Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu 2021 Nasıl Yapılır?

Anadolubank Kredi Kartı başvurusu yapmayı düşünen kimseler için bu başvuruların 2021 yılında hangi koşullarda yapıldığını inceledik. Anadolubank’tan kredi kartı başvurusu 2021 aşamalarına aşağıdaki yazımızda yer verdik.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank’a kredi kartı başvurusu yapmayı düşünen kimseler için bu başvurunun aşamalarını derlemeyi gerekli gördük. Öncelikle Anadolubank hakkında küçük bir bilgi verelim. Ülkemizde sürekli olarak değişen ve gelişen bankalardan bir tanesidir. 1961 senesinde İstanbul’da Türk Ekspres A.Ş. ve Buğday Bankası ortaklığı ile kurulmuştur.

Genel olarak büyükşehirlerde şubeleri bulunan Anadolubank, markalaşma sürecini çok fazla sağlayamamıştır. Anadolubank başta tarım alanında olmak üzere müşterilerine kredi kartı ve kredi olanakları ile hizmet sunmaktadır. Kartın limitine göre farklılık gösteren yıllık aidatlı kredi kartlarının yanında, aynı zamanda aidatsız kredi kartı olanağı da sunmaktadır. Anadolubank kredi kartı Wordcard çatısı altında hizmet sağlamaktadır.

Anadolubank Kredi Kartı: Anadolubank Wordcard

Anadolubank Wordcard, Anadolubank’ın tüketicilerine sağladığı bir karttır ve başta tarımsal ve çiftçilik alanlarındaki ürünlerin alınmasına dair oldukça avantajlı kampanyalar sunar. Anadolubank kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz kanalları:

 • Mobil bankacılık
 • Telefonla başvuru
 • Sms ile başvuru
 • İnternet sitesinden başvuru
 • Anadolubank telefonla başvuru
 • Atm’den başvuru
 • Banka şubelerinden başvuru

Anadolubank Telefon İle Kredi Kartı Başvuru

Anadolubank yalnızca şubeden kart başvurusu kabul etmektedir. Bu nedenle başvuru sadece telefonla yapılamamaktadır. Bu nedenle 0850 222 22 50 numarasından müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek size en yakın merkezi öğrenebilirsiniz.

Anadolubank Sms İle Kredi Kartı Başvuru

Anadolubank sms ile başvuru kabul etmemektedir. Anadolubank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız doğrudan şubeye giderek kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Anadolubank İnternet Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank internet üzerinden de kredi kartı başvuru yapılamamaktadır. Bu konuda teknolojik gelişmeleri kullanmayı düşünmeyen bu banka, tüketicilerini en yakın banka şubelerine beklemektedir. Fakat internet adresi aracılığıyla sorgulama yapıp size en yakın şubeyi öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Anadolubank kimin, sahibinin ve hissedarların isimleri nelerdir?

 

 

Anadolubank Mobil Bankacılık İle Başvuru

Anadolubank teknolojik gelişmeleri kullanmadığı için herhangi bir mobil uygulaması söz konusu değildir. Dönemimizde şubesiz bankacılık çok gelişmiş olsa da Anadolubank’ın teknolojik gelişmeleri kullanmaması oldukça üzücü bir durumdur. Dileriz ki Anadolubank en yakın süreçte teknolojinin gelişmelerinden faydalanıp tüketicilerine hizmet sunmaya başlayabilir.

Anadolubank Şubelerinden  Başvuru Yapmak

Eğer Anadolubank’tan kredi kartı temin etmek gibi bir düşünceniz mevcutsa, yalnızca büyükşehirlerde bulunan şubelerine uğrayarak kart başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Şube sayısı sınırlı olan bu banka Wordcard aracılığıyla bütün işyerlerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerden yapmış olduğunuz başvurularınızda maaş durumunuz göz önünde bulundurularak bir tane de kefil istenebilir.

Anadolubank ATM Başvuru

Anadolubank Atm aracılığıyla da kredi kartı başvurusu kabul etmemektedir.

Anadolubank Wordcard Kredi Kartı Özellikleri;

Türkiye’de yaklaşık 200bin civarında wordcarda üy3e işyerlerinden indirimli ve avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Mastercard – Visa kullanan işyerlerinden de alışveriş yapılabilmektedir. 3 türlü sınıflandırma yapılır.

 • Anadolubank Wordcard Classic ( yıllık) 60 TL kart ücreti alınır. 1500 TL kart limiti söz konusudur.
 • Anadolubank Wordcard Gold ( yıllık) 75 TL kart ücreti alınır. 3500 TL limiti söz konusudur.
 • Anadolubank Wordcard Platinum (yıllık) 85 TL kart ücreti alınır. 3500 TL kart limiti söz konusudur.

Yukarıda belirttiğimiz bilgiler sürekli olarak değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda gelir durumunuz ve kredi puanınıza göre de daha düşük ya da daha yüksek rakamlarla kredi kartı alabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı başvurusu yapmayı düşünen kişiler direkt olarak bu bankanın şubelerinden başvurularını gerçekleştirmek zorundadırlar.

Anadolubank’a kredi kart başvurusu yaptığınızda eğer siciliniz ile ilgili bir probleminiz yoksa onay alma ihtimaliniz yüksektir. Bu konudaki deneyimlerini aşağıdaki yorum bölümünde belirtebilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Garanti Elma Hesabı

Garanti Elma Hesabı Nedir, Özellikleri ve Kullanımı 2021

Garanti Elma hesabı, ödeme işlemleri gerçekleştirilirken vadesiz Türk lirası hesabında bulunan bakiyeyi artırabilir. Limit dâhilinde …

1 Yorum

 1. anadolubank kredi kartı başvurusu yaptım cevap bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.