Bim Fiyat Listesi

Bim TV Fiyatları

Ucuz televizyon alacaksanız eğer Bim TV fiyatları kategorisine bakmadan sakın almayın. Bim TV fiyatlar 2023 yılında yine adından sıkça söz ettiriyor. Gelin hep birlikte Bim market tv fiyatlarını inceleyelim.

Bim TV Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Yükseldi?

Teknolojik gelişmelerle beraber ev eşyalarına olan ihtiyaçlarda bir o kadar artış gösterdi. Bu ev eşyaları içerisinde en büyük ilgi de televizyonlara gösteriliyor.

Televizyonların bu denli çok satılması nedeniyle pek çok mağaza ve market televizyon satışına başlamıştır. Ancak televizyon satışında en büyük paya sahip marketlerden biri de Bim mağazalarıdır. Aktüel olarak Bim mağazasında satılan televizyonlara pek çok müşteri ilgi gösteriyor.

Normal şartlarda Bim televizyon gibi büyük ev aletlerini mağazalarında satmamakta. Ancak haftanın belirli günlerinde Bim aktüel ürünleri sergilediği reyonlarda çeşitli markaların televizyonlarını satışa sunuyor. Ürünler kimi zaman satılmadığı için hemen hemen her hafta Bim marketlerde televizyon satışı olmakta.

Bim Tv Fiyatları
Bim Tv Fiyatları

İlginizi çekebilir: A101 TV fiyatları ne kadar oldu?

Bim Televizyon Fiyatları 2023 Listesi

Bim market içerisinde satılan belirli bir televizyon markası bulunmamakta. Bu nedenle Bim tv fiyatları hakkında kesin bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Ancak 2023 kataloğunda yer alan ev aletleri arasındaki televizyonların fiyatları ile bir fiyat aralığı belirlenebilir.

İşte Bim mağazasında aktüel ürün kategorisinde en çok satılan televizyonların fiyatları; Yukarıda belirtilen Bim tv fiyatlar 2023 senesinde satışa sunulan televizyonların fiyatlarıdır.

Sizin televizyon satın alacağınız dönemde bu fiyatlar daha uygun olabileceği gibi daha pahalı da olabilir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki Bim market tv fiyatları çoğu zaman değişmemekte.

Bim Tv Fiyatları 2023
Marka ve ÖzellikFiyat
Dijitsu 43 İnç HD Uydu Alıcılı Led Tv₺3.890,00
Dijitsu 40 İnç HD Uydu Alıcılı Smart TV₺6.199,00

Bim’de Hangi Marka Televizyonlar Satılıyor

Bim mağazalarında satışa sunulan televizyonların belirli bir markası bulunmuyor. Ancak Bim aktüel günleri televizyon kampanyası yapıldığında Bim Dijitsu marka televizyonlar çok daha fazla satışa sunuluyor.

Bununla birlikte Hi Level, Toshiba, Sony ve JVC gibi en iyi markalar arasında yer alan televizyon markaları da satışa sunuluyor. Güncel televizyon markalarına göz atmak isterseniz Bim markasının Haziran 2023 senesinde yayınladığı kataloglara bakabilirsiniz.

Bim’de Satılan Televizyonların Özellikleri

Bim mağazasından televizyon almak isteyen müşteriler fiyatların uygun olması nedeniyle televizyonların özelliğinin yeterince iyi olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmak istiyor.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Bim her zaman müşteri memnuniyetine özen gösteren bir firma. Bu nedenle televizyon fiyatları her ne kadar uygun olsa da en yeni nesil teknolojik gelişimlere uyum göstermekte.

Bim mağazasında satışa sunulan televizyonların ortak özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Dahili uydu alıcısı
  • İnternet bağlantısı
  • Appstore
  • Led ekran
  • Full Hd görüntü kalitesi
  • Usb
  • A sınıfı enerji tüketimi
  • Hdmi girişi gibi her televizyonda olması gereken özellikler Bim mağazasında satılan televizyonlarda bulunmakta.

Bim’de Satılan Televizyonlar Kaliteli Mi?

Müşteriler bu markette satılan televizyonların uygun fiyatlı olmasından dolayı kalitesiz ürünler ile karşılaşmaktan endişe duyuyor. Ancak Bim mağazasının misyonu buna engeldir.

Çünkü Bim markası her zaman müşteri memnuniyetini gözeten bir marka olmuştur.

Bu noktada müşterileri için kaliteli ürün sağlama özen gösteren Bim mağazasından televizyon almak isteyenlerin endişe duymasına gerek yoktur.

Ayrıca ilerleyen süreçlerde garanti kapsamında herhangi bir problem ortaya çıksa dahi Bim garantisiyle bu ürünlerin bakım ve onarımı, hatta yenilenmesi sağlanabiliyor.

Bim TV Modeli
Bim TV Modeli ve Güncel Fiyatları

Bim’de Satılan Televizyonlarda Garanti Süreci Nasıl İşliyor?

Bim mağazasından satın alınan bir televizyonun garantisi ile başka mağazada satılan bir televizyonun arasında garanti farkı bulunmamakta. Ancak Bim güvencesiyle buradan alınan televizyonlarda garanti süreci daha kolay işlemekte.

Markadan markaya değişmekle birlikte 2 yıldan başlayan garanti süreçleri ile televizyonlarınızı garanti servisine gönderebilirsiniz. Ancak televizyondaki sorunun garanti kapsamında olmasına ve kullanıcı hatası olmamasına dikkat edilmelidir.

Bim’den Televizyon Aldım Kurulumu Nasıl Yaparım?

Bim mağazasından televizyon alan müşterilerin merak ettiği hususlardan biri de alınan televizyonun kurulumunun nasıl yapıldığıdır. Bim bu noktada yalnızca satıcı konumundadır.

Ancak alınan televizyonun markası bulunduğunuz şehirde hangi teknik servis ile anlaşma yaptıysa oradaki teknik servise kurulum yaptırabilirsiniz. Bu hizmet için satın aldığınız Bim mağazasında çalışan personellerden bilgi alabilirsiniz.

Bim tv ürünleri hem kaliteli hem de piyasa şartlarına bakıldığında epey uygun. Bu yüzden tv alacağınız zaman öncelikle Bim mağazasına gelmenizi tavsiye edebiliriz.

Dönemin şartlarına bakılacak olursa bu devirde 55 inçlik bir televizyona 10.000 lira vermek yerine, Bim’den Dijitsu marka 32 inçlik bir televizyona 1.200 tl vermek çok daha mantıklı. Tercih tabii ki de sizin ancak bütçenizi de düşünmenizde fayda var.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu