli planlar yaparak “Bu coini satın alabilirim.” demek, yanlıştır.

Piyasada hem alıcı hem satıcı kimliklerin doyum noktaları mevcuttur. Buna bağlı olarak da arz-talep dengesi ortaya çıkar. Sayısal olarak değişkeleri takip etmek önemli! Öte yandan doyum noktasına ulaşım gördüğü anda işlem yapanlar, bu matematik üzerinden işlem yapıyor.

Sun Coin için de aynı durum geçerli. Bu nedenle ara ara düşüşler yaşayan Sun Coin geleceği açısından da yine değişen parametrelerde karşımıza çıkacağa benziyor.

Powered by TradingView

Sun Coin Geleceği Nasıldır?

Yazımızın içerisinde sık sık vurgu yaptığımız coin geleceği konusu, daha önce de dediğimiz gibi uzman yorum ve analizlerini iki ayrı görüşe sürüklemekte…

Burada son dönemlerin düşüş yaşayan coinlerinden olması, negatif yorumcuların çıkış noktasını oluşturuyor. Buna karşın Sun Coin geleceği için ümit vadeden yorumlar da var! Gelecek günlerde neler olacağı merak konusuyken yıl bazındaki coin değerlendirmelerimiz alt başlıklarımızda sıralanıyor…

Sun Coin Geleceği 2023

2023 yıl bazında bu madeni paraya dair en yüksek büyüme göstereceği yılın bu yıl olacağı yorumu yapılıyor! Harika bir büyüme yaşayacağı görüşüne ek olarak Sun Coin’in 0,040$ fiyat seviyesine varacağı öngörüler arasında dolanmakta!..

Sun Coin Geleceği 2024

Sun Coin geleceği için 2024 yılı tahmini yorumları, bir önceki yıl tabanlı analizlere paralel çizgide ilerliyor. Buna göre yine büyük bir gelişim ve büyüme göstereceği, tahminlere yön vermekte… Maksimum olarak ise 2024 yılı fiyatının 0,055$ olacağını düşünebiliriz.

Sun Coin Geleceği 2025

2025 yılına vardığımızda coinin büyüme oranı ve piyasa değeri ile ilgili daha heyecan verici tahminler karşımızda!.. Özellikle de bu madeni para türünün piyasa değeri oldukça büyüme gösterecek gibi. Olağanüstü beklenen yükseliş oranıyla tahmini fiyat, 0,080$ olarak söyleniyor.

Sun Coin Geleceği 2030

Sun Coin için takvimler 2030’u gösterdiğinde ise uzmanların farklı yorumlarıyla farklı sonuçların bizi beklediğini söyleyebiliriz. Sun Coin geleceği oldukça büyük bir merak konusu ve tahminlere göre minimum 0,68$ seviyesini aşan bir performans ile karşımıza çıkabilir!

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 3 Anlık Puan: 3.7]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu