Kripto Borsası

Pundi X[Old] NPXS Coin Geleceği 2023-2030, Yorumlar

NPXS Coin geleceği nedir, NPXS Coin 2025 yılında ne olur gibi sorularınız varsa bu yazı tam size göre. Bu yazıda NPXS Coin’e yatırım yapmayı düşünen kişiler için tüm detayları içeren bir rehber hazırladık.

pundi-x
Pundi X [OLD]
$0.00
pundi-x
Pundi X [OLD]
$ 0.00
Arz0.00 NPXS
hacim$0.00
Piyasa değeri $0.00
Değişiklik

NPXS Coin Nedir? NPXS Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030

Kripto para piyasaları günden güne yeni kripto para birimleri ile şekillenmeye devam ediyor. Tüm dünyada kripto paralara olan ilginin artması ile birlikte farklı amaçlar taşıyan ve farklı teknolojiler kullanılan yeni yeni projeler yaratılıyor.

NPXS Coin geleceği
NPXS Coin geleceği

Bu projelerden pek çok azı piyasalarda tutunabilirken geri kalanı kısa süre içerisinde unutuluyor. Bu yazıda piyasalarda tutunmayı başarmış ve adından çokça söz ettirmiş bir coin olan Pundi X NPXS Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

NPXS Coin Kimin Projesi?

NPXS Coin projesi Zac Cheah ve Pitt Huang isminde 2 girişimci tarafından kurulmuştur. Kripto paraların tam olarak popülerleşmediği ancak gizliden gizliye yükseldiği 2017 senesinde geliştirilen bu NPXS Coin Singapur’da bulunan bir şirket bünyesinde faaliyet gösteriyor.

NPXS Coin Amacı Nedir?

NPX Coin’in proje ve yatırımcılar tarafından iki farklı amaç doğrultusunda ilerleme kat ettiğini söyleyebiliriz.

Projenin asıl amacı blok zincir teknolojisi ile ödemelerin pos cihazı aracılığı ile yapılmasıdır. Singapurlu şirket kripto para birimlerini uzun bir süreçte tasarlayarak özellikle az gelişmiş ülkelerde mini bankacılık hizmetlerini geliştirmeyi amaçladı. Şirket yöneticileri bu kripto paranın ilerleyen bir süreçte ETH tabanlı cihazlarda sanal para birimi olarak kullanılmasını umuyor.

NPXS Coin’in aynı zamanda yatırımcılar tarafında da bir amacı bulunuyor diyebiliriz. Binance gibi kripto para borsalarında listelenen NPXS Coin birçok yatırımcı tarafından alım satım amaçlı olarak kullanılıyor. Bu da NPXS Coin geleceği ne olacak, NPXS fiyat tahminleri nedir gibi soruların doğmasına neden oluyor.

Pundi Xold NPXS Coin geleceği
Pundi Xold NPXS Coin geleceği

NPXS Coin Nasıl Alınır?

NPXS Coin’i kısa-orta-uzun vadede yatırım amaçlı kullanmak isteyen kişiler bu kripto para birimini nasıl alabileceklerini merak ediyor.

NPXS Coin alabilmek için bu kripto parayı listeleyen bir borsada üyeliğinizin olması yeterlidir. Örnek verecek olursak Pundi X NPXS Coin şu an dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance borsasında listelenmekte. Eğer bu borsanın global versiyonuna üyeliğiniz varsa USDT para biriminden takas yoluyla alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Cos coin geleceği

NPXS Coin Yorum

Özellikle uzun vade NPXS Coin yatırımı yapmak isteyen kişiler bu coin ile ilgili yorum ve fiyat tahminleri ile ilgileniyor. NPXS Coin yorum yapmadan önce gelin bu kripto para biriminin nasıl bir ilerleme gösterdiğine göz atalım.

NPXS Coin ilk kez piyasaya sürüldüğünde ortalama 0.003 TL civarında seyrediyordu. Ancak son Pundi X fiyatına baktığımızda güncel değerin 16 TL civarında olduğunu görebiliriz. 2017 yılından bu yana iyi bir yükseliş gösteren NPXS neredeyse 5 bin 500 kat değer kazanmış. Öyle ki bu rakam 2021 yılına ait en düşük rakamlardan biri olarak gösterilebilir.

Pundi X fiyatının bu kadar artış göstermesi kripto para yatırımcılarında Pundi’ye karşı bir sempatinin doğmasına neden oldu. Bu kripto paraya olan talebin artması nedeniyle de birçok kripto para yatırımcısı coin hakkında olumlu yorumlar yapmaya başladı. Öyle ki birçok analiste göre 2023 yılına geldiğimizde bu coin şimdiki değerinden daha yüksek bir değerde işlem görecek.

Pundi X Old adıyla bilinen NPXS Coin’in listelendiği borsalardaki güncel fiyatları aşağıdaki gibidir;

 

NPXS Coin geleceği nedir
NPXS Coin geleceği nedir

İlginizi çekebilir: Alice coin geleceği

NPXS Coin Geleceği

NPXS Coin ile ilgili en çok merak edilen soruların başında şüphesiz bu kripto paranın gelecekte ne olacağı yer alıyor. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki kripto para piyasaları her zaman risk taşıyan piyasalardır. Şu an için iyi bir ivme yakalayan bir coin ilerleyen süreçlerde çok ciddi düşüşler yaşayabilir. Aynı durum NPXS coin için de geçerlidir.

Birazdan okuyacağınız gelecek tahminleri yalnızca bu kripto paranın gösterdiği hareketler doğrultusunda analistlerin yaptığı tahminleri içermekte. Belirtilen zaman içerisinde bu kripto paranın değeri daha fazla ya da daha az olabilir.

İşte yıllara göre NPXS Coin geleceği;

NPXS Coin Geleceği 2023

2023 yılında birçok kripto para biriminin yeni rekorlar kırması bekleniyor. Yeni yeni teknolojiler ile kripto paraların insan hayatına daha iyi bir şekilde girmesinin NPXS gibi birçok kripto parada ani yükselişlere neden olması bekleniyor. Hal böyle olunca uzmanlar 2023 yılı için NPXS Coin’de 3.50 USDT civarında bir fiyat tahmini yapıyor.

NPXS Coin Geleceği 2024

2024 yılı da NPXS Coin için verimli geçmesi beklenen yıllardan biri diyebiliriz. Eğer ardı ardına gelen düşüşler devam etmez ise NPXS Coin’in 2024 yılında 5 USDT’yi görmesi muhtemel diyebiliriz.

NPXS Coin Geleceği 2025

2025 yılı birçok kripto paranın peş peşe rekorlar kıracağı sene olarak görülüyor. Öyle ki birçok kripto para yatırımcısı uzun vadeli yatırımlarını 2025 senesine kadar bekletmeyi düşünüyor. Kripto paraların bankacılık sistemlerine entegrasyonu ile birlikte iyice hayatımıza girmesi 2025 yılını verimli bir yıl haline getirecek gibi. NPXS Coin için 2025 yılında beklenen fiyat ortalama 10 USDT civarı.

NPXS Coin Geleceği 2026

2025 yılında gelen ani yükselişler sonrasında bir düzeltme hareketinin gelmesi muhtemel olarak görülüyor. Ayrıca bazı kripto para yorumcuları 2025 yılında yaşanabilecek olası bir mega boğadan sonra kısa süreli ayı piyasasının gelmesini bekliyor. Bu zaman içerisinde de NPXS Coin’i ortalama 7 USDT civarında görebiliriz.

NPXS Coin Geleceği 2027

NPXS Coin’in bu birkaç yıllık zaman içerisinde ani yükselişler yapmasının sonraki süreçte düşüşler getirmesi bekleniyor. 2027 yılında eğer yeni teknolojiler hayatımıza girmez ise NPXS’nin en iyi ihtimalle 7 USDT seviyelerinde hareket etmesi bekleniyor.

NPXS Coin Geleceği 2028

Kısa süreli bir düşüş ivmesinden sonra birçok kripto paranın 2030 senesine hazırlandığını söyleyebiliriz. Çünkü 2030 senesi tıpkı 2025 senesinde olduğu gibi yatırımcıların satım için beklediği tarihlerden biri. Bu yıl içerisinde NPXS Coin’e olan ilgi artabilir ve yeniden 10 USDT civarında işlem görebilir.

NPXS Coin Geleceği 2029

Yatırımcıların 2030 senesine yapacakları hazırlığın etkilerini 2029 senesinde de yaşayabiliriz. Bu yıl için beklenen fiyat ortalama 12 USDT civarı.

NPXS Coin Geleceği 2030

2030 yılı birçok kripto para için boğa senesi olarak gösteriliyor. Bu sene içerisinde ortalama 15 USDT seviyelerini görebiliriz.

Bu fiyatlar yalnızca ortalama rakamları belirtmekle birlikte ani bir piyasa hareketliliği, coin yakım işlemi vb. eylemlere bağlı olarak beklenmeyen fiyat tabloları da ortaya çıkabilir.

Bu yazıda verilerin NPXS coin geleceği ile ilgili bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu yazıda yalnızca NPXS Coin ile ilgili beklenen fiyatlar ve geleceği hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Ayrıca belirtmemiz gerekiyor ki yer alan bilgilerin birçoğunu Wallet Investor platformundan aldık. Sağlayıcıların yanlış bilgi vermelerinden kaynaklanacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

NPXS Coin Kimin?

NPXS Coin Zac Cheah ve Pitt Huang ismindeki iki girişimciye aittir.

NPXS Coin Ne Zaman Çıkacak?

NPXS Coin 2018 senesinde piyasalara sürülmüştür.

NPXS'Ye Ne Oldu?

NPXS Coin ilk çıktığı günden bu yana 5 bin kattan fazla değer artışı yaşamıştır.

NPXS Coin Nereden Alınır?

NPXS Coin Binance gibi bu kripto parayı listeleyen borsalardan satın alınabilir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu