A101 Fiyat Listesi

A101 Bebek Bezi Fiyatları

A101 bebek bezi fiyatları piyasa fiyatlarına göre en uygun şekilde satışa çıkıyor. Oldukça pahalı olan çocuk bezleri aile bütçesini de sarsmakta. Ebeveynler bebekleri için en iyi çocuk bezi satın almak isterler. Bu noktada birçok soru ortaya çıkabilir.

Piyasada birçok bebek bezi markası vardır ve bunlar farklı tip ve boyutlarda gelir. Bu açıdan A101 bebek bezi çeşitleri size pek çok seçenek sunar. Ancak hangi bebek bezini, ne zaman, neden ve nasıl seçeceğini bilmek isteyen ebeveynler, bu konuyu araştırırken diğer kullanıcıların bebek bezi hakkında yorumlarını görmeleri önemlidir.

A101 Bebek Bezi Fiyatları 2023

Bebek bezi seçerken kuşkusuz en önemli konu bebek bezinin boyutudur. Bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun bebek bezini seçtikten sonra çeşitli model ve markalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu süreç ebeveynler için zor olabilir çünkü her bebek bezi modeli, bebek bezi malzemesinden emilimine kadar değerlendirilmesi gereken benzersiz özelliklere ve özelliklere sahiptir. Bu açıdan Sleepy bebek bezi ile diğer bebek bezi modelleri birbirinden farklıdır.

A101 bebek bezi çeşitleri ve fiyatları
A101 bebek bezi çeşitleri ve fiyatları

A101 Bebek Bezi Çeşitleri

Bebek bezleri, bebeğinizin yaşına ve kilosuna bağlı olarak farklı boyutlarda gelir. Bebekler için uygun olmayan bebek bezlerine öncelik verilmesi hem bebek hem de ebeveynler için rahatsızlık yaratacak ve kullanım sırasında etkisiz kalacaktır.

Çocuk bezleri, sıkışma ve sızdırma gibi rahatsızlıkları önlemek için bebeğin vücuduna ve ağırlığına uyum sağlar. Ancak bu fonksiyona sahip olmayan bezler de sorunlara neden olur. A101 bebek bezi fiyatları beklediğinizden çok daha uygun ve kalitelidir.

Bebekler şikayetlerini ve endişelerini dile getirmekte özgür olmadıklarından, bebek için hangi bezlerin rahat olduğunu bulmak ve en iyi ürünleri satın almak ebeveynlerin sorumluluğundadır. 2-5 kg ağırlığındaki bebekler, 1 numara, 4-8 kg ağırlığındaki bebekler ise 2 numara bebek bezi almalıdır.

Bu açıdan yeni doğan bebek bezi A101 için 1 numarayı tercih etmelisiniz. 3 numara bebek bezleri, 6 ila 10 kg ağırlığındaki biraz daha büyük bebekler için tasarlanmıştır. 9-14 kg ağırlığında olan bebekler için 4 numarayı; 10 ila 15 kg arasında olan bebekler için ise 5 numaralı olanı kullanmanız gerekir. Bu açıdan A101 Soffio bebek bezi 5 numara çocuğunuz için uygun olabilir.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: Bim bebek bezi fiyatları ne durumda?

A101 Bebek Bezi Markaları Nelerdir?

A101 bebek bezi yorumlar ve inceleme konuları size bebek bezi seçiminde yardımcı olur. Kaliteli ve güvenebileceğiniz bu modeller üreten onlarca üretici ve geniş bir model yelpazesine sahiptir. Tek kullanımlık paketler, pratik bir ürün arayanlar için mükemmeldir.

Bunun için A101 Sleppy bebek bezi modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modeller bütçenize katkıda bulunurken bebeğiniz de sağlığını korur. Bazı modeller hem gündüz hem de gece kullanılabilirken, diğerleri tatilde tercih edilebilir. Bu açıdan mayo bebek bezi A101 tarafından satışa sunulmaktadır.

Balık, deniz kızı, istiridye ve daha fazlasının eğlenceli ve renkli tasarımlarıyla emici mayo tasarımı çocuğunuzun neşesini de arttır. Farklı ağırlık ve boylardaki çocuklar için beden seçenekleri mevcuttur. Ayrıca ürünler kanserojen maddeleri içermez.

Anti alerjik yapısı ile bebeğin cildini sağlık sorunlarından korur. Doğal ve organik malzemelerden üretilen Prima bebek bezleriyle çocuğunuzun cildi nefes almaya devam eder. Çabuk kuruyan emici tasarım, bebeğinizin tahriş olmasını önler. Bunun yanı sıra birden fazla paketin bir arada olduğu bir paket satın almanın daha da fazla avantajı vardır. Böylelikle uygun fiyatları ile A101 Prima bebek bezi fiyatları bütçenizi zorlamaz.

A101 Soffia Bebek Bezi
A101 Soffia Bebek Bezi

A101 Bebek Bezi Kaliteli Mi?

A101 Soffio bebek bezleri ve diğer bebek bezi modelleri çocuğunuz için uygundur. En popüler ve tercih edilen tek kullanımlık bebek bezlerinin günümüz bez bebek bezlerine göre yapılışı genel olarak benzerdir. Kumaşın en önemli özelliği ipin kapatılıp bağlanabilmesidir.

Birçok marka, kumaş üzerinde ‘cırt cırt’ olarak da adlandırılan yapışkan bant kullanır. Bu bantlar açılıp kapatıldığında yapışkanlık gücünü kaybetmez. Bazı bebek bezi döküntüleri, pişikleri önlemek için losyonlar içerir. Bebek losyonu bebeğinizin cildini nemli ve yumuşak tutar.

Ancak çok kokulu veya çok fazla katkı maddesi içeren bebek bezleri bebeğinizin cildini tahriş edebilir. Bazı çocukların da bu maddelere alerjisi olabilir. Bu açıdan bebeğinizin sağlığı için A101 Sleepy bebek bezi modellerine bakabilirsiniz.

A101 Bebek Bezi Fiyatları 2023

A101 bebek bezi ve çocuk bezleri diğer marketlerden biraz daha uygun. Aşağıda yer alan listede A101 bebek bezi fiyatları listesini görebilirsiniz.

A101 Bebek Bezi Fiyatları 2023
ÜrünFiyat
Sleepy Çocuk Bezi Mayo 4-5 Numara 17’Li34,95TL
Sleepy Çocuk Bezi Mayo 3-4 Numara 20’Li34,95TL
Sleepy Çocuk Bezi Mayo 5-6 Numara 14’Lü34,95TL
Soffio Çocuk Bezi Extra Large 7’Li19,75TL
Molfix Bez Junior 92’Li119,95TL
Evy Baby Bebek Bezi Midi 2’Li Paket 68’Li63,40TL
Evy Baby Bebek Bezi Maxı 2’Li Paket 60’Lı63,45TL

A101 Bebek Bezi Nasıl Kullanılır?

A101 Soffio bebek bezi ailelerin sıklıkla tercih ettiği markalardan biridir. Bez değiştirirken öncelikle bebeğinizin güvenliğini sağlamalısınız. Yeni doğanlar fazla hareket etmeyebilirler ancak 4. aydan sonra bir saniye bile yalnız bırakılmamalıdırlar. Çünkü yuvarlanmayı öğreneceklerdir.

Bu nedenle bebek bezini değiştirirken dikkatli olmanız önemlidir. Bez değiştirmeden önce ve sonra eller yıkanmalıdır. Bezi açtıktan sonra bebeğin altını ince nemli bir bezle veya temiz pamuklu bir havluyla birkaç kez silmeniz gerekir. Bu sayede enfeksiyondan kaçınabilirsiniz.

Ardından bebeğinizin ayak bileklerini tuttuktan ve bebeğinizin ayaklarını nazikçe kaldırdıktan sonra, bebeğinizin altına temiz bir bez koyabilirsiniz. Son olarak altını kapatarak bebek bezini bağlamış olursunuz. Bu açıdan Sleepy bebek bezi A101 tarafından satışa sunulmaktadır. Bu açıdan hangi bebek bezi markasını satın alacağını bilemeyenler yorumları ve A101 bebek bezi fiyatları konusunu inceleyerek bebeği için en uygun bebek bezini satın alabilir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu