BankalarKredi

Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar

Yeni yıla girmemizle birlikte yeni yıl kredisi veren bankalar kampanyalarını yayınlamaya başladılar. En avantajlı faiz oranlarıyla yeni yıl kredisi 2023 rakamları için bankaları araştırdık.

2023’e girmemizin ardından bankalar yeni yıl kredisi 2023 başlığı altında kampanyalarını yayınlamaya başladılar. En avantajlı faiz oranları ve geri ödeme koşullarıyla kampanyaları teker teker yayınlamaya başladılar.

Bankaların internet adresleri reklamlar aracılığıyla kampanyalardan faydalanabilmeniz için yazımızı okumalısınız. Bankalar yeni sene ile birlikte yeni müşteriler arıyorlar. Bu maksatla ve mevcut olan müşterilerine kredi imkanları sağlayarak kar etmek için yarış haline girdiler.

İşte yeni yıla özel kredi teklifleri ve kampanyaları;

Yılbaşı Kredisi 2023 Senesinde Nasıl Veriliyor?

Garanti Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Akbank, Finansbank, TEB gibi bankalar özel olarak kredi kampanyaları başlattılar. Söz konusu kredilerden faydalanarak avantajlı faiz oranlarıyla kredi çekmiş olursunuz.

48 ayı bulan vade imkanlarıyla ödemelerinizi uzun zamana yayarak çok daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Böylece bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Bizler de yazımızın devamında yeni yıl kredisi imkanı sunan bankaları paylaştık.

Aynı zamanda bu kredilerden faydalanabilmeniz için kredi sicilinizin ve kredi notunuzun iyi düzeyde olması şarttır. Ayrıca, tatil kredisi veren bankalar listesini de ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz. Tatil sizin de hakkınız 🙂

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi

Bütün ihtiyaçlarınız için 48 ayı bulan vade imkanlarıyla birlikte, en avantajlı faiz oranları ve ödeme koşullarıyla, özel sektör çalışanı, kamu çalışanı ve emekliler söz konusu krediden faydalanabilir.

Bu krediye başvuruda bulunabilmek için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir, internetten ya da sms üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca sms ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler, aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, TC kimlik numarası, aylık net gelirinizi belirtip 5724’e sms gönderin. Aylık net gelirinize göre 90.000 TL’ye varan kredilerden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi

%1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla beraber kredinizi Garanti Bankası’ndan çekmeyi mi düşünüyorsunuz?

Garanti Bankası da yeni yıl kredisi kampanyası başlatan bankalardan bir tanesidir. Söz konusu kampanyayı 75.000 TL’ye kadar 48 ayı bulan vade imkanlarıyla alabilmeniz mümkündür. Garanti Cep veya Garanti İnternet ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olan sayfada kredi başvurusunda bulunmadan evvel kredi şartlarını ve faiz oranlarını araştırabilir ve kredi hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda online bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar
Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar

Denizbank Yılbaşı Kredisi

Denizbank’ın yeni seneye özel olarak başlattığı kampanyayı sizler için araştırdık. Denizbank yeni yıl kredisi 2023 adı altında başlattığı kampanya neticesinde %0,99’dan başlayan en avantajlı faiz oranlarıyla öbür kampanyalardan çok daha fazla dikkatleri üzerine toplamıştır.

Fakat vade sayısına göre değişiklik gösterebilen faiz oranının olduğunu da söyleyelim.

Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar Başvuruları

Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar 2023 senesi bilgilerini sizler için araştırdık. Yeni seneye özel kredi; Ziraat Bankası, QNB, Akbank, İş Bankası, Finansbank, A Bank, TEB, Garanti Bankası ve diğer tüm bankalar sunmaktadırlar.

En düşük faiz oranı ile yeni yıl kredisi 2023 senesinde hangi bankadadır sorusunu soran kişiler yazımızda yer verdiğimiz bilgileri inceleyebilirler. Sizler de bu krediler arasından sizlere en uygun olanını seçip en kısa sürede bankaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru yolları arasında mobil bankacılık, internet şubeciliği ve banka şubeleri yer almaktadır. Aynı zamanda bazı bankalar atm aracılığı ile de yapılan başvuruları kabul etmektedir. Bunların yanı sıra telefonlarınızdan sms yollayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yeni yıl kredisi almaya karar verdim ve bu makaleye rastladım. Gerçekten tüm yazıları okudum ve yebi yıl kredisi alacağım. Krediler sayesinde ayakta duruyoruz. Çoğu banka da yeni yıl kredisi veriyor. Gerçekten harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu