Bim Fiyat Listesi

Bim Çay Fiyatları

siyah çayBim çay fiyatları 2023 yılında büyük artış gösterdi. Aslında bu zamlar sadece Bim marketlerde değil, ülke genelinde yaşandı. Temel gıdaların en başında çay geliyor. Çay, ülkemizin vazgeçilmez içeceğidir.

Türkiye, dünya genelinde en çok çay tüketilen ülkedir. Özellikle siyah çay tüketiyoruz. Bim’de Berk marka çay da bulabilirsiniz. Berk Çay, Bim’e özgü bir çay markasıdır.

Berk Çay ile Bim arasındaki bu anlaşma sayesinde fiyatlar çok uygundur. İndirim kataloglarını takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu katalog dönemlerinde toptan alım yaparsanız fiyatlar oldukça uygun oluyor.

Bim Çay Fiyatları 2023 ( Çaykur )

Bim Çaykur çay fiyatları 2023 yılında zamlandı mı? Sizler için Bim marketine gidip teker teker etiket kontrolü yaptık. Bim mağazalarındaki Çaykur çay fiyatları gayet uygun ve neredeyse diğer marketler ile aynıdır. Peki Bim’de çay fiyatları ne kadar?

Berk, Çay, Ofçay
ÜRÜNFİYAT
Berk Rize Siyah çay 1 KG₺26,70
Çaykur Rize Turist Siyah Çay 1 KG₺38,70
Lipton Doğu Karadeniz Siyah Çay 1 KG₺42,90
Berk Harman Siyah Çay 1 KG₺32,90
Berk Tiryakim Siyah Çay 1 KG₺35,90
Doğuş Filiz Çay 1 KG₺44,90
Ofçay Tiryakisine Siyah Çay 1 KG₺38,60
Çaykur Tiryaki Siyah Çay 500 GR₺27,70
Çaykur Tiryaki Çay 1 KG₺35,70
Berk Ceylon Gold Siyah Çay 1 KG₺50,85
Berk Ceylon Çay Opa 500 GR₺56,80
Berk Filiz Siyah Çay 500 GR₺22,90
Berk Bergamotlu Siyah Çay 500 GR₺23,20

İlginizi çekebilir: A101 çay fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu?

Ayrıca, Bim tereyağı fiyatı ve Bim kaşar peyniri fiyatı ne kadar? Aynı zamanda Bim tost ekmeği ile birlikte çay olmazsa olmazdır 🙂

Bim marketlerde hem yüksek kalitede hem de uygun fiyatta ürünler bulunuyor. Bim’de en çok satılan çay markası ise Çaykur’dur. Çaykur’un sarı renkteki kutusunda en çok satılan ürünü ise Rize Turist Çayı olarak geçer. Son olarak, yukarıda verdiğimiz bilgiler 28.11.2021 tarihinde güncellenmiştir. Ani fiyat değişiklikleri olursa bizi aşağıdaki yorum bölümünden bilgilendirebilirsiniz.

Bim marketlerinde çay fiyatları ambalajlarına göre değişiyor. En çok kiloluk ambalajla satılsa da, diğer gramajlar ve poşet çay da mevcuttur. Berk Çay firması Bim’e özel üretim yaptığı için gayet ucuza satışı yapılıyor. Berk tarafından kaliteli çay yaprakları toplanıp tesislerde toplanıyor. Sonrasında gayet özenle kurutma ve paketleme işlemi yapılıyor. Son olarak da özel makineler sayesinde hava geçirmeyecek şekilde paketleniyor. Bu yüzden son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini koruyabiliyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu