Bim Fiyat Listesi

Bim Mantı Fiyatı

Ülke genelindeki marketlerde Bim mantı fiyatı ne kadar oldu? Bir mantı bağımlısı olarak fiyat artışları hiç bana göre değil 🙂 şimdiden söylemiş olayım. Nedense bu yazıları hep acıktığım zaman diliminde yazıyorum. Benim gibi yoğun iş temposu olan ve pratik yemek tarifleri arayanlar için tam bir ilaç.

Bim’de satılan Ekmecik marka mantığının üreticisi Başak Gıda’dır. Bu muazzam lezzeti bizimle buluşturdukları için buradan kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Aynı zamanda kendilerinin çok sayıda ekmek ürünü de mevcut. Ekmecik mantılarını soğuk reyonlarda bulabilirsiniz. Fakat bir sır vereyim; Ekmecik Bim mantı fiyatı bedavadan biraz pahalı 🙂

bim mantı fiyatı ve dondurulmuş paketler
bim mantı fiyatı ve dondurulmuş paketler

Bim Mantı Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Günümüzde küçük büyük herkes yoğun iş temposuna ayak uydurduğu için eve geldiklerinde pratik yemekler yapma derdinde. Özellikle ev kadınları için resmen bir kurtarıcı niteliğinde olan Bim mantısını nasıl anlatsak, az kalır. Mantı yemeği her ne kadar evde yapılabiliyor olsa da, çok zahmetli…

Ama Bim mantı öyle mi? Zaten pişirme tarifi ambalajın üzerinde yazıyor. Kaynar suya at, karıştırıp 10 dakika bekle ve al sana mis gibi mantı. Artık üzerine dökeceğiniz domates sosunu hazırlamak size kalıyor, o kadarını da yaparız, değil mi? Şahsen sarımsaklı yoğurt olmadan asla tüketmiyoruz. Peki öve öve bitiremediğimiz Bim mantılarının fiyatı ne kadar?

bim mantı fiyatı
bim mantı fiyatı ne kadar

Bim mantı fiyatı 2023 yılında kalitesine göre çok uygun diyebiliriz. Bu fiyata dışarıda bir mekana oturup mantı siparişi verseniz, neredeyse 8 kat daha fazlasını ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bim marketler Türkiye’nin dört bir yanında olduğundan dolayı bu mantılara ulaşmak oldukça kolay. Öte yandan, iç malzemelerinden asla kaçmamış ve cimri davranmamışlar. O yumuşacık hamurunun müptelası olacağınızdan eminim.

ÜRÜNFİYAT
Mutfağım Dana Etli 450 Gr₺4,95
Ekmecik 500 Gr₺5,55

Bununla birlikte sizlere diğer zincir marketlerdeki mantı fiyatları ile ilgili liste yayınlayalım. Böylece siz karşılaştırma yaptıktan sonra daha sağlıklı karar verebileceksiniz.

ÜRÜNFİYAT
Şok Kaşıkla Kayseri Mantısı₺4,65
A101 Kayseri Mantı – 500 Gram₺6,55
A101 Bendo Çorum Mantısı – 400 Gram₺6,85
A101 Bendo Mantı – 350 Gram₺15,95
Şok Piyale Fırınlanmış Mantı – 500 Gram₺15,95
Beşler Bohça Mantı – 350 Gram₺11,85

 

Ayrıca, bu sayfadan Bim tereyağı fiyatı ile ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aynı zamanda, mantının üretiminde kullandığımız Efsane marka Bim un fiyatı ile ilgili tüm detaylar linkteki sayfamızda.

Netice olarak, alışveriş listenize mutlaka eklemeniz gereken bir ürün olduğundan bahsedebiliriz. Eğer sizin de bu konuda görüş ve önerileriniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 4 Anlık Puan: 2.5]

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu