Bim Tereyağı Fiyatı 2022 Ne Kadar? Kebir, Pervin

Geçtiğimiz Mayıs ayında Bim tereyağı fiyatı yaklaşık %10’luk artış gösterdi. Fakat buna rağmen Bim marketlerin raflarında bulunan Kebir ve Pervin marka tereyağlarının süt ve yağ oranının müthiş dengesi sayesinde gayet lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Bim Tereyağı Fiyatı 2022 Güncel

Örneğin biz kendi evimizde pişen tüm pilav yemeklerinde kullanıyoruz ve ortaya çıkan sonuca bayılıyoruz 🙂 Eğer siz de alışveriş listesi hazırlıyor ve fiyat araştırma yapıyorsanız Bim marketlerdeki tereyağı fiyatını not almanızı öneririz. Bim marketlerde iki çeşit tereyağı satılmaktadır; Kebir ve Pervin.

Bim Kebir Tereyağı Fiyatı 2022

Bim marketlerde satılan Pervin marka tereyağının içeriğinde asla katkı maddesi bulunmuyor. Çok beğenilen bir özelliği de, içeriğinde gluten bulundurmamasıdır. Bu sayede çölyak hastaları gönül rahatlığı ile bu ürünü tüketebiliyorlar.

Ancak süt ve laktoz alerjisi olanların bu üründen mümkün mertebe uzak durması gerekiyor. Pervin marka tereyağının 250 gr’lık paketinde 744 kalori bulunuyor. Bu değeri ilk gördüğünüzde gözünüz korkabilir ama hacmini göz önünde bulundurduğunuzda bu kaloriyi vücudunuza sağlıklı bir şekilde alacağınızı anlıyorsunuz. Margarin veya ayçiçek yağı yemektense Kebir tereyağı her zaman daha avantajlıdır.

İlginizi çekebilir: A101 tereyağı fiyatı ve marka çeşitliliği nelerdir?

bim tereyağı fiyatları
bim tereyağı fiyatı

Kebir tereyağı modern tesislerde el değmeden üretildiği için içinizi ferah tutabilirsiniz. Soğuk ürünler reyonunda göreceğiniz Bim tereyağı fiyatı ile de gayet uygundur. Üstelik, bu ürünlerde de helal sertifikası mevcuttur.

Ürün Fiyat
Kebir Tereyağ 500 Gr 29,50 ₺
Vakfıkebir Tereyağ 500 Gr 29,50 ₺

Ayrıca, Bim kaşar peyniri fiyatları listesini incelemenizi öneririz. Ek olarak Canan Karatay tarafından yapılan tereyağı değerlendirme videosunu izleyebilirsiniz.

Bim Pervin Tereyağı Fiyatı 2022

Bim marketlerden satın alabileceğiniz bir diğer tereyağı markası ise Pervin’dir. Bu tereyağının süt oranının %82 olduğunu biliyor muydunuz? Ben de az önce öğrendim 🙂 Paketleri genellikle 250 gr’lık ambalajlar halinde raflarda yerini alıyorlar. Bim Pervin tereyağı fiyatı 2022 yılında aşağıdaki gibidir:

Ürün Fiyat
Pervin Tereyağı 250 Gr 14,50 ₺
Pervin Kozalak Tereyağı 350 Gr 19,90 ₺
Pervin %82 Sütlü Tereyağı 1 Kg 44,90 ₺

Yukarıda yer alan fiyatlar 06.06.2022 tarihinde yazılmıştır. Bilgimiz dışında ani fiyat değişiklikleri olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizi bilgilendirmeniz durumunda en kısa sürede fiyatları güncelleyeceğiz. Son olarak, insan sağlığına en iyi gelen yağ tereyağıdır ve doktorlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sağlık da bir yana, bir pilavı tereyağı olmadan düşünmek oldukça zordur 🙂

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Bim Süt Fiyatları

Bim Süt Fiyatları 2022, Bim Dost Süt Fiyatı Ne Kadar?

Bu yazımız, Bim süt fiyatları hakkında sizlere genel bilgiler içerecektir. Bim süt fiyatı oldukça merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.