Bim Fiyat Listesi

Bim Pirinç Fiyatı

Bim pirinç fiyatı bugün ki yazımızın ana konusu oluyor. Bim marketlerinde satışı yapılan pirinçler, hem kalitesi hem de uygun fiyatı ile müşterilerin her zaman beğenisini çekiyor. Tüketiciler, pirinç ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle Bim marketlerini tercih ediyor. Peki, Bim pirinç fiyatı ne kadar? Tüketicilere sunulan seçenekler neler?

Bilindiği gibi pirinç günümüzde en önemli besin kaynaklarından birisidir. Nohut, bulgur, mercimek ve makarna gibi en fazla tüketilen gıdalar arasında yer alır. Uygun fiyatlı olması, doyuruculuğu ve farklı yemeklerde kullanılabilmesi en önemli tercih nedenidir. Bu noktada tüketiciler, Bim in kendi üretimi olan Efsane markasını tercih ediyor. Bu markanın 1 kg ve 2.5 kg olan seçenekleri vardır. Tüketilecek miktara göre bunlardan uygun olan satın alınır.

Bim Efsane Pirinç, Her Zaman Tercih Sebebi!

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birisi olan Bim, pilavlık pirinçten baldo pirince varıncaya kadar farklı seçenekler sunar. Yukarıda da ifade edildiği gibi kendi markası ile üretim yapması ve bunları da direkt olarak tüketicilere ulaştırması, Bim pirinç fiyatı seviyesinin son derece uygun olmasını sağlar.

Herhangi bir markaya ait farklı marketlerde satışı yapılan pirinçlere göre Efsane pirincin daha uygun fiyata satıldığı söylenebilir. Hatta bazı seçeneklere göre Bim pirinç fiyatları yaklaşık olarak %20’ye kadar daha ucuz olarak karşımıza çıkıyor.

Bim zincir marketlerinde birçok üründe olduğu gibi pirinçte de seçenekler vardır. Efsane baldo pirinç ve Efsane pilavlık pirinç sunulan seçeneklerin başlıca olanlarıdır. Pirinçlerin türleri değiştikçe fiyatları da farklılaşmaktadır. Tüketiciler, kullanacakları pirince göre farklı seviyelerde ödemeler yapar.

Bim pirinç fiyatı
Bim pirinç fiyatı

İlginizi çekebilir: A101 pirinç fiyatı ve çeşitleri nelerdir?

Bim Pirinç Faydaları Nelerdir?

Her ne kadar Bim pirinç fiyatları merak ediliyor olsa da, öncelikle bu özel besinin faydalarından bahsetmek gerekiyor. Başta pilav olmak üzere birçok yemekte kullanılabilen pirinç, insan sağlığı için oldukça yararlıdır. Özellikle kolesterole neden olmaması, gönül rahatlığı ile tüketilmesini sağlar.

Bim baldo pirinç ile yapılan pilavlar oldukça hafif olur. Pirincin içerisinde insan sağlığı için zararlı hiçbir madde yoktur. Buna karşın besleyiciliği oldukça yüksektir. Bim Efsane baldo pirinç ile en güzel yemekleri yapabilir ve gönlünüz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Efsane pirincin bir diğer önemli faydası, kan basıncının düzenlenmesine destek olmasıdır. İçerisinde düşük oranda sodyum bulunması, tansiyon hastalarını olumlu etkilemesine neden olur. Zaten Efsane Bim baldo pirinç fiyatı da sağlık açısından yararlarından dolayı daha fazla merak edilmekte.

Düzenli olarak Bim Efsane pirinç tüketerek kansere karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Lif bakımından zengin olması, serbest radikalleri temizleyen antioksidanlarla hareket eden bileşikleri içerisinde bulundurması, bu işlevinin temel nedenidir. Aynı zamanda, Bim makarna fiyatları için linkteki sayfamıza göz atabilirsiniz.

Burada bahsedilenlerin haricinde de pirincin birçok faydası vardır. Aşırıya kaçmadan düzenli olarak tüketilmesinin, insan sağlığı için birçok yararının olduğu uzmanlarca dile getirilir.

Bim marketlerdeki Efsane Pirinç fiyatı
Bim marketlerdeki Efsane Pirinç fiyatı

Bim Pirinç Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar?

Bim pirinç fiyatı, insanlar tarafından günümüzde merak edilen konulardan birisi haline gelmiştir. Son dönemlerde fiyatlarda yaşanan sık dalgalanmalar, insanları bu yönde bir araştırma yapmaya itmiştir. Artık markette kötü bir sürpriz yaşamak istemeyenler ve en uygun fiyata pirinç almak isteyenler, internet üzerinden sık sık fiyat araştırması yapmaktadır. Peki, Bim’de pirinç ne kadar?

Bim pirinç fiyatları hakkında bilgi vermeden önce sitemizde yer alan rakamların güncel fiyatlar olduğunu belirtmek isteriz. Buna karşın fiyatlarda yaşanan dalgalanmalara bağlı olarak fiyatların değişebileceğini de unutmayın. Bim pirinç fiyat 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

Ürün AçıklamasıFiyatı
Efsane Baldo pirinç 1 Kg fiyatı₺25,90
Efsane Osmancık pirinç 1 Kg fiyatı₺24,90
Efsane pilavlık pirinç 1 Kg fiyatı₺23,00
Efsane Yasemin pirinç 1 Kg fiyatı₺25,50
Efsane baldo pirinç 2.5 Kg fiyatı₺30,50

Bim zincir marketlerinde pirinç fiyatları bu şekildedir. Güncel fiyatlar için sitemizi takip etmeye devam edin.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu