Kullanıcı Yorumları

Priligy 30 mg Yorumlar

Erken boşalmayı engelleyen ilacın Priligy 30 mg yorumlar eşliğinde bilgisini sağlayacağız. Erkek cinsel sorunları arasında cinsel istek eksikliği, erektil disfonksiyon (erektil disfonksiyon) ve erken boşalma sayılabilir. Erken boşalma, penis vajinaya girdikten kısa bir süre sonra veya girdiği anda istemsiz olarak boşalmadır. Erken boşalma tedavisinde çeşitli ilaçlar kullanılmaktadır. Priligy erken boşalma sorunu olan erkeklerde bu sorunu ortadan kaldırmak için kullanılan bir ilaçtır. Etken maddesi dapoksetin olan bu ilaç doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Sadece eczanelerde satılmaktadır.

Priligy 30 mg Ne İçin Kullanılır?

Priligy, erkeklerde erken boşalma tedavisinde kullanılan bir ilaç. Erken boşalma yaygın bir sorundur. Erken boşalma, cinsel ilişki sırasında penisin vajinaya (kadın cinsel organı) girmesinden önce veya hemen sonra veya erkeğin istemediği halde penisin vajinaya (kadın cinsel organına) girmesinden hemen sonra meninin yani erkek cinsel organının boşalmasıdır. Bu ilaç, serotonin geri alım inhibitörleri (SSRI) olarak bilinen ilaç sınıfından biridir. Bu ilaç sayesinde Priligy 30 mg yorumlar da gösteriyor ki, boşalma süresini uzatarak boşalmayı kontrol edebilmenizi sağlayacaktır. Böylece erken boşalmanın neden olduğu problemler azaltılmış olur.

İlacın tam olarak etkili olabilmesi için tavsiye edildiği şekilde kullanılması gerekir. Aksi takdirde beklenen etkiyi göremezsiniz. İlaç aç karnına alınmalıdır. Cinsel ilişkiden yaklaşık 45 dakika önce ağızdan iki bardak su ile alınmalıdır. İlacın bu süreden sonra kana karışması gerektiğinden ilişkiden 45 dakika önce alınır. Priligy ilacının kötüye kullanılması baş ağrısı, mide bulantısı, burun tıkanıklığı ve mide ekşimesi gibi yan etkilere yol açabilir.

priligy 30 mg kullanıcı yorumları
priligy 30 mg kullanıcı yorumları

Priligy 30 mg Kullananların Dikkat Etmesi Gerekenler

Farklı formlarda satılan ilacın kullanım dozu kişiden kişiye değişmektedir. Alınacak dozun mutlaka bir doktor tarafından belirlenmesi gerekir. İlacın mevcut olan formları 30 ve 60 mg’dır. Erken boşalma sorununun tedavisinde kullanılan ilacın bazı durumlarda dikkatli kullanılması gerekir. Priligy 30 mg yorumlar ilacı yanlış kullanmanın beklenmeyen sıkıntılara ve yan etkilere yol açabildiğini göstermektedir.

İlacın ilk kullanımında ve sonrasında mutlaka 2 bardak su ile birlikte alınması gerekir. Günde bir taneden fazla içilmemelidir. Aynı etken maddeye sahip başka bir ilaçla alınması yan etkilere sebebiyet verebilir. Aç karna alınmalıdır. İlaç dozunun bir doktor tarafından belirlenmesi gerekir. Cinsel ilişkiden 45 dk önce alınması ilacın doğru zamanda etki göstermesine olanak sağlar.  Ayrıca bu ilacı kadınların kullanması sakıncalıdır.

Priligy 30 mg Yan Etkileri

Doktorun belirttiği talimatta ve dozda kullanılması yan etkilere yol açmaz. Ancak her ilaçta olduğu gibi bu ilacın da bazı yan etkileri mevcuttur. Priligy 30 mg yorumlar bu yan etkilerin az sıklıkla karşılaşıldığını göstermektedir. Geçmeyen yan etkiler için sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır. Olası yan etkiler aşağıdaki gibidir:

 • Baş ağrısı
 • Tükenmişlik hissi
 • Sinirlilik
 • Huzursuzluk veya canlılık durumu
 • Karıncalanma hissi
 • Erektil disfonksiyon
 • Terleme, sıcak basması
 • İshal, gaz veya kabızlık gibi sindirim sorunları
 • Mide ağrısı ve şişkinlik
 • Yorgunluk, uyuşukluk, esneme
 • Burun tıkanıklığı
 • Artan kan basıncı
 • Konsantrasyon zorluğu
 • Cinsel isteğin azalması
 • Kulak çınlaması ve görme bozukluğu
 • Ağız kuruluğu.
priligy 30 mg yorumlar
priligy 30 mg yorumlar

Priligy 30 mg Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumu: Düğüne bir ay kalmıştı ve her gün huzursuzdum. Erken boşalma sorunum yıllardır beni rahatsız etti ve bu sorundan kurtulamadım. Üroloji uzmanına başvurdum. Bana Priligy adında geciktirici bir ilaç verdi. Gerçekten faydalarını gördüm.

Kullanıcı yorumu: Priligy 30 mg eczanelerde satılan cinsel ilişkimi geciktiren en iyi geciktirici ilaçtır. Bu ilacı kullandıktan sonra kendime inanmıyorum ve ne kullandığımı bile bilmiyorum. Oldukça etkili sürekli salınımlı bir ilaç açıklanamaz, onu ancak deneyimleyebilirsiniz.

Kullanıcı yorumu: Eşimde yıllardır erken boşalma sorunu vardı. Geciktirici hap olarak Priligy’i gördüm. Eşim kullandıktan sonra cinsel ilişki süremiz 30 dakika kadar arttı.

Priligy 30 mg Fiyatı

Günümüzdeki zamlar özellikle 3’lü, 6’lı ve 30’lu tablet olarak satılan Priligy’nin eczane fiyatlarının sürekli yükselmesine sebep olmaktadır. Priligy ve muadillerinin güncel fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Priligy 30 mg 3 tablet: 315,38 TL
 • Priligy 30 mg 6 tablet: 523,40 TL
 • Priligy 60 mg 3 tablet: 418,22 TL
 • Priligy 60 mg 6 tablet: 697,96 TL
 • Daporin 60 mg 6 tablet: 697,96 TL
 • Extenda 30 mg 6 tablet: 412,97 TL

Bu ilaçların dozu mutlaka doktor talimatına göre kullanılmalıdır. Daha düşük doz kullanılması etkisini göstermeyebilir. Daha yüksek kullanılması ise yan etkilere sebebiyet verir. Muadillerini tercih etmeden önce doktora ya da eczaneye danışınız. Güçlü bir ilaç olmasından dolayı yanlış kullanıldığı durumlarda birçok sorunu beraberinde getirebilir. Priligy 30 mg yorumlar bu ilacın oldukça etkili olduğunu göstermektedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu