Fiyatlar

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları

Kırık TV ekran tamiri fiyatları televizyon markasına ve tamiri yapacak servise göre farklılık gösteriyor. 2023 yılında farklı TV markalarının en güncel kırık ekran fiyatları de değişti. Güncel fiyatları markalara göre sizler için hazırladık. İçeriğimizde Arçelik, Vestel, Philips ve LG gibi büyük markaların TV modelleri için kırık ekran fiyat detaylarını bulabilirsiniz.

Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları Ne Kadar

Kırık TV ekran tamiri fiyatları değişkenlik gösteriyor. TV markalarının çoğunda kırık ekranlar garanti kapsamında değildir. Bu nedenle televizyonun ekranı kırıldığında hala garantisi varsa ve kendi servisine yaptırsanız bile TV kırık ekran tamiri için ücret ödemeniz gerekiyor. 2023 yılında markaların kırık TV ekran tamiri fiyatı ekran inç oranına ve kırılma türüne göre değişiyor.

Kırık TV ekran tamiri fiyatları
Kırık TV ekran tamiri fiyatları

Örneğin iç ekranda kırılma varsa ekran tamiri için panel değişimi yapılır. Bu da televizyonunuzun mevcut fiyatının 3’te 1’i kadardır. Yani 3000 TL’lik bir televizyonun ekranı kırıldığı zaman kırık ekran tamiri fiyatları 1900 TL’den başlayacaktır. Ekran ölçüsü ve kırılma türüne göre güncel fiyatları içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Eğer masraflar çok gelirse, Bim ve A101 marketlerdeki TV fiyatları içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

LED TV Kırık Ekran Tamiri Fiyatları

Televizyon modellerinin özellikleri ve ekran boyutları birbirinden farklıdır. Ekran ölçüleri büyüdükçe LED TV kırık ekran tamiri fiyatı da aynı oranda artacaktır. Bu noktada kırık ekranların TV ekran değişimi fiyatları 2023 yılında şöyle yansıyor;

 • 82 Ekran- 32 İnç. TV Panel Fiyatı: 1100 TL
 • 100 Ekran- 39 İnç. TV Panel Fiyatı: 1450 TL
 • 102 Ekran- 40 İnç. TV Panel Fiyatı: 1560 TL
 • 106 Ekran- 42 İnç. TV Panel Fiyatı: 1650 TL
 • 109 Ekran- 43 İnç. TV Panel Fiyatı: 1750 TL
 • 116 Ekran- 46 İnç. TV Panel Fiyatı: 1850 TL
 • 119- 120 Ekran- 47 İnç. TV Panel Fiyatı: 1950 TL
 • 122 Ekran- 48 İnç. TV Panel Fiyatı: 1990 TL
 • 124 Ekran- 49 İnç. TV Panel Fiyatı: 2100 TL
 • 127 Ekran- 50 İnç. TV Panel Fiyatı: 2200 TL
 • 132 Ekran- 52 İnç TV Panel Fiyatı: 2250 TL
 • 140 Ekran- 55 İnç TV Panel Fiyatı: 2400 TL

Belirtilen bu fiyatlar TV’nin markasına göre de ufak farklılıklar gösterebilir. Örneğin Arçelik TV kırık ekran tamiri fiyatı Vestel TV kırık ekran tamiri fiyatından daha yüksektir. Ayrıca fiyatlar hizmet alacağınız yetkili servislerden özel hizmet veren tamircilere kadar farklılık gösterebilir.  TV ekran değişimi fiyatları için TV markanızın yetkili servisini arayarak da bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Kırık LED TV ekran tamiri fiyatları
Kırık LED TV ekran tamiri fiyatları

Ekranı Kırılan Televizyon Tamir Edilir Mi?

Ekranı kırılan tüm televizyonlar tamir edilebilir. Bunun için direk televizyon markasının yetkili servisinden ya da panel değişimi yapan özel TV tamir firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Kırık Ekran Tamiri Ne Kadar?

2023 yılı ekran değişim fiyatları televizyon markasına, inç büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişiyor. Ancak ortalama ekran değişim fiyatı TV modelleri için en az 1100 TL’den başlıyor. Televizyonun ekranı büyüdükçe ekran fiyatı da artış gösteriyor.

TV Ekranı Kırık TV Ne Kadar Eder?

Ekranı kırılan televizyonlarınızı yaptırmak yerine direk satabilirsiniz. Televizyon paneline ücret ödemek istemiyor ve satmayı düşünüyorsanız en az 50 TL en fazla 500 TL karşılığında satabilirsiniz.

Ekran Koruyucusu Ne İşe Yarıyor?

Yeni nesil televizyon ekran koyucuları TV ekranlarını darbelere karşı koruyor. Televizyon ekranına herhangi bir sert cisim çarptığında ekranın kırılmasını önleme işlevi görüyor. Bunun yanı sıra ekranları toz, aşınmaya ve çizilmelere karşı da büyük oranda korur.

LG Ekran Kırılması Garantiye Girer Mi?

LG ekran kırılması garanti kapsamında değildir. Çünkü TV ekran kırıkları direk kullanıcı hatası olarak değerlendirilir. Bu nedenle garanti kapsamında ekranı kırılan bir LG TV için kırık ekran tamiri ücreti servis tarafından talep edilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 13 Anlık Puan: 3.4]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu