Bim Fiyat Listesi

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Anne ve babalar için bebeklerinin sağlığı çok önemlidir. Bu noktada pek çok aile bebeklerinin sağlığı için başta bebek bezi olmak üzere çeşitli ürünlerin kaliteli olmasına dikkat eder.

Bim bebek ve çocuklar için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok anne ve baba bebeklerinin ihtiyaçlarını bu marketlerde temin etmekte. Bu ürünlerin başında da şüphesiz bebek bezleri yer alıyor. Bim hem kendi bebek bezlerini reyonlarında bulundururken hem de aktüel ürünler ile başka markaların bebek bezlerini satıyor.

Müşteriler bu markalar içerisinden uygun özellikle ve boyutta bebek bezlerini tercih ederek bebeklerinde kullanıyor. Bu yazımızda Bim bebek bezi türleri, markaları ve Bim bebek bezi fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Bim Bebek Bezi Çeşitleri

Anne ve babalar bebekleri için bebek bezi seçerken oldukça dikkat etmekte. Bu nedenle girdikleri marketlerde ürün çeşitliliğinin bol olmasına dikkat ederler. Bu noktada Bim müşterileri için birçok üründe olduğu gibi bebek bezlerinde de oldukça fazla çeşitlilik sağlıyor.

Bim müşterileri için giyilebilir bebek bezlerinden ekstra korumalı türlere kadar birçok bebek bezini temin ediyor. Özellikle yenidoğan bebek bezi ve her yaşa ve bedene uygun çocuk bezi satışı ile birçok anne ve babanın beğenisini toplamakta.

Müşteriler olarak hepimizin en çok önem verdiği hususlardan biri de alışveriş esnasındaki marka çeşitliliğidir. Bu noktada Bim market en iyi seçimlerden biridir diyebiliriz. Birçok ürününde marka çeşitliliğine önem veren Bim bebek bezlerinde de çeşitli markaların ürünlerini satmakta.

Bim market her zaman kendi markası olan Bim Jenny Willy bebek bezi satışı yapmakta. Bununla birlikte farklı büyük markaların bebek bezleri de aktüel ürünler ile birlikte müşterilere sunuluyor.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: A101 bebek bezi fiyatları ne durumda?

Jenny Willy Bim bebek bezi fiyatları
Jenny Willy Bim bebek bezi fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim marketlerde satılan bebek bezleri ile ilgili en çok merak edilen hususlardan biri de bu bezlerin fiyatlarıdır. Özellikle son yıllarda bebek bezlerindeki fiyat artışının bütçeyi sarsması nedeniyle birçok aile kalite ve sağlıklı ancak bir o kadar da uygun fiyatlı bebek bezleri satın almaya özen gösteriyor.

Bu noktada Bim market en iyi seçimlerden biridir diyebiliriz. Birçok ürününde uygun fiyatlı etiketler kullanmaya özen gösteren Bim mağazası her türlü bebek bezinde de uygun fiyatlı etiketler kullanmıştır. Güncel olarak Bim bebek bezi fiyatları bu yıl şu şekildedir;

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2023
Marka ve ÖzellikNoAdetFiyat
Bim Jenny Willy bebek beziYeniDoğan40’lı₺33,80
Bim Jenny Willy bebek bezi260’lı₺56,80
Bim Jenny Willy bebek bezi350’li₺56,40
Bim Jenny Willy bebek bezi444’lü₺56,40
Bim Jenny Willy bebek bezi532’li₺56,40

Bunlar Bim markette her zaman satılan Jenny Willy bebek bezi fiyatlarıdır. Bim marketinden alışveriş yaparken en çok karşılaşılan bebek bezi markası budur. Bim bezini tercih etmek istemeyenler için zaman zaman aktüel ürünler ile markete Cuma günleri gelen bez markalarını tercih edebilirsiniz.

Bebek Bezi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bim’den bebek bezi satın almak isteyen müşterilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de bebekleri için hangi bezlerin uygun olduğudur. Bezler çocukların kilo ve boyuna göre farklı numaralarda olduğu için bebeğe özel olarak bez seçimi yapılmalıdır.

Yenidoğan bebekler için yeni doğan bezleri en uygun bezlerken diğer çocuklar için en uygun bezler şu şekilde hesaplanır;

  • 2-5 kg çocuklar için 1 numara bebek bezi
  • 3-6 kg çocuklar için 2 numara bebek bezi
  • 4-9 kg çocuklar için 3 numara bebek bezi
  • 5-10 kg çocuklar için 4 numara bebek bezi
  • 7-14 kg çocuklar için 5 numara bebek bezi
bim bebek bezi fiyatları
bim bebek bezi fiyatları

Bim Markette Satılan Bezlerin Özellikleri

Bim markette satılan bebek bezleri ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de bu bezlerin özellikleridir. Çocukları için en iyi bezi satın almak isteyen anne ve babalar bu özellikleri göz önünde bulundurarak bez satın alır. Bim markette satılan Bim Jenny Willy bebek bezinin özelleri şu şekildedir;

  • Anti alerjenik özelliği sayesinde bebeklerin cildi için en sağlıklı bezlerdendir
  • Sızdırmaz özelliği sayesinde bebek bezi değiştirme esnasında kolaylık sağlar
  • Vücuda tam olarak oturur ve içeriğin bebek üzerine çıkmasına izin vermez

Bim Bebek Bezi Kullanan Müşterilerin Yorumları

Birçok kişi herhangi bir marketten alışveriş yaparken alacağı ürünü daha önceden kullanan kişilerin yorumlarına dikkat eder. Bu noktada özellikle ilk defa Bim marketten bebek bezi satın alacak kişiler bu bezleri daha önceden kullanan kişilerin yorumlarına dikkat eder. Bim bebek bezi yorumlar şu şekildedir;

Yelda Utku: Uzunca bir süredir 5 numara bezin kullanıcısıyız. Yenidoğan bebeğim için kullanmaya başladığımız Jenny Willy marka bebek bezlerinden oldukça memnun kalmıştık. Size bu ürünleri öneririm ancak bebek bezi satın alırken bebeğinizin kaç kilogram olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.

Doğan Ulu: Bim marketlerden bebek bezi almamızın en önemli sebebi bebek bezi fiyatları 2023 Bim marketlerde oldukça uygun. Bununla birlikte sızdırmaz olması, bebeğimizin vücuduna tam olarak oturması ve herhangi bir alerjik duruma neden olmaması da Bim marketin bebek bezlerini tercih etmemizde etkili oluyor.

Yukarıdaki fiyatlar 3 gün önce tarafımızca hazırlanarak yazıldı ama döviz kurundaki hızlı dalgalanma sebebiyle tüm ürünleri ani zamlar gelebiliyor. Ani fiyat değişimlerinde bizi bilgilendirmek için aşağıdaki yorum bölümünden fikrinizi belirtebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu