Bim Sıvı Sabun Fiyatı 2021, Eyüp Sabri Tuncer

Günümüzde Covid19 sebebiyle temizliğimize ekstra dikkat etmemiz gerektiğinden Bim sıvı sabun fiyatı listesi hazırladık. Maske, mesafe, temizlik sloganı ile günlük hayatımızı sürdürüyoruz. Bu düzene ayak uydurabilmek adına sıvı sabunlar çok büyük rol oynuyorlar. Fakat alırken kalitesine ve fiyatına dikkat etmemiz gerekiyor. Kalitesiz bir sıvı sabun, sık kullanımda ellerde tahrişe yol açabilir. Hatta deride çeşitli hastalıklara bile yol açtığı haberlerini sıklıkla duyuyoruz. İşte Bim marketler uygun fiyatlı ve kaliteli sıvı sabun satışı yaparak bu sorunu ortadan kaldırdı.

Hangi sabunu kullanmalıyım diye sorarsanız, cevap net: katı sabun. Fakat toplu kullanım alanlarında sıvı sabun kullanmak çok daha sağlıklıdır. Benzin istasyonları, AVM’ler, kafeler ve restoranlarda sıvı sabun kullanmalıyız. Bim’den satın alabileceğiniz savun sabunlar aradığınız kaliteye sahiptir. Hepsi Sağlık Bakanlığı izinleri ve imalat için gerekli sertifikaları almıştır.

Bim Sıvı Sabun Fiyatı 2021

Türki genelindeki Bim marketlerdeki kişisel bakım ürünlerinden birisi de sıvı sabundur. Genelde 0,75 Kg ve 2,5 Kg’lık bidonlar halinde satılıyor. Alışveriş listesi hazırlamak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden en kısa zamanda diğer ucuzluk marketlerdeki sıvı sabun fiyatlarını hazırlayacağız. Peki, Bim sıvı sabun fiyatları 2021 ne kadar?

Bim Işıl Sıvı Sabun
Ürün Gramaj Fiyat
Bim Işıl Sıvı Sabun 0,75 Kg ₺4,99
Bim Işıl Sıvı Sabun 2,5 Kg ₺12,99
Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Sıvı Sabun ₺0,75 ₺14,55

İlginizi çekebilir: A101 sıvı sabun fiyatı listesi, Saloon A101 sıvı sabun ürünleri

Ayrıca, Bim’deki diğer kişisel bakım eşyalarını da inceleyebilirsiniz. Onları Bim saç boyası, Bim şampuan, Bim ıslak mendil, Bim eldiven olarak sıralayabiliriz.

Bim’deki sıvı sabunların çeşitliliği gayet iyi seviyededir. Örnek olarak geçen hafta Eyüp Sabri Tuncer Bim sıvı sabun fiyatını inceledik ve satın aldık. Eve gelip kapağı açtığımızda o muhteşem zeytinyağı kokusu evimize yayıldı. Bence koku çok önemli, mis gibi 🙂 Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar geçen hafta güncellendi. Bilgimiz dışında olan ani fiyat değişiklikleri yaşanabilir. Bu durumda aşağıdaki yorum kısmından bizi bilgilendirebilirsiniz. Ya senin favori sıvı sabunun hangisi?

Hakkında Gizem Uluğ

Ona göre finans uzmanı, buna göre borsacı, şuna göre eksperim. Onlara göre marketlerin nabzı, bunlara göre fiyatlara fısıldayan kadın, şunlara göre yatırım danışmanı. Bana sorarsan, ev hanımı :)

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.