Aktif Bank Kredi Ödeme Yolları Nelerdir 2021

Aktif Bank kredi ödeme koşulları konusunda en rahat bankalardan birisidir çünkü Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankasıdır. Üstelik AktifBank, yatırım bankacılığını yeniden yorumladığı yenilikçi iş modelleri ve teknoloji yatırımları ile Türkiye’nin en büyük finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren bir bankadır.

Aktif Bank Kredi Ödeme İşlemi Artık Çok Kolay

Türkiye genelinde bulunan 12 şubesi bulunan Aktif Bank, ağırlıklı olarak birebir iletişim sistemini kullanmaktadır. Aktif Bank çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren müşteri deneyimine sahip. Böylelikle Mükemmelliği yakalamak hedefiyle dijital dünyayı çeşitlendirmeye hız kesmeden devam ediyor.

Bu nedenle Aktif Bank kredi ödeme yöntemlerini bu yazımızda sizin için anlatıyoruz.

Aktif Bank dijital dünyanın diğer bir oyuncusu olan Passo mobil uygulaması ile sadece maçlara değil konser, tiyatro ve daha birçok etkinliğe giriş sağlamaktadır. Passo uygulamasını sürekli olarak geliştiren banka, statlarda sağladığı kare kod ile 7/24 para transferi, alışveriş ve anlık kredi gibi imkanlar sunmaktadır.

Üstelik müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas olan banka bu konuda şu unsurları belirtmektedir. Ayrıca bu sayfamızdan Aktifbank telefon numarası güncelleme işlemi yapabilirsiniz.

Aktif Bank kredi ödeme
Aktif Bank kredi ödeme, nasıl ödenir

Aktif Bank olarak yenilikçi ve fayda sağlayan çözümler ile toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına yönelik finansal servislere en kolay şekilde erişim sağlanmaktadır. Gerçek başarı ancak iç ve dış müşterilerin memnuniyeti ile sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında şikâyet ve öneriler oldukça dikkatli olarak incelenmekte ve kalıcı süreli çözümler uygulanmaktadır.

Sürekli iyileştirme, şikâyetlerin sonuçlandırılması ve bilgi verilmesi, şikayetlerin kaydedilmesi ve takibi, şikayetlerin değerlendirilmesi, şikayetlerin iletilmesi gibi başlıklar altında şirket yönetimini oldukça prensipli ve müşteri odaklı sağlamaktadır.

Aktif Bank Kredi Ödeme Hakkında Her Şey!

Kullanıcılar arasında kredi ile ilgili soruları bulunanlar için detaylı bir şekilde krediye dair her şey aşağıda detaylı bir biçimde yazmaktadır.

 • Nakit ihtiyacı anında N Kolay kredi sunulmaktadır.
 • N Kolay kredi cep telefonundan alınabilmektedir. Bunun için kısa mesaj kısmından Türkiye Cumhuriyeti vatandaş numarasını yazıp 3050 göndermeniz yeterli olmaktadır.
 • Başvuru bilgilerinin iletildiği N Kolay işlem merkezinden para nakit olarak hemen alınabilmektedir.
 • Aktif Bank şubesini kullanarak para ücretsiz bir şekilde transfer edilebilmektedir.
 • N Kolay kartı ile istenilen yerden alışveriş yapabilir veya ATM üzerinden para çekilebilmektedir.
 • N Kolay kredi taksiti ödeme Aktif Bank şubesi üzerinden yapılabilmektedir. Aynı zamanda PTT şubeleri, Pttmatik kullanılarak ücretsiz bir şekilde taksit tutarı ödenebilmektedir.
 • Vakıfbank ATM kullanarak ödemede ise belirtilen şu adımlar izlenmektedir. Kartsız işlemler menüsüne girilmektedir. Aktif Bank işlemleri seçilmektedir. Ekranda istenen bilgiler doldurulmaktadır. Hesaba ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaş numarasını girmektedir. Ekranda bulunan bilgiler kontrol edilerek işlem ücreti onaylandıktan sonra taksit tutarı yatırılmaktadır.
 • Pttmatik ücretsiz ödemede kullanarak ödemede ise belirtilen şu adımlar izlenmektedir.
 • Anlaşmalı banka işlemleri menüsüne girilmektedir. Aktif Bank işlemleri seçilmektedir. Hesaba nakit yatırma butonuna basılmaktadır.
 • İstenilen bilgileri ve cep telefonu numarası girilmektedir.
 • Açıklama seçilerek işlem onaylandıktan sonra taksit tutarı yatırılmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz : Turkcell Mobil ödeme kapatma

Aktif Bank kredi ödeme
N Kolay kredi ödeme

N Kolay Krediler Nedir? N Kolay Kredi Nasıl Ödenir

Aktif Bank N Kolay krediler sayesinde birçok fırsattan yararlanabilmektedir. Bunlar başlıca taksitli kredisi, internetten anında kredi, SMS ile kredi, kolay paketler, kredili destek hesabı, N Kolay taşıt kredisi olarak belirtilmektedir. Bu kredi paketleri sayesinde acil ve bireysel kullanım amaçlı destek kredilerinden yararlanılabilmektedir.

Taksit, vade ve faiz oranları seçilen pakete göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerine birebir hizmet sunan Aktif Bank, müşterisi için kişiye özel paketler hazırlayabilmektedir. Bu sayede kredi kullanıcıları kendi Aktif Bank kredi ödeme planı, taksit tutarı, vade süresi gibi limitleri oldukça önemli ve dikkatli hazırlaması gerekmekte olup banka rehberliğinde ilerlenmesi önerilmektedir.

Aktif Bank kredileri hakkında detaylı bilgi alabilmek için çeşitli iletişim kaynaklarından ulaşım sağlayarak tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle müşteri hizmetleri gibi kaynaklardan kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Vakıfbank İnternet Alışverişi Açma

Vakıfbank İnternet Alışverişi Açma Nasıl Yapılır? İşte Anlatım

Vakıfbank İnternet Alışverişi Açma Vakıfbank kartı ile internet üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler eğer kart …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.