Fiyatlar

Toptan İp Fiyatları

Toptan ip satın almak isteyenler için fiyat, marka ve renk seçenekleri sayfamızda.

Toptan ip seçenekleri oldukça fazladır. Bu noktada perakende ip satışı yapmayı düşünen herkes toptan ip fiyatları konusunda araştırma yapıyor. En kaliteli örgü ipleri, markaları ve toptan fiyatları için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Toptan İp Çeşitlerimiz

Toptan ip seçenekleri oldukça fazladır. Battaniye, lif ya da kazak gibi çeşitli şeyler ötmek için kullanılan iplerin renkleri, modelleri ve kalınlıkları değişiyor. Örülecek ürüne göre değişse de kalite açısından da değiştiğini söylemek gerekiyor. Nako, Yarnart, Ören Bayan, Alize, Himalaya, Kartopu ve Hobitu en kaliteli ipleri sunan markalar olarak yansıyor. Bu markalardan toptan ip alarak perakende satışını yapabilir güzel karla elde edebilirsiniz.

Toptan İp modelleri
Toptan İp modelleri

Toptan İp Fiyatları

Toptan yün ip fiyatları, üretici firmalardan, toptancı ve satıcıya ulaşıncaya dek maliyetlerin artmasıyla değişiyor. Ayrıca ipin türüne göre de değişebiliyor. Örneğin toptan yün ip fiyatları kilo üzerinden ya da tane olarak hesaplanarak satışa sunuluyor. Bu sebeple küçük esnaflarda ufakta olsa kar oranlarını ekleyerek farklı bir fiyatla alıcılara sunarak satış yapmış oluyorlar. Genel olarak 2023 yılında en cazip toptan ip fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Toptan lif ipi-patik ipi fiyatı: 10,5 TL
  • Nako toptan ip fiyatları: 16 TL
  • Yarnart toptan ip fiyatları: 13 TL
  • Ören bayan toptan ip fiyatı: 15 TL
  • Alize toptan ip: 16 TL
  • Kartopu toptan ip fiyatı: 14 TL
  • Himalaya toptan ip fiyatı: 17 TL
  • Patik ipi toptan fiyatı: 12 TL

Sektörde yer alan en öncü ip markaları için sunula fiyatlar listelediğimiz şekilde yansıyor. Ancak yer verdiğimiz fiyatların ufak da olsa değişkenlik göstereceğini bilmelisiniz. Özellikle de hangi örgü türünde kullanılacağına göre değişen ip çeşitlerinin fiyatları da farklılık gösterebilir.

Yün İp Fiyatları

Yün ip fiyatları ne kadar sorusu sıklıkla merak ediliyor. İpliğin doğal ve organik olup olmadığı da fiyatlarını belirliyor. Bu noktada uygun yün ip bulunabilir. Fakat kalite olarak birinci sıralarda olan saf yün fiyatları diğer çeşitlere göre oldukça pahalıdır.  Saf yün ip almak isteyenler için kilo olarak alınması daha hesaplı olacağından tavsiye ediliyor.

İlginizi çekebilir: ucuz lif ipi toptan fiyatları

SSS

Tüylenmeyen Örgü İpi Hangisi?

Tüylenmeyen örgü ipi Nako markası tarafından üretiliyor. Nako pırlanta serisi olarak geçen bu ip hem parlaklığı hem de tüylenmeme özelliği nedeniyle sıkça tercih edilir. Nako pırlanta ipi hem tığ hem de tığ ile kullanmak mümkündür.

Hırka Yapmak İçin Hangi İp Kullanılır?

Hırka yapımında genelde alpaka ip seçenekleri kullanılıyor. Alpaka ip seçenekleri yün havası veren ve aşırı sıcak tutan özelliktedir. Bu nedenle de kazak, süveter, hırka gibi kışlık giysi ürünlerini örmek için en sık tercih edilen iplerdir.

Battaniye Örmek İçin Hangi İp Kullanılır?

Battaniye örmek için Barbante, Soft Cake ve Slim Cotton ip seçenekleri yoğun olarak kullanılıyor. Bu ip seçenekleri hem çevreye duyarlı, doğa dostu hem de yumuşak, dayanıklı ve kaliteli olduğu için tercih ediliyor.

İhraç Fazlası İp Ne Demek?

İhraç fazlası ip ürünleri yurt dışı için üretilen birinci sınıf kalitedeki seçeneklerdir. Ülkemizde yurt dışı ülkelerini için üretilen ancak çeşitli nedenlerden ötürü teslim edilemeyen ya da fazla kalıp iç piyasada satışa sunulan iplere ihraç fazlası denir.

İp Nereden Alınır?

İp çeşitlerini hobi malzemesi satan dükkanlardan kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca tuhafiye dükkanlarında da neredeyse tüm örgü ipi seçenekleri yer alıyor. Online tuhafiye ya da hobi malzemesi sitelerinden toptan ya da perakende ip satın almak mümkündür.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu