A101 Fiyat Listesi

A101 Nugget Fiyatı

A101 nugget fiyatı bugün ana konumuz. Nugget hazır gıdaların farklı lezzetleri arasında yer alıyor. Dondurulmuş ürünler kategorisinde yer alan nugget, burger ekmeğiyle birlikte harika gidiyor. Hayvansal gıdalar her zaman için insan yaşamında önemli bir yere sahip olmuştur. Gerek lezzetli olmaları gerek vücut için sağladıkları zengin besin içerikleri nedeniyle hemen hemen her insan bu ürünleri tüketmekten zevk alır.

A101 Nugget Fiyatı 2023

Hayvansal gıdalar içerisinde tavuk önemli lezzet sunuyor. Lezzetiyle ve insan sağlığına olan olumlu etkileri nedeniyle insanlar tavuk etini çok sık tercih eder. Ancak son yıllarda bu gıdalardaki tüketim şeklinde değişiklikler ortaya çıkmaya başlamıştır. Günümüzde birçok kişi tavukları klasik pişirme tekniklerinin yerine nugget gibi farklı formlarda tüketmekte.

Nugget her ne kadar ev ortamında yapılabiliyor olsa da birçok kişi bu gıdaları marketlerden almayı tercih ediyor. Bunun içinde büyük marketlerden bilinen markaların nuggetlarını almaya özen gösteriyor. Bu yazımızda ülkemizin en büyük marketlerinden biri olan A101 marketin satışını yaptığı A101 nugget ve A101 nugget fiyat konularında bilgiler vereceğiz. Ancak öncesinde nuggetin ne olduğunu bilmek gerekiyor.

A101 Nugget Fiyatı
A101 Nugget Fiyatı

Nugget Nedir?

Nugget bir çeşit tavuk türüdür. Nugget hazırlanırken ince ince kıyılmış tavuk parçalarından faydalanılır. Tavuk parçaları servis edilmeden önce yumurta ve galeta unu ile soslanır ardından yağda kızartılır. Schnitzel ile benzerlik gösteren bu gıda türü fastfood gıdalar arasında yer alıyor.

A101 Nugget Çeşitleri: Lezita, CP Piliç

A101 marketlerde birçok hayvansal gıda olsa da çeşit olarak en fazla tavuk ürünleri yer almakta. Bu tavuk ürünleri içerisinde lezzetli bir fastfood gıda türü olan nugget da yer alıyor. İnce ince hazırlanmış nuggetler özel paketler ile A101 dolaplarında satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir: Bim nugget fiyatı ve lezzeti hakkında sizin için inceleme yaptık.

A101 Nugget Markaları

A101 marka çeşitliliğine önem veren bir market. Bu nedenle diğer birçok gıda ürününde olduğu gibi nuggetlarda da birden fazla marka ile karşılaşmak mümkün. A101 marketten nugget almak isteyen kişiler için başta Keskinoğlu marka olmak üzere birçok markanın ürünü satılıyor diyebiliriz. Keskinoğlu A101 marketin kendi tavuk markalarından biridir. Bununla birlikte Banvit piliç nugget, CP piliç nugget ve Lezita nugget A101 marketlerde satılmakta.

Bu markalar sürekli A101 marketlerde satıldığı gibi bim aktüel ve şok aktüel gibi aktüel ürünler içerisinde de satılabiliyor. Bu nedenle örneğin Lezita nugget fiyatı Bim ile A101 nugget fiyatları arasında benzerlik olabilir. Bu ürünlerin geleceği tarihleri daha önceden öğrenmek için aktüel kataloğu elde edebilirsiniz. Bim tavuk nugget fiyatı ve Şok nugget fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için bu mağazaların kataloglarına göz atabilirsiniz.

A101 Nugget Fiyatları 2023 Kaç TL

A101 marketin en çok satılan tavuk ürünlerinden biri olan nugget hakkında mera edilen en önemli sorulardan biri bu gıda ürünlerinin fiyatıdır. Öyle ki bir çok müşteri A101 nugget fiyatını merak ediyorum ve A101 nugget fiyat 2023 senesinde ne kadar gibi aramalar yapmaktadır.

A101 markette satılan nugget fiyatları hakkında bilgi vermeden önce şunu belirtmeliyiz ki bu ürünler hakkında kesin bir fiyat aralığı belirlemek güçtür. Bazı ürünler A101 marketin kendi markalarının ürünleri olduğu için uygun fiyatlı olabildiği gibi bazı ürünler aktüel olarak gelebildiği için biraz daha pahalı olabilir. Ancak güncel haliyle feast dondurulmuş nuggetlar A101 marketlerde şu fiyattan satılıyor;

A101 2023 Nugget Fiyat Listesi
ÜrünBirimFiyat
Keskinoğlu Piliç Nugget380 g7,50TL
Cp Piliç Nugget270 g9,05TL
Lezita Nugget300 g5,95TL
Banvit Nuget300 g8,95TL
Banvit Nugget700 g15,50TL

A101 Nugget Fiyat ve Sosları

A101 Nugget Fiyat ve Sosları

A101 Markette Satılan Nuggetların Besin Değerleri

Özellikle sağlığına dikkat eden kişiler nugget gibi fastfood gıdaları satın alırken besin değerlerine dikkat ederler. Bu noktada A101 markette satılan nuggetların 100 gramındaki ortalama besin değeri şu şekildedir;

 • Kalori (kcal) 295
 • Toplam yağ 20 g
 • Doymuş Yağ 4 g
 • Kolesterol 43 mg
 • Sodyum 557 mg
 • Potasyum 265 mg
 • Karbonhidrat 14 g
 • Diyet Lifi 2,1 g
 • Şeker 0 g
 • Protein 15 g
 • C Vitamini0 mg
 • Kalsiyum31 mg
 • Demir1,2 mg
 • D Vitamini11 IU
 • B6 Vitamini0,2 mg
 • Kobalamin0,1 µg
 • Magnezyum26 mg

Hazır gıdaları her ne kadar tavsiye etmesek de, insanın canı çekince dayanamıyor 🙂 A101 nugget fiyatları yukarıda ki gibi olduğunu söyleyelim. Güncel market fiyat listelerimize sitemizden sürekli bakabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu