BankalarKredi

50.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar Hangileridir?

50.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar listesini sizler için hazırladık. Vadeli hesap kazancı 50.000 TL ile ne kazandırır diye soran ziyaretçilerimiz için bu konuyu araştırdık. 50.000 TL mevduat faiz kazancı 2023 senesi araştırması aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Biriktirmiş olduğunuz paranızı riske sokmadan değerlendirmeyi düşünüyorsanız 50.000 TL faiz avantajını sizler için sunuyoruz. Bankalar, yüksek tutarda birikmiş parası bulunanlar için oldukça avantajlı bir yatırım alternatifidir.

Paranızı e-vadeli hesaplarda değerlendirerek hem güvenli bir şekilde saklayabilir hem de para kazanabilirsiniz. Çağımızda bankalara yatırılan paraların sigortalı olmasından dolayı bir bankanın iflası söz konusu olduğunda paranız size geri ödenmektedir.

50.000 TL’ye en fazla faiz veren bankalar : En Yüksek Faiz Veren Banka

ING BANK E-Vadeli Hesap Faiz Oranları

1 sene süreyle hoş geldin kampanyası neticesinde oldukça yüksek faiz oranları avantajı sunan Ing Bank E-turuncu hesap sayesinde paranızı değerlendirebilirsiniz. Ülkemizde şimdiye dek en yüksek faiz miktarını sunan banka Ing Bank’tır. %13,50’ye varan faiz miktarlarından yararlanabilirsiniz. 50.000 TL 32 günün ardından 50.505 TL olmaktadır. Bu faiz oranından yararlanmak için daha önce turuncu hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer daha önceden Ing turuncu hesabınız mevcutsa %10,50 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap

Ülkemizde son zamanlarda adını oldukça sık duyduğumuz Odeabank ile birikmiş paranızı değerlendirebilirsiniz. E-vadeli mevduat hesabı sayesinde %14,50 faiz imkanı sunmaktadır. Odeabank E-vadeli oksijen hesabında 50.000 TL olan paranızı %14,50  faiz oranıyla değerlendirmeye alabilirsiniz.

50.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar
50.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar

Akbank Direkt İle Vadeli Hesap

Akbank’ın direkt uygulaması ile e-vadeli hesap imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizde an çok kullanılan bankalardan biri olan Akbank’ta direkt serbest hesaba hususi olarak %12,50 faiz imkanı verilmektedir. Fakat hoş geldin faizi olarak %12,50 faiz oranından yararlanmanız 90 günle sınırlıdır. Bu kampanyanın özellikleri yine hesabın ilk açılışına mahsustur.

Denizbank E-vadeli

Denizbank’tan e-vadeli hesap sahibi olarak birikmiş paranızı %12,50 faiz oranıyla değerlendirmeye alabilirsiniz. Denizbank’ın yüksek miktarda faiz oranlarıyla paranızı çoğaltmayı düşünüyorsanız ilk iş olarak Denizbank’ın şubelerini ziyaret ederek yeni bir hesap açtırdıktan sonra internet bankacılığını aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası ( 50.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar ) 

Ülkemizde en çok kullanılan özel bankalardan bir tanesi Garanti Bankası’dır. Özellikle Garanti’den e-vadeli hesap sahibi olarak birikmiş paranızı değerlendirebilirsiniz. Garanti Bankası e-vadeli hesaba hususi olarak %11,80’i bulan faiz oranı imkanı sunulmaktadır. Sizler de bununla birlikte Garanti Bankası’ndan e-vadeli mevduat sahibi olarak paranızı en kısa zamanda değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

TEB E-vadeli Hesap

TEB’in oldukça yüksek faiz oranlarıyla birikmiş paranızı değerlendirmek oldukça basit. %12,25’i bulan faiz oranlarıyla 50.000 TL olan paranızı TEB Bankası’nda değerlendirmeye alabilirsiniz. Böylece TEB’in internet şubesine tıklayarak yeni bir e-vadeli hesap sahibi olabilirsiniz. TEB e-vadeli hesap için destek almak ihtiyacı duyuyorsanız 0850 200 0666 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

50.000 TL ye faiz
50.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar

Ziraat Bankası E-Vadeli Mevduat Hesabı ( 50.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar )

Ülkemizin kamu bankaları içerisinde bulunan Ziraat Bankası oldukça yüksek faiz oranları avantajı sağlamaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası’ndan e-vadeli hesap sahibi olarak %10,25 faiz oranlarından sizler de faydalanabilirsiniz. Fakat bu hesaba sahip olmak için 1000 TL kadar paranızın olması şarttır.

Ayrıca, kredi faizi nasıl hesaplanır adlı yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Akbank E-Mevduat Hesabı

Akbank’tan e-vadeli mevduat sahibi olarak 50.000 TL olan paranızı %11 faiz oranıyla değerlendirmeye alabilirsiniz. Akbank da faizleri yüksek olan bankalardan bir tanesidir.

Finansbank Enpara Faiz Oranları

Finansbank’ın şubesiz bankacılık uygulaması olan enpara da oldukça yüksek faiz imkanı sunan bankalardan bir tanesidir. Özellikle Finansbank’ta %12,25 oranıyla paranızı çoğaltabilirsiniz. 50.000 TL olan birikmiş paranız 32 günün ardından 456 TL kazanç elde etmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz en yüksek faiz veren bankalar listesindeki faiz miktarları her an söz konusu bankalar tarafından değiştirilebilmektedir. Hepkredi, hiçbir tüketicisine yatırım tavsiyesinde bulunmaz. 50.000 TL vadeli hesap getirisi yukarıda yazımızda hesaplanmıştır.

Özellikle herhangi bir bankayla herhangi bir anlaşmamız söz konusu değildir. Böylelikle yazımızın içeriği tamamen bilgilendirme maksatlıdır. Fakat sizler de birikmiş paranızı değerlendirmeyi düşünüyorsanız yukarıda bahsettiğimiz bankaları tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda hesaplanan faiz oranlarından kdv ve diğer vergileri de düşebilmektedirler. Net bir kazanç öğrenmek istiyorsanız söz konusu bankalarla irtibata geçebilirsiniz. 50.000 TL vadeli hesap avantajı parasını mevduat hesaplarında değerlendirmeyi düşünenlere en yüksek faiz veren bankaları sizler için derledik.

E-vadeli hesaplamaları 32 gün için 50.000 TL anapara baz alınarak hesaplanmıştır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu