Fiyatlar

Ucuz Lif İpi Toptan Fiyatları

Toptan lif ipi satın almak için toptan fiyatları araştırıyorsanız HepKredi tam size göre. Aradığınız tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ucuz lif ipi toptan nereden satın alınır, fiyatları nedir gibi sorular yoğun olarak araştırılıyor. Lif iplerini toptan alıp satmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler için en doğru adrestesiniz. İçeriğimizin devamından hem fiyatları hem de satış noktaları detaylarını bulabilirsiniz.

Ucuz Lif İpi Toptan

Ucuz lif ipi toptan, alımlarda daha karlı olacaktır. En uygun lif ipi genellikle toptan satış yerlerinde bulunuyor. Tuhafiyelerde satışı yapılan ip çeşitlerinde çok fazla seçenek olduğu için fiyat aralıkları ipin çeşidine ve markasına göre değişiyor. Uygun fiyatlı ip çeşitleri ipin gramına, çeşidine göre de değişkenlik gösteriyor. Bu noktada sunulan en güncel 2023 toptan ip fiyatları şöyle yansır;

 • 5 adet GR opal kristal lif ipi toptan fiyatı: 70 TL
 • Aldemir assos klasik lif ipi toptan fiyatı: 15 TL
 • Aldemir lara klasik lif ipi fiyatı: 22 TL
 • Diva simli kristal lif ipi toptan fiyatı: 17,5 TL
 • 5 adet GR kartopu kristal lif ipi fiyatı: 77 TL
 • Naki bonbon kristal lif ipi fiyatı: 80 TL

Çeşitli lif ipi markaları tarafından sunulan en güncel 2023 toptan fiyatlar listede yer verdiğimiz gibi yansır. Ancak bu fiyatlar dönemsel olarak lif ipinin markasına, türüne ve kampanya süreçlerine göre değişkenlik de gösterebilir.

Ucuz lif ipi toptan fiyatları
Ucuz lif ipi toptan fiyatları

Lif İpleri Modelleri

Lif ipleri modelleri için oldukça fazla ürün seçeneği mevcuttur. Bu çeşitlilik ipin gramı, rengi, deseni, markası gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.  Uygun fiyatlı lif ipi modellerine satışı olan tuhafiye ve internet sitelerinde satışları mevcuttur. Her renk, desen ve kalitede ürünlerin satışı markalarına ve kalitelerine göre de belirleniyor. Sektörde satışa sunulan en iyi lif ipi markalarını da sıralamak gerekirse;

 • Nako
 • Yarnart
 • Ören Bayan
 • Alize
 • Himalaya
 • Kartopu
 • Hobitu

Tüm bu markaların toptan satışları mevcuttur. Bu markalar aynı zamanda kalite açısından da sektörde ön plana çıkıyor. Cazip fiyat seçenekleriyle toptan olarak satın alıp perakende olarak karşı satışlar yapabilirsiniz.

Lif İpi Renkleri

Lif ipi renkleri, seçenekleri oldukça fazladır. Genelde tüm renk tonu seçeneklerine toptan satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Ana tonlar, ara tonlar, simli ya da desenli gibi seçenekleri olduğunu da söylemek mümkündür.

Ucuz lif ipi toptan nereden satın alınır ve fiyatları nedir gibi merak edebileceğini tüm soruların yanıtlarına içeriğimizde yer verdik. Güncel bilgiler dışında aklınıza takılan sorular varsa yorum alanında sorularınızı bize iletebilirsiniz. HepKredi olarak yorumlarınızı dikkate alıyor en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

İlginizi çekebilir: toptan bonbon lif ipi

SSS

Lif Örmek İçin Hangi İp Kullanılır?

Lif örmek için kenevir ip seçenekleri kullanılır. Kenevir iplerin dokusu yumuşak olup doğal elyaftan üretildiği için kaliteli lifler örmenizi sağlar. Aynı zamanda oldukça sağlam bir lif örebilmenizi de sağlar.

Lif İpine Ne Denir?

Lif ipine lif ipi denir. Ancak genelde lif ipleri ipekten üretildiği için ipek lif ipi adı da verilir.

Lif Hangi Numara Tığ ile Örülür?

Lif ipleri için 5 numara tığ kullanabilirsiniz. 5 numara tığ ile lif ipini kullanarak ortadan başlayıp kaliteli lif örgüsü yapabilirsiniz.

Bonbon Kristal İple Ne Örülür?

Bonbon marka kristal ip seçenekleriyle lif örebilirsiniz. Bu ip seçeneği %100 akrilik olduğu için battaniye örmeye de oldukça elverişli bir seçenektir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu