Maddi Yardım

Esra Erol Maddi Yardım İstiyorum

Esra Erol'dan maddi yardım isteyenlerin yazımızı dikkatlice okumalarını öneririz.

Bu yazımızda Esra Erol’un ATV’de yayınlamış olduğu programı hakkında kısaca bilgi vereceğiz. Sonrasında Esra Erol maddi yardım istiyorum diyenlerin hangi numarayı aramaları gerektiğini ayrıntıları ile anlatacağız. Son olarak ise yardım için başvuru formu doldururken dikkat edilmesi gereken hususları sıralayarak makalemizi sonlandıracağız.

Esra Erol Programına Katılmak İstiyorum

Bilindiği üzere ATV’de yayınlanan Esra Erol programında yardım istiyorum diyen ihtiyaç sahiplerine yardım ediyor ve kaybolma, haksızlığa uğrama gibi durumlarda kişinin imdadına koşuyor. Programda sadece kaybolan kişiler bulunmuyor aynı zamanda evimiz kirada zor durumdayım ya da kızım var bakamıyorum diyenler için de çeşitli yardımlar yapılıyor.

Esra Erol maddi yardım istiyorum
Esra Erol maddi yardım istiyorum

Yardıma ihtiyacı olan ve Esra Erol un telefon numarasını istiyorum diyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Programdan yardım talep etmek isteyen kişilerin telefon numarasından ilgililere ulaşarak durumu anlatması gerekiyor. Bu sayede numara borcum var ödeyemiyorum ya da yardımcı olun diyenlerin imdadına koşmuş oluyor. Ancak Esra abla nakit yardımı var mı diye soracak olanlar için ise cevabımız şu an için maalesef hayırdır.

Programda kız kardeşimi bulamıyorum diyenlerin ise öncelikle Esra Erol Whatsapp ihbar hattı olan 0545 746 25 25 numaralı telefonu aramaları gerekiyor. O an yayında olan olayla ilgili düşüncelerinizi paylaşmak için yayına bağlanmak istiyorsanız gene bu numara üzerinden Whatsapp’tan yazabilirsiniz. Bu iletişim numarası sürekli olarak bu olaylarla ilgili bilgi alabilmek için açık tutuluyor.

Esra Erol maddi yardım yapıyor mu
Esra Erol maddi yardım yapıyor mu

Esra Erol Başvuru Formu

Programda derdinizi anlatabilmeniz ya da kaybolan bir yakınınızın bulunmasını talep edebilmeniz için başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldururken;

  1. İsim soy isim bilgileri
  2. Olayın yaşandığı şehir ve yer
  3. Olayın içinde bulunan kişiler
  4. Olayın kısa bir özeti
  5. İletişim bilgileriniz

Eksiksiz şekilde sizlerden istenmektedir. Özellikle yardım istiyorum diyenler bu başvuru formundan sonra uygun görülürse canlı yayına davet ediliyor. Hal böyle olunca Esra Erol’da programında kişiye yardım ediyor. Siz de Esra Hanım yardıma ihtiyacım var sesimi duyun artık diyorsanız 0545 746 25 25 numaralı Esra Erol iletişim hattından bilgi alabilir ve başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Esra Erol başvuru

Görüldüğü üzere Esra Erol’da programına yukarıda belirttiğimiz yollardan biriyle başvuru yapılıyor. Özellikle 0212 975 25 25 Esra Erol telefon numarası mağdurların olayları anlatabilecekleri ve sonrasında programa çıkmak için başvuru yapabilecekleri bir yerdir. Esra Erol maddi yardım istiyorum diyen kişiler de isterlerse Whatsapp hattından isterlerse dâhili numaradan yetkililere ulaşabilirler. Son olarak Esra Erol’a ne olur yardım edin diyenlerin sesine kulak olduğu için teşekkür ediyor ve yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu