Bim Fiyat Listesi

Bim Tereyağı Fiyatı

Geçtiğimiz Mayıs ayında Bim tereyağı fiyatı yaklaşık %10’luk artış gösterdi. Fakat buna rağmen Bim marketlerin raflarında bulunan Kebir ve Pervin marka tereyağlarının süt ve yağ oranının müthiş dengesi sayesinde gayet lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Bim Tereyağı Fiyatı 2023 Güncel

Örneğin biz kendi evimizde pişen tüm pilav yemeklerinde kullanıyoruz ve ortaya çıkan sonuca bayılıyoruz 🙂 Eğer siz de alışveriş listesi hazırlıyor ve fiyat araştırma yapıyorsanız Bim marketlerdeki tereyağı fiyatını not almanızı öneririz. Bim marketlerde iki çeşit tereyağı satılmaktadır; Kebir ve Pervin.

YouTube video

Bim Kebir Tereyağı Fiyatı 2023

Bim marketlerde satılan Pervin marka tereyağının içeriğinde asla katkı maddesi bulunmuyor. Çok beğenilen bir özelliği de, içeriğinde gluten bulundurmamasıdır. Bu sayede çölyak hastaları gönül rahatlığı ile bu ürünü tüketebiliyorlar.

Ancak süt ve laktoz alerjisi olanların bu üründen mümkün mertebe uzak durması gerekiyor. Pervin marka tereyağının 250 gr’lık paketinde 744 kalori bulunuyor.

Bu değeri ilk gördüğünüzde gözünüz korkabilir ama hacmini göz önünde bulundurduğunuzda bu kaloriyi vücudunuza sağlıklı bir şekilde alacağınızı anlıyorsunuz. Margarin veya ayçiçek yağı yemektense Kebir tereyağı her zaman daha avantajlıdır.

İlginizi çekebilir: A101 tereyağı fiyatı ve marka çeşitliliği nelerdir?

bim tereyağı fiyatları
Bim tereyağı fiyatı

Kebir tereyağı modern tesislerde el değmeden üretildiği için içinizi ferah tutabilirsiniz. Soğuk ürünler reyonunda göreceğiniz Bim tereyağı fiyatı ile de gayet uygundur. Üstelik, bu ürünlerde de helal sertifikası mevcuttur.

Ürün Fiyat
Kebir Tereyağ 500 Gr 39,60 ₺
Vakfıkebir Tereyağ 500 Gr 39,50 ₺

Ayrıca, Bim kaşar peyniri fiyatları listesini incelemenizi öneririz. Ek olarak Canan Karatay tarafından yapılan tereyağı değerlendirme videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bim Pervin Tereyağı Fiyatı 2023

Bim marketlerden satın alabileceğiniz bir diğer tereyağı markası ise Pervin’dir. Bu tereyağının süt oranının %82 olduğunu biliyor muydunuz? Ben de az önce öğrendim 🙂 Paketleri genellikle 250 gr’lık ambalajlar halinde raflarda yerini alıyorlar. Bim Pervin tereyağı fiyatı 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

Ürün Fiyat
Pervin Tereyağı 250 Gr 24,60 ₺
Pervin Kozalak Tereyağı 350 Gr 29,90 ₺
Pervin %82 Sütlü Tereyağı 1 Kg 55,90 ₺

Yukarıda yer alan fiyatlar 06.06.2023 tarihinde yazılmıştır. Bilgimiz dışında ani fiyat değişiklikleri olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizi bilgilendirmeniz durumunda en kısa sürede fiyatları güncelleyeceğiz. Son olarak, insan sağlığına en iyi gelen yağ tereyağıdır ve doktorlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir. Sağlık da bir yana, bir pilavı tereyağı olmadan düşünmek oldukça zordur 🙂

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu